Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sabah kuslarinin cani sikilmasin icin ekliyorum, elbiseler biraz kisa kaliyor bende altina kalin kilotlu corap, tayt yoksa pantolonmu giysem diye düsünüyorum aslinda cizemelerimi giyince kapatiyorda hic öyle kisa giymedigimden degisigime gidiyor malesef daha uzun boylarda bulamadim

sx0thz.jpg

demin ekledigim esarpla birlikde kullanmayi düsünüyorum

2ebb8s0.jpg

2eollrl.jpg

bununda yakasindaki firfirlara bittim

29pyio9.jpg

jfjk2f.jpg

bundada gri taslar var önünde cok rahat penye elbise

sanatcimmm cok gecmis olsunnnnnn, allah acil sifalar versin üzülme hepimizin basina gelebilir :teselli:

giz gonyali iyi hadi koseyi dondun :) hayirlisi olsun cnm

kız biricik bak beni sevmion falan amma :roflol: yoldaşız görüon ikimiz kalmışız ha bide cankız :roflol: sultan hadi bakkalım kız hayırlııs kesinleşsinde elini başıma sür diecemm:roflol:

SANATcım yaa çok geçmiş olsun bitanemm Allah şifa versin inş hapla düzelir ameliyata gerek kalmadann :1hug:

SULTAN cım valla dediklerine göre hayırlı bir kısmet :nazar: kaçırma emi :roflol:
şaka bi yana hayırlıysa ileri hayırsızs hakkında gerii :1hug:

desenizize yakında söz nişan düğün var :kahve:
ay ne giycem şimdiden hazırlanmam lazım :teytey: :dance:

..

slm kizlar opuyorumnanaktan

nasilsiniz bakalim,.. kaydirigubbakcemile2

sultancim hadi hayirlisi olsun canim boshayallersmile

sanatcim sanada büyük gecmis olsun canim, Allah sana ve tüm hastalara sifa versin ins :Saruboceq:

saolun kizlar
ay ne hayirlisi daha ortada bisi yokki dügün diyorlar hahahahah :roflol: :roflol: :roflol: ay güldüm valla alemsiniz :kedi: :eek:

roboot nerdesin kız yine doktora gidecem birazdan yazımı tammalayıp öğleden sonra gel dedi doktor yazık adam nasıl okuyacak 36 sayfayı bilmiorum :roflol:

günaydınn kızlarrr
MERYEM;
eşarpların bi harikaa nerden aldın bakimm onları?
elbiselerin de çok hoş nerden kaça aldın acaba ?bu tarz elbiseleri çok beyeniyorum çünküü

günaydınzemuszemus
benim için dua edenler çok sağolun inşAllah kavuşacağım sağlığıma
Bugün de güne kötü başladım aslında hastanede kan aldılar 3 tüp bende kansızlık olduğu için bayılmışım kıyamam anneciğim çok korkmuş
Ve herkese hayırlı cumalar

roboot nerdesin kız yine doktora gidecem birazdan yazımı tammalayıp öğleden sonra gel dedi doktor yazık adam nasıl okuyacak 36 sayfayı bilmiorum :roflol:

yeni bitti işim bir bardak çay bile içemedim onu bırak wc ye bile gidemedim sabahtan beridir iimi ,bu doktor psikiyatrist mi ,sen onu boşver gel bana anlat ben senin derdinin devasıyım ŞenizŞeniz

dert dinleye dinleye güzin ablaya döndüm zaten kafamçokkarıştı

yeni bitti işim bir bardak çay bile içemedim onu bırak wc ye bile gidemedim sabahtan beridir iimi ,bu doktor psikiyatrist mi ,sen onu boşver gel bana anlat ben senin derdinin devasıyım ŞenizŞeniz

dert dinleye dinleye güzin ablaya döndüm zaten kafamçokkarıştı

saol cnm Şeniz bu doktor da süper faydası olmazssa sanan gelirim sanada anlatırım bişe olmazz bütün k.k ya anlattım zati :roflol:

X