Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

nım ben 28 yasındayım, makina ressamıyım ama mobilya planlama üzerine calışıyordum. esim istemedı ayrıldım,evdeyim maalesef simdi.

len sizin evdemi sobalı, inat uğruna doğal gaz bağlatmadım ıkı senedir dötüm donuyo. ama dayanamıcam seneye kesın bağlatıcam kısmetse.

yok kız bizim ew d.gazlı ama fiyatlar malum bizde açmıoz bizim bide çatı katımız war kardeşimle kalıoz annemler bu yıl bizim odaya soba kurdu da ısınıoz walla ama alt kat buzhanee:roflol:

ya kusura bakmayın arkadaslar boyle kendınızı tanıtın dedım ama napalım ole tanıyıcam sızı hepınıze ılgınız ıcın cok tesekkur edıyorum
cok sagolun

ya kusura bakmayın arkadaslar boyle kendınızı tanıtın dedım ama napalım ole tanıyıcam sızı hepınıze ılgınız ıcın cok tesekkur edıyorum
cok sagolun

ne kusuru canım ya.. k.k kardeşliğinde bi sorun olmaz zemuszemus bizbizeyiz yahu. tanışıcaz tabi..

yakınız kız razende nerdesin kartalda..

ayy karnım zil çalıo walla dur ben bi menemen yapiim domates suyundan size e getiriirim

talyacim hosgeldin, napalim yarismaci arkadaslarla birbirimizi tanitiyoz kaydirigubbakcemile3
yeni bi arkadas katildida aramiza, tanisiyoruz
sende tanit kendini barim zemuszemus

anam aranızda hamıle yok dımı, soylemesı ayıp babam çiğ kofte almış, birden beynıme kadar ısındım. ay balkonamı cıksam. Ya kızlar Türkiye yazarken t yi büyük T yazalım lütfen:)

kartal merkezdeyım tammmm ıcınde
sen pendıkte nerdesın canım ıı bılırım pendıgı ben

yok canım ben degılım
ben yarın kısmetse cekcem fotomu eklıcem
varda hepsı acık
kapalı olsun ıstyoru m ben ondan eklemedım

hoşbulduk kızlar:):) yeni gelen arkadaş nazende herhalde hoşgelmişş... tanıtayım kendimi :):) 86 doğumluyum aslen boşnağız teremim sana ithafen özellikle yazarım:):) aöf işletme mezunuyum sabah 8 akşam 7 çalışır dururuz:):):)bu arada bekarım:):)

X