Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ee sende ne var yok aşk nası gidio:dance: :asigim:
iyi fena değil canım :asigim: arada bi odunluğu olsa da seviyorum canımın parçasını...senin nasıl?
bu arada on41 albüme foto eklesene nie koymuyon?
bilmem ki tatlım,hiç düşünmedim.. hele geçen birisi benim kimliğimi ve resmimi kullanarak facebookta profil oluşturmuş..deliye döndümklava:

bizde yok da nerde o aşkı göremedik yaşayamadık nası bişe bilmioz:dance:
kimliğinle ismini fotonu kullanmış nası oluyo ya tanıdık heralde?

bizde yok da nerde o aşkı göremedik yaşayamadık nası bişe bilmioz:dance:
kimliğinle ismini fotonu kullanmış nası oluyo ya tanıdık heralde?

Allah gönlüne göre versin canım o zamanopuyorumnanaktan

ay bilmiyorum deliye döndüm..sonra üyesi bol bi grubum vardı..tüm grup üyelerine şikayette bulunmalarını rica ettim..öyleleikle o profili kapattırdım :dance:

abowwww akannehir pek bi seksiii :jeyyar: çok güzeller canım..güle güle hiy kaydirigubbakcemile5 kaça aldın?

abowwww akannehir pek bi seksiii :jeyyar: çok güzeller canım..güle güle hiy kaydirigubbakcemile5 kaça aldın?

tesekkür ederim, birde alt piyama aldim hepsi toplam 45 € tuttu

canım benm nette kullandığım sabit bi nickim var aslında.. onu burda kullanmak istemedm.. aklıma ilk gelen on41 di.. aşkım bandırmalı ben izmit.. on bandırmayı 41 izmiti temsil ediyo yani =)

güzel düsünmüssün..alkisalkisalkis

iyiyim canım saol sen??? bu arada parlayanyıldız çok güzel aldıkların... birazda kışkırtıcımı ne:kedi:

tesekkürler canim, biraz kiskirtici olsun ceyizlik aldim sonucta...:jeyyar:

kaydirigubbakcemile3

yhaa kızlar bizim çalıştığımız sektör iç giyim ama yok anacım bende heves alayımda koyayım çeyize diye:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…