Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kaydirigubbakcemile3

bende iyiyim saol canım
pc başında kahvaltı yapıyorum cokacimcoook
kk yüzünden pc başında kahvaltı yapmak artık bende
hobi haline qelicek sanırım :CüvCüv:kaydirigubbakcemile3

sorma bendebu robota laf yetiştirmekten :roflol: ders çalışamıyorm

arkadaşlar ben de kapalıyım ama çok anlamıyorum değişik çok güzel modeller yapıyo bazı hanımlar geçmişi okumadım belki verilmiştir ama bildiğimiz bağlamayı öğreten şu uzman tv den başka link varsa payaşırmısınız lütfen ya da kendiniz resimle anlatmanız mümkünmü?

mrb kızlarr nasılsınız ?
nbr robocop nasılsın görüşmeyeli?
ben oğlumla uğraşıyom yarın doktora götürcem inş düzelir en kısa zamanda
gecelere akıyoz ikimizde şaftım kaydı yaa uykusuzluktan :KK43:(

mrb kızlarr nasılsınız ?
nbr robocop nasılsın görüşmeyeli?
ben oğlumla uğraşıyom yarın doktora götürcem inş düzelir en kısa zamanda
gecelere akıyoz ikimizde şaftım kaydı yaa uykusuzluktan :KK43:(

slm hoşgeldin iidir işte ne olsun balık tutuyoruzlaelaelaelaelae
geçmiş olsun bebişe hayırdır ne oldu ALLAH acil şifa versin ben bi öpsem düzelir de sositososito

geçmiş olsun bebişe hayırdır ne oldu ALLAH acil şifa versin ben bi öpsem düzelir de

kurban bayrmından beri öksürüğü geçmedi ilaçlara rağmen başka doktora götürdüm bişi yok sırtı göüsü temiz geniz akıntısı diyo gıcık yapıyomuş ama 1 haftadır iyice azdı öksürüğü ne kendi uyuyabiliyo ne beni uyutuyo başka doktora randevu aldım gidicez bakalımm
hangi doktora güvencez bilmem
seside kısıldı yavrumun tekrarladı sanırım rahatsızlığıı :gitme:

geçmiş olsun bebişe hayırdır ne oldu ALLAH acil şifa versin ben bi öpsem düzelir de

kurban bayrmından beri öksürüğü geçmedi ilaçlara rağmen başka doktora götürdüm bişi yok sırtı göüsü temiz geniz akıntısı diyo gıcık yapıyomuş ama 1 haftadır iyice azdı öksürüğü ne kendi uyuyabiliyo ne beni uyutuyo başka doktora randevu aldım gidicez bakalımm
hangi doktora güvencez bilmem
seside kısıldı yavrumun tekrarladı sanırım rahatsızlığıı :gitme:

çok geçmiş olsun ,acil şifalar ,salgın var ortalıkta ,ben bile her sabah mutlaka greyfurt portakal suyu sıkıp içiyorum akşamları bol içerikli meyve menüsü yapıp yiyoruz ,dikkat etmek lazım ,hastahaneye götüreceksin ama oraların o havası beni hasta ediyor ,bebişe kimbilir ne yapar ,nefret ediyorum hastahanelerdeki o ağır kokudan sağlam insanı hasta ediyor yaww ,enfeksiyon kapma riskin çok yüksek yani ,yine de tabi mecburen götüreceksin ,bir an önce kendine gelir inş.

nazara gelmiştir yavrum

amin saol cnm
bizde her sabah portakal mandalina sıkıp içiyoz kahvaltıda
olcağı varmış demekki allah beterinden korusun

X