Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sizinkiler biliomu ya olmaz derlerse?kötükedihüso şaka tabi :dance:

annem biliyor onun ailesi biliyor tek bilmeyen babamkaydirigubbakcemile3 vermezse bi o vermez tek kızı sonuçta pehh gıymetliyimkaydirigubbakcemile3 şaka falan Allah korusun ya versin tabi

inş cnm.kız senin foto yohmuı bi göreydik seni flörtcünü kaydirigubbakcemile3

hee koyem foto mu da kessin beni:roflol: şaka da yok koymayayım ben net ortamı ne olur ne olmaz hem pc de 1 tane bile fotom yok valla

hee koyem foto mu da kessin beni:roflol: şaka da yok koymayayım ben net ortamı ne olur ne olmaz hem pc de 1 tane bile fotom yok valla

yok kızprofilden düzenle albümünde bi tek a rkadaşların görsün benimde öyle sadece arkadaşlar irtibat listemdekiler görüo fotolarımı

ama anlatabilirim gözünde canlandır.yeşil gözlü, bayağı bi beyaz tenli,1.63 boyunda 55 kilo bi kızım:sm_cool:

oo maşallah pek bi merak etim şimdikaydirigubbakcemile3.gerçekten bu topiktekilere noldu kimse yok bişeymi oldu hepsine birden:roflol:

ben de yatarım birazdan yarın daha geç kalkacağım nasılsa biraz daha durayım görüşürüz ablacımopuyorumnanaktan

ben de yatarım birazdan yarın daha geç kalkacağım nasılsa biraz daha durayım görüşürüz ablacımopuyorumnanaktan

grşrz cnm on41 tahmin ettğm gibi cezeryeli toplarmıdır nedir pasta galiba yemek topiğinde:roflol: hadi opuyorumnanaktan bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…