Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

:dance:iyi akşamlar biricik.bende çıkıom akşam yaprak dökümü var bende izliyecem şimdide banyo yapıp temizlenelim biraz

kaçın bakalım kaçınnnlülülülülülü işten gündüz muhabbetine , uykudanda gece muhabbetine yetişemiyorumm.. ayrılsammı işten.. yada kovdurayım kendimi evde oturduğum zamanlarda tazminatımı yerim

kuzum anca bukadar yetisebiliyorum ben mesgul bir hatunum :umursamaz:

sen napiyorsun bacim iyimisin

aaay niye karalistedeyiz giiiiiiizzzzz biricikk :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: ama haksizlik buuu, napalim gece daha cok sariyo, gündüz isler filan oluyoo :çok üzgünüm: :mymeka:

gizlarrrrrrrr bu arada gördügünüz gibi ben geldimmmm ee napionuz nasilsiniz bakalim, hersey yolundami ,gezenleri tozanlari görüyorum, ne hoss gerci bende hep geziyorum :roflol: :jeyyar:

isin ne sultan gez bacim gez :) bende bi carsiya ugradim geldim ana baba günü dükkanlar kapanacakya 4 gün :)

ala ala bi dus peelingi aldim okadar deneyim bakim nasilmis

isin ne sultan gez bacim gez :) bende bi carsiya ugradim geldim ana baba günü dükkanlar kapanacakya 4 gün :)

ala ala bi dus peelingi aldim okadar deneyim bakim nasilmis

hahahah:roflol:
valla sorma
bizdede öyle
annem babam ve kizkardesim gitmislerdi alisverise
inanki 2 saatte zor döndüler
bi dünya alisveris yapmislarki görme yaniii zemuszemus

cnm yaa asil sen gorunmuyosun.. napiyim kimseler olmayinca benimde kafam sarmiyo a.s bakip gidiyorum

kaderine razı ol bacım çalııış çalııııış:sm_cool::sm_cool:tazminat çabuk biter:sm_cool::sm_cool:

kuzum anca bukadar yetisebiliyorum ben mesgul bir hatunum :umursamaz:

sen napiyorsun bacim iyimisin

yoğun hatun ama karanlıktan sonra ortaya çıkıyo herşeye bi sebep var dimi:dilcikar::dilcikar:
şaka bi yana iyiyim canımopuyorumnanaktan uğraşıp gidiyoruz bu hayatla

aaay niye karalistedeyiz giiiiiiizzzzz biricikk :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: ama haksizlik buuu, napalim gece daha cok sariyo, gündüz isler filan oluyoo :çok üzgünüm: :mymeka:

çünkü karanlıkta ortaya çıkıyonuz ondan:mymeka:geceleride ben yokum ne yazık kisenağlama

lahanam ,yazmalım yenı gordum sızlerı
ne guzelsınız yaa cok ozendım benım hıc kız kardesım yohhhh
cantan cok şık lahanam cok begendım hayırdır kız koçtaşa gıdılmış ukta bı dugun mu var bılelım
kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…