Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

on41 dallas gibiymiş hikayeniz...ama kurtulmuşsun canım allah sevdiğicenle mutlu mesut etsinn..

on41 dallas gibiymiş hikayeniz...ama kurtulmuşsun canım allah sevdiğicenle mutlu mesut etsinn..

ah canım detaylara insem ,filmimi yapsalar , bırak altın portakalı altın karpuz alır benim hayatım delikafadulden

amin canım inş. sağolasın :1hug: sizi de birbirinizden ayırmasın canım benm

aynen kuzum bnm aynen neler denmio ya hele çok ileri gttğimzde çok kırıoruz biribrmizi ama sevgimz kurtarıo çok şükür....askerden gelnce değişiolar mış cnm sizn oldumu öle

benmki çok neşeliydi askerden bi geli bi durgunlaştı ama 1 ay sonra düzeldi..zaten olgundu daha da olgunlaştı bide daha az sinirlenio hatta eskisi gb hiç sinirlenmio dinlio

..

papatyam cok cicisin kiz, masallah
.. Allah sevenlerine bagislasin

kizlar ben yatiyorum, yarin is var

iyi geceleeeeer
opuyorumnanaktan

kızlar iyi geceler bol muhabbetler sizlere...rüyanızda sevdiceğinizi görün emi:kedi::kedi:

papatyam maşallah kız ee bırakta kıskansın seni=)

yıldızım ii geceler...hayırlı işler aynı zamandaaopuyorumnanaktan

kızlar geçen akşam aşkımla yemeğe çıktık işte tam kafamı çewirdim eski erkek arkadaşım kız arkadaşıyla gözgöze geldik bide selam werdi bana kıpkırmızı oldum allahtan benmki onları göremedi kime selam werdin dedi bi arkadaş dedim ama çok garip oldum ya(burada anlaşamadığımız için ayrıldık arkaaşça ve bu ilişkim olana kadar da görüşürdük normal şekilde...kızlar yüreğim ağzıma geldi walla

ama içimden bi seste kenan ı görücem diodu

canım bu berbat bişi bilirim.. bizde aşkımlayken gördük..o pislikte selam verdi.utanmasa tanıştırsana arkadaşınla dicek..valla başımdan kaynar sular indi desem yeridir.. kıpkırmızı olmuşum..bizimkinin gözünden de bişi kaçmaz. anladı bişiler olduğunu.söyledim mecbur:çok üzgünüm:

öle bi durumla karşılaşmadım ama bnmki varya anlarsa düşünemiorum bile :bbo:

gerçekten kötü yahu..bide benim eski e.arkadaşımla aynı mahallede oturuyoruz.. hayırlısıyla bizim iş olduğunda doğal olarak buralarda illaki karşılaşıcaz.. o zaman naparım bilmem..

ya benmkiden öle kaçmıo bişi ya..dediğim gb biz normal şekilde ikimizde ilişki olarak yürütemioduk ama arkadaşlığımız süperdi..halada yeri bambaşkadır ama benmki istemio böle bişi..bende olsam istemezdim ayrı konu ama..ama eski dostumdur kendi ayıp ediomuşum gb gelio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…