Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kaçırmışım o konuyu canım inşallah bişey çıkmaz tekrar geçmiş olsunopuyorumnanaktan

sanat geçmiş olsun kuzum sağlık bu ihmale gelmez.. geçmediyse mutlaka tekrar takrar git doktora.. bazen bir doktorun bişey yok dediğine diğeri bakıp bulabiliyor... allah korusun tabi ama farklı doktorlarada görün ağrıların çoksa...

Günaydin gizlaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr
ben kalktim valla coktan annemle börek hazirligi bile yapiyoz, börek yapalim diye tutturdu da yineee kafamçokkarıştı

sanatcim cok gecmis olsun kuzum, gercekten ihmale gelmez, kontrol ettir bir an önce :teselli:

kızlar merhaba bisey sormak istiyorum..kuaförde türban yaptırırken türbana takılıcak aksesuarları tül boncuk vs. onları bizimmi götürmemiz gerekiyor.:bbo:

kızlar çok kötüyüm moralim nasıl bozuk anlatamam.doktora gittik sağ böbreğimde kum varmış doktor önemli değil küçük bişey dedi
sonra kasıklarıma baktı 6cm bi yapı var büyük ihtimal kist kadın doğuma yolladı ama bugün başka doktor görecek hal kalmadı tansiyonum dştü moralim bozuldu. olsun yine de bin şükür Allah'ıma daha beterlerinden korusun herkesi

slm kızlar a.s. santcm geçmiş olsun ya:çok üzgünüm: inş kötü bişe yoktur

kızlar merhaba bisey sormak istiyorum..kuaförde türban yaptırırken türbana takılıcak aksesuarları tül boncuk vs. onları bizimmi götürmemiz gerekiyor.:bbo:

valla gülüm onu kuaföre sorman lazim, bazisi kendin getir diyor ama genellikle onlarda oluyor aksesuari

cokcok gecmis olsun canim ya bozma moralini, cok kötü bisey degildir umarim:teselli: :çok üzgünüm:

cokcok gecmis olsun canim ya bozma moralini, cok kötü bisey degildir umarim:teselli: :çok üzgünüm:[/QUOTE]

sağol canım

büyük gecmis olsun canim

ama sonunda teshis konulmus sevinmen lazim ve tedavisi mümkün olan bise cok sükür, Allah beterinden saklasin

Rabbim sana ve tüm hastalara acil sifa versin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…