Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kızlar 1.60 boya 62 kilo fazla dimi en az 55 olmam lazım galiba:çok üzgünüm:

on 41 bu resim eklediğiniz takvimler ona göre hazırlanmış dimi siz sonra hazırlıosunuz

kızlar 1.60 boya 62 kilo fazla dimi en az 55 olmam lazım galiba:çok üzgünüm:

evet canım..birlikte zayıflıcaz.. kaldırın popoları..hop 1-2 zemuszemus

ideal ölçülü bir bayanın boyuyla kilosu arasında 15-20 birim fark olması gerekiyormuş..duyurulur

meryem cim beğendiğine sevindim
:teytey:

ben de 1.63 boyunda ve 53 kilo biriyim ama göbekim var yamafoldumben:kedi:

üzülme cnm benmde göbeğim vardı gitti çoğu muhakkak bi sorunu vardır adt düzensizliği,kabızlık,veya yağlanma.amam elma sirkesini bi dene bence sadece yağ yakıyo

ben miiiii ay ilahi kız ben yürümeye bile üşenen biriyim değil ki spor yapıcam mekik çekicemkaydirigubbakcemile3 Allahtan ben kat kat giyinmeyi ve bol giyinmeyi seviyorum o yüzden pek belli olmuyor:kedi:

sekerkız anlamadım ben 2 yemek kaşığı sirkeyi 1 bardak suya karıştırıp iç demişsin ama bi de orda bal var balı da mı karıştırıyoruz suya yoksa onu sonradan mı yiyoruz ama ben bal hiç sevmem kifisfisfis

evde yaptığımız işler spor yerine geçse türküyedeki hatunlar dal gibi olur amma işe yaramıyor iştee

al benden de o kadr canım.. bi spor merkezine yazılmadan bizim gibiler hayatta zayıflayamaz.. yani benm gibi üşengeç ve başladığı işe devam edemeyenler

sekerkız anlamadım ben 2 yemek kaşığı sirkeyi 1 bardak suya karıştırıp iç demişsin ama bi de orda bal var balı da mı karıştırıyoruz suya yoksa onu sonradan mı yiyoruz ama ben bal hiç sevmem kifisfisfis

balı sirkeli suya katıyon o sirkenin tadını kırsın diye

kızlar balı mutlaka tahta kaşıkla kullanın..metal kaşık balda ki tüm besin değerlerini öldürüyomuş.. bi kavanoz balo metal kaşık soktun mu gitti hepsi.. ben tahta bal kaşıklarından aldım..

balı sirkenin asitini alsın diye koyuyoruz.. balsız içerseniz midenizi o asit mahveder.

Son düzenleme:
X