Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

on 41 hadi sende süle kilo boy her gelen yazsin bakalim :)

ya ben üst bas bulamiyom öyle kolayca türkiyede siz ne diyonuz be :) hele gömlekler falan hic olmuyor boylari kisa ve modelleri oturmuyor

senağlama tamam sustum bidaha kilodan dert yanmıcam size affedersiniz kafamçokkarıştı

olsun kızlar üzülmeyin yemeğin salçalısı kadının kalçalısı sözü boşu denmemiş

alkisalkisalkis

merytem kız kestanelerden yolla hemen çok cnm çekti
emzikliyim zatii :ecrin_bebek:

hahaha valla meryem sunu diyim seninle yakin kilolardayiz diyebilirim ama lütfen daha cok yaramizi desmiyelim, kapatim kilo muhabbetini :gitme:

hosgeldin on41immmm napiosun bakiyim

1.70 boy :gitme: kilo 65-68 arası gidip geliyo :gitme:

hoşbuldum sultancım.. takvim olayını bitirdim.. verdim bugün. üstümden büyük bi yük kalktı

hahaha valla meryem sunu diyim seninle yakin kilolardayiz diyebilirim ama lütfen daha cok yaramizi desmiyelim, kapatim kilo muhabbetini :gitme:

hosgeldin on41immmm napiosun bakiyim

ah canim benim bende cok dert ediyordum ama baktim gördüm olmayacak barismaya karar verdim :KK66: önemli olan kilosuna göre güzel giyinmek

cabuk gel sampuanim bitiriyorum bile hehe

ne takvimi? on41 ben kaçırmışım olayıı kısaca anlatırsan sevinirim :1hug:
bu arada iyisin :nazar: hiç üzülme ben susmuştum dime :roflol:

haklisin meryemcim bende kendimle coktan baristim ama yinede kilomu söyliyemem hahaha :roflol: :1rolleyes:

ooo demek bitti takvim kiz hayirli olsun valla gözün aydin vereliniortak

slm geldim bende kızlar güya ders çalışıoz bağımlısı oldum buranın:dance:a.s. bu arada bende kilo derdinden muzdarip 66 kilo idim 4 kilo verdik şükür.bana göbeğim var diye hamilemisin diyen oldu:kızgın: şimdi 62 kiloyum biber hapını biile kullandım.etki etmedi elma sirkesi süper bence tavsiye ederim

ne takvimi? on41 ben kaçırmışım olayıı kısaca anlatırsan sevinirim :1hug:
bu arada iyisin :nazar: hiç üzülme ben susmuştum dime :roflol:

aşkıma takvim yapıyorum canım opuyorumnanaktan

http://www.kadinlarkulubu.com/sevgini-haykir/335345-sevgiliye-ozel-masa-takvimi-yardim.html

ooo demek bitti takvim kiz hayirli olsun valla gözün aydin vereliniortak

ay valla rahatladım canım ya.. bu gece rahat rahat tozunu attırıcam topiğin :dance:

şekerkız ım hoşgeldin.
sositososito

on41 benim hayalimdeki ideal kilo 68-70 ve senden bir santim uzunum sadece yani sen idealden idealsin kuzuum

sekerkiz nasil oluyo elma sirkesi?

bende bugün ara ara nihayet kendime göre biz cizme buldum resmini cekeyimde ekleyim birde canta aldim :)

on41 benim hayalimdeki ideal kilo 68-70 ve senden bir santim uzunum sadece yani sen idealden idealsin kuzuum

bende bugün ara ara nihayet kendime göre biz cizme buldum resmini cekeyimde ekleyim birde canta aldim :)

elma sirkesini sabah yemekten önce yada yatmadan 2 kaşık bi bardak suya ekliyosun bi kaşıkta bal ve içiyosun

ne ideali kız.. :mymeka: maşallah balıketli tabirini de geçtim.. balina etli diyorum kendime..

yemeklerden yarım saat önce 2 y.kaşığı elma sirkesi,1 tatlı kaşığı bal ve ılık su.. bunu iç canım.. gerçekten faydası var.

hıımm güzel fikir on41 inş istediğin gibi olur
inş. canım benm..hele bi olmasın. istediğim gibi olacak diye fiyatı uçurdu namıssız :mymeka:
:kedi: sağol şeker im

X