Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

öğrenirsin canım yaa..
benim de kaderim,ben çok oynağım benimki oyun un o sunu bilmez.. nişan -düğün yerine hemen bi nikah yapalm diyo ama çok bekler.delikafadulden

öğrenirsin canım yaa..
benim de kaderim,ben çok oynağım benimki oyun un o sunu bilmez.. nişan -düğün yerine hemen bi nikah yapalm diyo ama çok bekler.delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 öyle kolay kolay kurtulmak yok de eniste beye

ben sansliyim, benimki ne oyun bilir nede bise ayni ben kaydirigubbakcemile3 ama bende kolay kolay birakmicam onu

ben yazin kuzenlerden ögrenirim bir iki numara yerimseniben

ama horon ögrenmem lazim, ne de olsa karadeniz gelini olucam nasipse :teytey:

oyy ne güzel..bende 3 ayak a bayılırm canm..gün boyu horon oynasam 10 kilo veririm delikafadulden.. bende çerkez gelini olucam ama bizim ki kafkas oyunlarını bırak,normal oyunlardan bile anlamaz. aslında cidden öğrenecek bişi yok,müziğin akışına kendini bırak ,gerisi geliyo zaten.. valla hayatında yaşadığın en güzel ilkler olcak o günler.. doya doya eğlen oyna coş..sonra pişman olursun..zemuszemus

canım hadi bende çıkıyorum artık.. iyi geceler:1hug: terem im de gitti herhalde.. öpüyorum.. iyi bak kendine lmaz::a015:

..

dimi pisman olurum

yok diyecegim zaten seninle bi horon tepmeden evlenmem ... kaydirigubbakcemile3

ayy kafkas oyunlari da cok güzel oluyor, bi arkadasim cerkez bir kac sene önce evlendi kinasinda oynadi tabiiki kafkas oyunlarindan cok güzel görünüyor, bayildim..zemuszemus

ay ben geldim herkes gitmisssssssss
neyse ozaman yarin görsürük insallah gerci yarinda pek vaktim yok ama, fazla gaynatmayin gizlaaaaarrrrrrrrr

günaydın biricik iyiyim ben. yani pek de değil aslında
ağrım var doktora gideceğim bugün inşallah bişey çıkmaz

benim açtığım konuyu okumadın galiba canım.boşluğum ağrıyor bir süredir doktorlar bişey yok dedi ama hala devam ediyor.
gittiğim doktorlara pek güvenmemem gerektiğini söylediler şimdi özel doktora gideceğiz.böbrek değildir umarım annem de anneannemde safra kesesi taşı var acaba ırsi mi o da olabilirmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…