Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merak etme tatlım.. susup kaderine razı olanlardan değilim.. ama bu durumda bi yerde sökmüyo tabir-i caizse.. imkanlar kısıtlı olunca yapacak bişi olmuyo.. kendin heves etmiyosun madem benm hevesimi kursağımda bırakma diyorum.. bari sus bişi deme.. hakkaten bekarlık sultanlık galiba :uhm:

imkanlar kisitli olabilir ama güzel bir dügün yapmak icin servete gerek yok, yeterki özentisiz olmasin, yada senin dedigin gibi hevesini kursaginda birakmasinlar

a.s cnm.. içi gidiyomuş,düğün konusunu gördü ya :1hug:

teremm bu konu burda bitmezzzzz, seninle de konucaz canim
yerimseniben

CANIMSINŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

Şeniz

on41 canim ya Allah sabir versin ama bence sevdiginle paylasip onu kendi tarafina cekmelisin böylelikle hayallerinin belki bir kismini elde edebilirsin aksi taktirde hayat boyu icinde kalir cok üzülürsün :KK43:

canım ,hele şu tanışma ve söz işini hayırlısıyla bi halledelim de o zaman devreye giricem.. en korktuğum damga "doymaz gelin" damgası.. o yüzden şimdilk sessiz kalıyorum. hani oda olacak buda olacak,şunu istiyorum,bu alınacak ... gibi bi kişiliğe sahip değilim.. ama ben bu hayaşllerimi söyleyince sanki bu konuma koyulurum korkusu var bende.. ne olursa olsun vallaaa eeeeeeeeeeeeeeeeh çok doluyum üleennn :lepi: söylicem herşeyi tek tek.. tak etti canıma. içimde durup beni yiyeceğine,onda durup cebini yesin :roflol:

canım ,hele şu tanışma ve söz işini hayırlısıyla bi halledelim de o zaman devreye giricem.. en korktuğum damga "doymaz gelin" damgası.. o yüzden şimdilk sessiz kalıyorum. hani oda olacak buda olacak,şunu istiyorum,bu alınacak ... gibi bi kişiliğe sahip değilim.. ama ben bu hayaşllerimi söyleyince sanki bu konuma koyulurum korkusu var bende.. ne olursa olsun vallaaa eeeeeeeeeeeeeeeeh çok doluyum üleennn :lepi: söylicem herşeyi tek tek.. tak etti canıma. içimde durup beni yiyeceğine,onda durup cebini yesin :roflol:

hahh söyle yaa

biraz cadaloz ol, elini uzatirsin kolunu alirlar, simdiden tavrini koy bence, hem cadaloz gelinler da cok seviliyor digerleri de hep eziliyorlar

mesela annem :bbo:

he canim ama sözlenelim hepsini diyecem diyonda ozaman hepsini birden deyince soymak gelin olursun asil alistira alistira usulca gir kanlarina aaa bi kere evleniyoruz suracikta....

ya ben hic birseyi isteyemem diyemem :-/ gecenlerde kaynanamlar türkiyeye gitti on defa sordular bir istegin varmi diye ya bi kere diyemedim sunu istiyorum diye agzimdan oitomatikmen ne isteyeyim sagliginizdan baska cikiyor hehehe

imkanlar kisitli olabilir ama güzel bir dügün yapmak icin servete gerek yok, yeterki özentisiz olmasin, yada senin dedigin gibi hevesini kursaginda birakmasinlar

ne avukatlar , ne mühendisler istedi beni aaaah.. durumları da gayet iyiydi hepsinin.. ama ben aşkımı sevdim,ömürümü onunla tüketmek istiyorum.. ne vardı biraz kıymet bilse.:gitme: işin kötüsü ben söylemedikçe o bunun farkında olmuyo..

neyse yahu..kapatalım kızlar şu konuyu..yoksa şurdan atıvericem kendimi :1no2:

he canim ama sözlenelim hepsini diyecem diyonda ozaman hepsini birden deyince soymak gelin olursun asil alistira alistira usulca gir kanlarina aaa bi kere evleniyoruz suracikta....

ya ben hic birseyi isteyemem diyemem :-/ gecenlerde kaynanamlar türkiyeye gitti on defa sordular bir istegin varmi diye ya bi kere diyemedim sunu istiyorum diye agzimdan oitomatikmen ne isteyeyim sagliginizdan baska cikiyor hehehe

canım zaten konu açıldıkça ben söylüyorum.. çok detaya girmesemde ima ediyorum ama bizim ki anlamıyo.. bende kayınvalide adayımı çok iyi tanımadığım için şimdi bişi demiyim.. tanıştıktan sonra belki oda der,sorar eder.. inş. böyle olur. ve boşuna dert etmişim derim :gitme:

