Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

anaa evleniyomsn zarife elini başıma sür kız:dance:belki kısmetim açılır:sm_cool:

kız hani gelcektin bizi habersiz bırakmıcaktın ne oldu:eek:klava: hazırlıklar ne alemde bakalım

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaeböle beni merak edin:)
yazdım canım daha iki koltuk bi gelinlik var
bu arada tuvalete çok uğraştılar diye gelinliği kira parasına sıfırdan dikiyolar daha kolay oluyomuş:icecream::icecream:

anaa evleniyomsn zarife elini başıma sür kız:dance:belki kısmetim açılır:sm_cool:

evleniyorum canım bi buçuk ayım kaldı
:Saruboceq::Saruboceq:

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaeböle beni merak edin:)
yazdım canım daha iki koltuk bi gelinlik var
bu arada tuvalete çok uğraştılar diye gelinliği kira parasına sıfırdan dikiyolar daha kolay oluyomuş:icecream::icecream:

evleniyorum canım bi buçuk ayım kaldı
:Saruboceq::Saruboceq:

allah mutlu etsin canım inş

hadi ya süüpper ölese kız ne şanslısın he ne güzel sıfırdan hem ilk sen giyicen ne güzel..ee nasıl gidio kızz:hulya:

:asigim::asigim::asigim: teşekkkürlerr canım darısı başına

ya niye kimse yok dicer,biricik,on41,cankız,sanat,meryem,sultanofkonya,hiç-kes,
papatya.cimcime

daha diğerlerikaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile nerde bunlar

tşk rler cnm inş:dance: o saydığın arkadaşlar gece mesaisi yapıo:dance:

hadi ya süüpper ölese kız ne şanslısın he ne güzel sıfırdan hem ilk sen giyicen ne güzel..ee nasıl gidio kızz:hulya:

ee zayıfım ya tuvaleti mankene bile giydiremeden içine alyaf doldurup neler çekmişler dikene kadarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 baştan dikelim daha iyi dediler :icecream::icecream:
koltuk almanın dışında nişanlımın bohçasını götürdük pazar günü
yarın da buluşcazz evleneden yüzünü unutcam:sm_cool::sm_cool:

:lepi:

kaydirigubbakcemile3 atilmadan önce kaydirigubbakcemile3

senin üstünde de görelim sekerim ne zazrari var

:lepi:
üzerimdeyken çekip eklemiştim canım ama askılı yine dikiliyo kollu kapalı işte:)o hali yok hem ben forumdan atılmış,eski bi üyeyim küstüm resim eklemiyorum:1ninca::1ninca:

kızz bi gece mesaisindeyiz de ben bugün erkenden geldim işim yok die yoksam gece kuşlarıyız biz..

hiç_kes uzun zmanır gelmedi girmio artık herald

kızz bi gece mesaisindeyiz de ben bugün erkenden geldim işim yok die yoksam gece kuşlarıyız biz..

hiç_kes uzun zmanır gelmedi girmio artık herald

sınavları vardır ya da kocasıylan aşk yapıyordur siteye geliceğinekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben de yarın nişanlımla olurum sonra yatak odası aramaya devam ederiz
bugün tam bi fiyasko yaşadıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
iki battaniyenin dışında çeyizim yok bunlarla uğraşırım belki evlenem de gelinliğimi eklerim
:kahve::kahve:

nerlere bakcan gı ben kaç aydır bakıom da beğenemiom..ee ben boşu boşuna beklemiom ewlenmek için bak bende de bişi yok sadece tencere setim çatal-bıçak setim porselen setim war tawa setim war 3 tane yorganım war daha da bişim yok

nerlere bakcan gı ben kaç aydır bakıom da beğenemiom..ee ben boşu boşuna beklemiom ewlenmek için bak bende de bişi yok sadece tencere setim çatal-bıçak setim porselen setim war tawa setim war 3 tane yorganım war daha da bişim yok

waaawkaydirigubbakcemile3 daha neyin olsun kızımmkafamçokkarıştı
ben iki battaniyeyle evlencem bu gidişle

slm kızlarr nasılsınız ?
annem geldi yemekleri yaptık çok şükür bugünden rahatladım :teytey:
yarın akşamıda atlatayım daha rahatlıcam :dance:

menümü sayayım size yeterlimi bi deyin bana: cokacimcoook

DÜĞÜN ÇORBASI , ETLİ KURUFASULYE ,PİLAV ,SALÇALI KÖFTE (FIRINDA),ISPANAKLI BÖĞREK
,
KABAK TATLISI VE TAVUKGÖĞÜSÜ

:icecream:

SİZLERİDE BEKLERİM KIZLAR :1hug:

X