Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

geçmiş olsun ben de ihl mezunuyum bu sene inş. yüzün güler ben de aöf mezunuyum 4 yıllık kpss ile kamuya girdim çok şükür ii ki pes etmemişsin çok güzel ALLAH inş. hakkını verecektir çünkü ihl mezunu olup da açıkta kalan pek olmadı herkes bir yerlere yerleşti sen de umarım hedeflerine kavuşursun bu arada şu beren saati hiç sevmiyorum yaa :KK43:

inş canım .belki 98 li olsaydım yerleşirdim 98 de çok yerleştiler 99 da da yerleşti çok arkadaşım amma liseden temelim yoktu malesef:çok üzgünüm: o yüzden temel alana kadar bi kaç sene geçti. şimdide mat sorunum var matten özel ders alıyorum malum her yerde mat var kpss ales dgs öss hepsinde.inş bu yıl bi yere gidecem eğerki öss kpss yada dgs inş bi yere gidecem.ya beren saatin hatırla sevgilideki o masum halini çok seviyorum aşkı memnuda çok bozuldu o diziyi bende hiç seyretmiyorum

inş canım .belki 98 li olsaydım yerleşirdim 98 de çok yerleştiler 99 da da yerleşti çok arkadaşım amma liseden temelim yoktu malesef:çok üzgünüm: o yüzden temel alana kadar bi kaç sene geçti. şimdide mat sorunum var matten özel ders alıyorum malum her yerde mat var kpss ales dgs öss hepsinde.inş bu yıl bi yere gidecem eğerki öss kpss yada dgs inş bi yere gidecem.ya beren saatin hatırla sevgilideki o masum halini çok seviyorum aşkı memnuda çok bozuldu o diziyi bende hiç seyretmiyorum

evet ben de 99 mağduruyum malesef ALLAH düzeni getirenden hakkmızı sorsun inş.

günaydın karalaahana bende kahvaltı etim şimdi çavdar ekmeği biraz peynir ve yoğurtla:dance: mutfak robotu hani kahvem geldim:dance:KK43:bu arada i.h.l lileri görünce çok seviniyorum ya tuhaf bi his)

kahven hazır al sana bi tane de antep fıstıklı çikolata yanında

evet ben de hüzünleniyorum ihl lileri görünce

tşk ederim kahve ve çikolata için .:nazar: hüzün tarafı ayrı mağduriyeti görmek yaşamak elbette hüzünlendiriyo.amam yinede çoğunluğumuzu görmek helen i.h.l lilerin olduğunu görmek sevindiriyo ya hiç olmasydık!

tşk ederim kahve ve çikolata için .:nazar: hüzün tarafı ayrı mağduriyeti görmek yaşamak elbette hüzünlendiriyo.amam yinede çoğunluğumuzu görmek helen i.h.l lilerin olduğunu görmek sevindiriyo ya hiç olmasydık!

evet bence de bir de ihl liler her yerde belli oluyor gerçekten öyle güzel bir eğitim almışız ki lisedeyken her yerde zekamızla farkettiriyoruz kamu kurumlarında daha da çok farkediyorum bunu

eğitim konusunda ancak meslek derslerinde hem fikir olabilirim diğer dersler için aynı şeyi söyleyemem ama buna tağmen i.h.l lilerin engele rağmen durumu açık ve zekalarının apaçık göstergesi dereceler hakettikleri yerde olmasalar bile

eğitim konusunda ancak meslek derslerinde hem fikir olabilirim diğer dersler için aynı şeyi söyleyemem ama buna tağmen i.h.l lilerin engele rağmen durumu açık ve zekalarının apaçık göstergesi dereceler hakettikleri yerde olmasalar bile

resim için teşekkürler

bizim ihl çok ii idi bilemiyorum ama eğitim süperdi hep bilgi yarışmalarında il birincisi oluyorduk

ay kizlar sayfalari okudum hep yemek konusulmussssss :gitme:
ama ama ben orucumm yaaa :gitme:

haha neyse ya ben birazdan cikicam, arkadasimda oruclu, disarda iftar yapcaz restaurantta, sositososito
zaten kimse yok sanirim topicte, öptüm kizlaaaaaaarrr gece görüsrük opuyorumnanaktan

ben varım geldim:dance: allah kabul etsin sultankeşke bende tutsaydım:çok üzgünüm:

nolsun terem aynı şeyler derse gittim mat dersine başım yine ağrıyo bu da ialcın yan etkisi bu defa sanırım güya baş ağrısı için gitimiştik:dance: sen napıon

merhübü kızlar kaydirigubbakcemile5

ben bugün pek giremedim çünkü çarşının altını üstüne getiriyordummm :roflol:

teremcim seni resmen burda görmek ne cücel opuyorumnanaktan

nasılsınız bakalım?

teşekkür ederim canım hamdolsun çok iyim..sen nasılsın?

ayrıca avatarını her gördüğümde bihter gelmiş gibi oluyor çok mutlu oluyorum..

ben de çok severdim eski dizide onu..:bbo:

saol cnm iyi olmaya çalışıorm.ben bihter halini sevmiorm ya beren saatin hatırla sevgilideki hali çok güzeldi çok masum görünüyodu

X