şeker iyi geceler...

kızlar bende çıkıyorum gideyim uyuyayım ... yarın iş var malum:KK43::KK43::KK43: görüşürüz bybyby

ne avukatlar , ne mühendisler istedi beni aaaah.. durumları da gayet iyiydi hepsinin.. ama ben aşkımı sevdim,ömürümü onunla tüketmek istiyorum.. ne vardı biraz kıymet bilse.:gitme: işin kötüsü ben söylemedikçe o bunun farkında olmuyo..

neyse yahu..kapatalım kızlar şu konuyu..yoksa şurdan atıvericem kendimi :1no2:

niye öyle davraniyor ki anlamadin, insan sevdigin etrafinda fir döner yaa

yaa benimki türkiyede olmasa her dakka yanima gelirdi durmadan arardi, telefon elimden düsmüyorda zaten, ne bileyim mesela tatillerde türkiyeye gittigimde ben eskisehirde o kocaelinde oturuyor durmadan eskisehire gelirdi

onun seni sevdigine emin misin???

ben geldim hanımlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

on41 hayırdır sorun ne? düğün felanmı?geçmişide okumadık kısaca özet geçiversin pek güzel olur :))))
bu arada burak kayra gece nöbetine başladı kucağımdan indirince ağlıyo daha yatsıyı kılmadım

elbette tatlım.. ama bizimki bi garip huylu işte.. telefonla arası yok,ilk zamanlar hiç aramazdı. ben bi parladım bi gün.. ondan sonra arada arıyo işte.. mesaj atar genelde. ben erkek olsaydım var yaaa,kız arkadaşım yaşamıştı yemin ederm. bütün erkeklerde bi odunluk var,benmkinde biraz fazla galiba..

ben geldim hanımlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

on41 hayırdır sorun ne? düğün felanmı?geçmişide okumadık kısaca özet geçiversin pek güzel olur :))))
bu arada burak kayra gece nöbetine başladı kucağımdan indirince ağlıyo daha yatsıyı kılmadım

hoşgeldin cnm benm.. ah bu talya varyaaaaa :mymeka:..düğün konusunu açtı.. benm dertlerde döküldü.. :gitme:

elbette tatlım.. ama bizimki bi garip huylu işte.. telefonla arası yok,ilk zamanlar hiç aramazdı. ben bi parladım bi gün.. ondan sonra arada arıyo işte.. mesaj atar genelde. ben erkek olsaydım var yaaa,kız arkadaşım yaşamıştı yemin ederm. bütün erkeklerde bi odunluk var,benmkinde biraz fazla galiba..

erkekler kadinlar kadar ayrintili düsünseydi zaten ooooff daha ne isterdik :) yerimseniben

ah cnm benimm
anladığım kadarıyla ilgisizliğinden mi şikayetçisin?

valla aslında oda var be cnm :roflol: ay sinirden gülüyorum

düğün konusunda çok özentisiz.. en büyük derdim bu.. milletin kocaları ne sürprizler hazırlar,herşey güzel olsun,eşimi mutlu edeyim diye uğraşır..bizim ki hemen olsun bitsin derdinde

canım zaten konu açıldıkça ben söylüyorum.. çok detaya girmesemde ima ediyorum ama bizim ki anlamıyo.. bende kayınvalide adayımı çok iyi tanımadığım için şimdi bişi demiyim.. tanıştıktan sonra belki oda der,sorar eder.. inş. böyle olur. ve boşuna dert etmişim derim :gitme:

ima etme direk söyle bende anladimki bu herifler imadan falan anlamiyor okadar ince düsünce yok. yani napsinlar bazilari söylemessen anlayamiyor ellerinde degil

insallah kendine azicik ceki düzen verir damat bey bunlar hassas konular dimi ama
kiz almak öyle kolay degil :KK66:

valla aslında oda var be cnm :roflol: ay sinirden gülüyorum

düğün konusunda çok özentisiz.. en büyük derdim bu.. milletin kocaları ne sürprizler hazırlar,herşey güzel olsun,eşimi mutlu edeyim diye uğraşır..bizim ki hemen olsun bitsin derdinde

ehhh şekerim damat beyde haklıı burdaa sana kavuşmak için acele ediyo anlarsın yaa :roflol:

şaka bi yana böle günler biz çok düşünürüz eksiksiz her şey mükemme olsun isteriz ama erkekler için önemli bişey deil malesef
laelaelaelaelae
şimdiden bu kadar üzme kendini :1hug: oooooooo dur daha yolun başındasın bu kadarcık şeyi kafana takarsan senle işimiz var demektirr :eek:klava:

X