Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

mafoldumbenmafoldumben

evet cnm çerkez.. çerkezler düğünlere çok önem verir d,ye bilirim hep.. çok insancıllardır.. ama bilmiyorum çerkezler gruplara mı ayrılıyo acaba.. bizimkiler özentisiz grup galiba :uhm: sinirden gözlerim doldu yine mafoldumben

evet, cerkezler sade dügünlerine degil her seylerine cok özen gösterirler, bunlar o zaman cerkez degil

valla sizin is ciddiye binsin yani, sözünüz olsun ilk isin karsina alip ciddi bir sekilde konusman olmasi lazim..
:umursamaz:

nan iyki bizimki konuyu açmışş topikte konuşmaya konu çıktı... kırk yılda bir işe yaradı beni sinir etti herif amakaydirigubbakcemile3

biricik uç kız uuççç bütün hayallerine benden bedava bilett...

meryem aldıklarına ekle kuzum bakalım görelim cicilerini...

on41 ablamda mali müşavirlik stajerliğini öle internetten sınavlarla cdlerle yaptıı.. ama kız ben pc oturduğumda aklıma ders gelmezkii.. yha kkya girerim yada msne:):)

meryem cim, sana daha kısa gelmiştir tabi =) olsun bi daha ki tatile artık.. göster bakiim cicilerini kaydirigubbakcemile2

talya m,bendensin :KK70: bende msn açmadan kk ya girmeden duramam.. hatta k.k lı oldum olalı bazen msn açmayı bile unutuyorum:teytey:

he zamanim olsada eklesem isler bitmiyoooo

kızlar yha bişey sorucam... evlenirken düğünmü olsun istersiniz nikahmı???

bakiyorum dügün planlari kuruyon canim :KK66:
nikah zaten illaki olacak ama burda öyle salona cagrilmiyor malesef :KK43: gidip belediyede aile arasi yapariz insallah. 5 dakka bisi zaten :KK66:
sonrasi dügün olacak insallah

kızlar ben bir intihar edip geliyorumsenağlama

hayirdir gülüm noldu :/

talyaaa nerden açtın bu konuyu vurcam senialsanaalsanasmile bu saattede hiç girmezdim bi girdimmafoldumbenneyse canlarım hepinizin hayalleri inşallah inşallah inşallah gerçek olur sizleri çok seviyorum yaa sanki yakında bi arkadaşımla dertleşmiş gibi oldummafoldumben
iyi geceleropuyorumnanaktan

evet, cerkezler sade dügünlerine degil her seylerine cok özen gösterirler, bunlar o zaman cerkez degil

valla sizin is ciddiye binsin yani, sözünüz olsun ilk isin karsina alip ciddi bir sekilde konusman olmasi lazim..
:umursamaz:

merak etme tatlım.. susup kaderine razı olanlardan değilim.. ama bu durumda bi yerde sökmüyo tabir-i caizse.. imkanlar kısıtlı olunca yapacak bişi olmuyo.. kendin heves etmiyosun madem benm hevesimi kursağımda bırakma diyorum.. bari sus bişi deme.. hakkaten bekarlık sultanlık galiba :uhm:

talyaaa nerden açtın bu konuyu vurcam senialsanaalsanasmile bu saattede hiç girmezdim bi girdimmafoldumbenneyse canlarım hepinizin hayalleri inşallah inşallah inşallah gerçek olur sizleri çok seviyorum yaa sanki yakında bi arkadaşımla dertleşmiş gibi oldummafoldumben
iyi geceleropuyorumnanaktan

oooyyyy kuzum benim, herzaman burdayiz bebisim, sanada iyi geceler opuyorumnanaktan

biricik banna havalı falan diosun amma bende öleyim boshayallersmile
boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile
nan iyki bizimki konuyu açmışş topikte konuşmaya konu çıktı... kırk yılda bir işe yaradı beni sinir etti herif amakaydirigubbakcemile3

biricik uç kız uuççç bütün hayallerine benden bedava bilett...

çoktan uçtuuum al bilet senin olsun talya mahvettin beni gece gecemafoldumben
biricigim hayallerine bizi de ortak et de bizde mutlu olalim opuyorumnanaktan

inşallah hayalleriniz gerçek olur yıldızımolumunekankayizsmile

he zamanim olsada eklesem isler bitmiyoooo

bakiyorum dügün planlari kuruyon canim :KK66:
nikah zaten illaki olacak ama burda öyle salona cagrilmiyor malesef :KK43: gidip belediyede aile arasi yapariz insallah. 5 dakka bisi zaten :KK66:
sonrasi dügün olacak insallah

hayirdir gülüm noldu :/

meryemim kuruyoruz adaşım hayallerii... ama yıkıyor bizim odun sevgiliibilmiyorumkismile

on41 canim ya Allah sabir versin ama bence sevdiginle paylasip onu kendi tarafina cekmelisin böylelikle hayallerinin belki bir kismini elde edebilirsin aksi taktirde hayat boyu icinde kalir cok üzülürsün :KK43:

hadi kızz hadi iyi geceler biricik sayemde kurdun hayalleri bide biletimi geri yolluyonn... öptüm kuzumopuyorumnanaktan

yetisemiyom hiziniza kizlar :KK66:

talya kuzum ne hayalin varda seni kim üzüyor döverim aaaaaaaaaaaaaaaaaa

ayrica hepimiz dügünüz icin envayi hayali kuruyoruz ama unutmayalimki dügün denilen sey bir gün siz asil sonrasindaki günleri iyi düsünün yani hayatiniz icin hayaller kurun onlari gerceklestirmeyi deneyin

kızlar ben yatıom herksin gönlünce olsun her şey opuyorumnanaktan üzmeyin kendiniiz konuşarak herşey hallolur

X