Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

terem im du bekle bizde geliyorz.. sultan cım hadi bizde çıkalım :asigim: ben mutfağa yani..

iyi geceler canlarm..öpüyorum ikinizi de

hahaha evet kim o misafiirr ?
kizlar bende yatiyorum zaten
kapatiorum topigi izninizle zemuszemus
öpüyorum hepinize iyi gecelerrrrrrrrrrrrrrr
bu arada afiet olsun on41cim hahha :roflol:

günaydın herkese .gececiler yine kaynatmış:umursamaz::dilcikar:hemde 3 e kadar.olsun bizde gündüz kaynatırız diyecm amma kimse:çok üzgünüm: eyok

sen gittin artık yokum buralardasenağlamasenağlamasenağlamahadi eskisi gibi geri dön yine zarifecik olarak bu nurrose beni boziii alışmışım ben zarifeyee:gitme:

işyerinde mi kahvaltı ediyorsun poğaça olduğuna göre :)

evet canım burda ediyorum.
evde üşeniyorum malesef...

günaydın karalaahana bende kahvaltı etim şimdi çavdar ekmeği biraz peynir ve yoğurtla:dance: mutfak robotu hani kahvem geldim:dancebu arada i.h.l lileri görünce çok seviniyorum ya tuhaf bi his)

ohh afiyet olsun biraz geç oldu ama...

teremcim resimleri gördüm ve atladım düt dütüme hemen geliyorum.
ne harika bir yer orası öle.
harikalar diyarı gibi...
ay çok canım çekti...

:dance:tşk h.g

a.s mutfak robotu ve diğer arkadaşlar h.g :dance:a.s.

selam şekerkız ama yaaa şu bereni kaldır yaaamafoldumbenmafoldumben ,sinir oluyorum şu kadına ,güzel güzel diyorlar neresi güzel anlamış değilim ,suratı sivilceden geçilmiyor ,makyajsız bişeye benzemiyor ,ufak ,sıska ... v.s...

nasılsınız bugün :dance:ben iyyim çok şükür sağlık gibisi yok ya hamdolsun.

:çok üzgünüm: amam öyle deme ya şu fotoda ne kadar masum görünüyo:ecrin_bebek: makyajsız halini görmedim amam yüz hatları çok düzgün.yüz tipi minyon boyunu bilmiorum hatırla sevgili dizisinde bayılıodum ona:asigim:

nasılsınız bugün :dance:ben iyyim çok şükür sağlık gibisi yok ya hamdolsun.

teşekkürler ben de iiyim çok şükür iş güç uğraşıyoruz işte ...

berenin yüzü çok pürüzlü ,gerçi hangisinin değil ki ...

kahve ısmarlama sırası sana geldi hadi bakalım orta şekerli olsun pleaaasee :sm_cool::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…