Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hihoyyythihoyyythee geldim canım aynı nasıl olam biliyosun
bu ara yoğunum artık bişeyler almam lazım nişanlım gelicek de az bakam dedim foruma dün geldim pek yoktu kimse.
sen napıyosun:icecream::icecream:

dün giremedim zati pek işlerim vardı bugün bi baktım eskisi kadar girmiyorum sen yoksun ya ondan:kedi:bende aynıyım canım bildiğin gibi yeniden iye olsana yaa zarifecik diye evlenince yine iptal edersin üyeliğini böle karıştırıyorum ben sizi:mymeka:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ablam ne arasın tesettür topiğinde adını görünce bil ki ben
şimdi üye olsam bile çok gelemem ki her gün dolanıyoruz.bugün de gaziosmanpaşa semalarına gelebiliriz:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

biricikneyse canım msnden fln konuşuruz gelmeye de çalışırım yine
ancak hazırlanırım namazdaan sonra çıkıcakmışbenimki

yaniiiizarifecikkaçarrrropuyorumnanaktan

ne işin var hem senin benden gizlikaydirigubbakcemile

tabi yaa sen terket beni sonra ne işin var demii:mymeka:

ne bilim uğrar belki ablan iyi hadi böle devam edek ne işin var gaziosmanpaşa semalarında senin

biraz geç getirdin kahveyi ama hadi neyse ,evlenirken ne yapacaksın bilmem ,kahveleri soğutacaksın galiba kaydirigubbakcemile3

bu foto sensin sanırım

eh işte fena değil :)

ben geç ama tam takır yaparı işlerimi yarım yamalak olma zya hep ya hiç:dance::dance:
hıh eh işteymiş:umursamaz::dilcikar::ecrin_bebek:

neyse dur ben de gözlerimi koyayım bari avatara sana ayıp olmasın

hem tam takır hem çarçabuk yapacaksın marifet orda naniknanik

azıcık bana benze opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

neyse dur ben de gözlerimi koyayım bari avatara sana ayıp olmasın

hem tam takır hem çarçabuk yapacaksın marifet orda naniknanik

azıcık bana benze opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

istemeye geldiklerinde hazır kahve makinları var ya ondan alırım hem büyük hem pratik olur nerden bilecekler:dance:

mrb kızlar nasılsınız ,zarife nickmi değiştin kız? hoşgeldin

bende birazdan ev süpürcem toz alcam bonyoyu temizlicem
bugün bi daha giremem
tatlıda yapayım tekrar bu hatunlar gece yedi tatlılarımı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…