Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bulalim bebekkkk :jeyyar:
5555555hn6.gif

eccük maharetliyimdir ne yalan sölim :kedi:

bitsin buraya da ekler size göstertirim..:hulya:

isteriz zatennn şakkıdı

buyrunnnnnnnnn

Son düzenleme:
meryemmm cok begendim kiz cizmeleriniiiiiii, ay süperlermis tam benlik, güle güle giy canimmm opuyorumnanaktan
cantanda ho$mus evet H&M de bayagi ucuzluk felan vardi, doluydu o cantalardan

meryem hediyelik olanını bana mı ayırdın çantanın bayıldım walla...yakında yürüyüş düüzenlicem H&M yi TRde itioz die walla kıskanıom anammm...akannehir

başıyazmalım kız elinden gelmeyen bişicik war mı senin:hulya:

on41 ohh gözün aydın takvimde bitmiş..siz ban özel kilodan mı bahsediosunuzkaydirigubbakcemile2 yok anam yaşasın yemek yemek bak karnımda acıktı nasıl bi menemen olsa kaşarlı offf cokacimcoook

kız sus obur :1ninca: beni de yoldan çıkaracan.. delikafadulden.. mantı olsa ne süper olurdu heeeeeee :roflol:

walla süpper şeler oluo baksana hemde uygun bizim gb işsizlere öle yerler laazımm

valla aslinda H&M öle cok asiri ucuz bi yer degil, fiyatlar normal sayilir, bazi seyler pahali bile :sm_confused:
ama cok ucuzluyor yani bayagi cok indirime giriyor, ozaman iyi oluyor tabi :1rolleyes:
hem sattiklari seylerde kaliteli yani öle cul caput degil :smiley-cool:

on41 kız ömre bedelde ayline ne olmuş ben izlememiştim ömürün babası ne etmişki çocuğu olmucakmış

ömürün babası cesur pisliğini vurucaktı :mymeka:..aylin önüne geçti.. kasığından vurdu.. rahmi alındı aylinin :gitme:

ay şu h&m açılsa da gitsek de sizin de h&m derdinizden kurtulsak delikafadulden aaa

heheyyyyyyyyyyytttttttttttttttt kk mesaisi başladı ben geldim kızlar nörüyonuz:) oh oh yeni ciciler alınmış. hayırlı olsun canımm

hosgeldin patricia :)

ya bence h&m hicte bile ucuz degil bursa carsisindaki magazalari degismem valla :) ancak ucuzluk yaparlarsa bisiler kapmak mümkün ama cogu türkiyedeki yerdede öyle

genellikle hep ayni düz seyler oluyor arada bi degisik birsey geliyor onuda alsan herkez üstündekinin tipinden bile anliyor nerden aldigini fiyatinida biliyorlar hehe

merhaba arkadaslar ben cok yenı ortuluyu yaklaısk 20 gunluk ve burdan sızınle sohbet etmek ve payşlasımlarda bulunmak ıstyorum
yenı baslangıclar ıcın yenı arkadaslıklar ıstyorum

X