Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

gözlerin güzelmiş ama yiğidi öldür hakkını yeme.olsun bizde şekeriz :ecrin_bebek: :dilcikar:sizden iltifat alamasakda

nickimin altında ne yazıyor : potansiyel gıcık laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

kahretsin en cazibeli tarafım bu galiba : gıcık olmak :)

( bu arada güzelsin sen bana bakma ben herkese eh fena değil derim

bu da benim bir numaralı veciiiiiiiiiizemmm :)

görümcem beni çok sever zavallı ikidebir soruyo güzel miyim diye aslında güzel kız ama ben hep eh işte diyorum ne yaapyım huyum kurusn :) ama böyle dedikçe daha çok seviyo sanırım beni :)

şampuan h.g cnma.s. bu mutfak robotumudur :roflol: ona laf yetiştirim derken görmedik

farkındayım cnmm muhabbetiniz süperr
neyse ben çıkıyom işler dolu akşama misafdri gelcek biliyonuz yarın aranızdayım inşş öptüm herkesii

ama çok kötüsün yaaa yazık değilmi kadına zaten zavallı soruyomuş bide eh işte bi gün şaka yapıyorm dede rahatlasın kadın

şampuan h.g cnma.s. bu mutfak robotumudur :roflol: ona laf yetiştirim derken görmedik

hahh işte şimdi keyfim yerine geldi :bana laf yetiştirme zaten ,ben yetiştireyim yeter laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

öğlene yemeğe çıkıyorum öğleden sonra buralarda olursanız görüşürüz

kendimi göstereyim bi görmek isteyen varsa şiiiiit kız şekercinin kızı sen görmek istersin belki :)

öğleden sonra yokum derse gidiom saat bird e dersim var ayy geç kaldım zaten anca yetişirim akşam gösteri yaparsın :sm_cool:

ve işte karşınızda koçtaş gezintimiz...

yazmalım ve ben...

annemle,ben...
banyo takımlarının içinde kendimi kaybetmişken...

yine ben....

tam da 'koçtaşa geliyorum,evimi çok seviyorum' şarkısına uygun pozu verirken...

lahanam ne güzel gezmisin bende istiyom beeeee :)

burda yarin ögleden sonra bütün magazalar marketler hepicigi kapaniyor te pazartesi acilacak bi alisverise gitmem lazim bugün yemek icmek bisiler alayim annemlerde cuma türkiyeye ucuyor acliktan ölmeyelim hehehe

ayrica oylamayida unutmayim millet döktürmüs gene hele bi bacim var o kendini biliyor cok begendim giz

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...asimlar/336451-10-hint-makyaji-yarismasi.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…