Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bu arada feme abone olduk tam teşekküllü hazırlancam inş şimdilik çıktım grşrz opuyorumnanaktan

bizde birazdan arkadsimla büyük bi bulusma yasiyacaz oraya gitcem hazirlaniyorum
:roflol: :roflol: e hadin gizlar öptüm görüsrük

iyi akşamlar kızlar..

şekercim tlf güzelmiş güle güle kullanakannehir
sanat geçmiş olsunn.. üzülme ne olur teşhis konulmuş biran önce tedaviyle biter geçer inşşallah...

sultan sen nire gidiyon kız buluşma felan heeCADIARZUCADIARZU

Son düzenleme:

h.g talyacm tşk edrm ayrıca zemuszemus

iyiyim canım bende... ilaç felan aldınmııı... yada biraz uyumayı dene ben uyuyunca geçiyor çünküüü

uyuyabilsem :dance:doktorun verdiği bi ilaç uyku yapıo gerçide ağrı süreklikronik hale geldiği için uyumuyorumda zamanım hep uykuyla geçeck yoksa:roflol:

ya her zamanki başağrım kronikleşti sebebi yok doktorada gitmiştm ya ilaç önce etki etti ama şimdi yok:çok üzgünüm:

canım benim..çpk pc başında kalmak da iyi değil.. gerçekten benm çok başım ağrıyo o zaman..sende ıstırahat etmeye bak .. dikkat et kendineklava:

canım benim..çpk pc başında kalmak da iyi değil.. gerçekten benm çok başım ağrıyo o zaman..sende ıstırahat etmeye bak .. dikkat et kendineklava:

:dance:yok ya yeni geldim bende kardeşim oturuo zaten hep ondan fırsat kalmıo zaten:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…