Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

Meryemcigimm bu mayaj yarismasina katilcam insallah sende katil kiz:)

insallah balim denememi yaptim hic alakasiz oldu ne bilim hint makyaji diye tabir edebilecegim makyaj ben bilmiyorumki zaten
sen yaptinmi bile balim

Benimki türkiyedeydi canim kucuk oglu burda evli..onun yanina geldi stuttgarta..bizim insallah yaza dügün olucak ALLAH nasip kismet ederse..:Saruboceq::Saruboceq:

hayirlisi canim yani siz nisanlisiniz bile öylemi :) bende stuttgartdayim balim burayami gelecek seninki?

bendemi katılsam makyaj yarışmasına bence ustalaştım esmer olduğum halde bayaz olduğuma inandırabiliyosm alanımda ustalaştım bence:dance:

katil katil katil :) askitoya destek tam olsun hehe zaten o katilmadigi icin oy alma sansi azicik yükseliyo :p

Kızlar kendimi çok kötü hissediyorum resmen kendimi eve kapattım bir süredir 5 vakit namaz kılıyorum bol bol okuyorum bilmediklerimi ögrenmeye çalışıyorum 1 haftada kurana geçtim yasini kendi başıma okur hale geldim ama gel gelelim kapanma fikri beni çok korkutuyo ya yapamazsam ya olmazsa naparım diye korku içindeyim bi yandanda başım açık dışarı çıkıcam güna giricem yada namazımı kaçıracam diye evimden çıkamıyorum off çok karışıkım ya napıcam ben yardım edin bana lütfen mafoldumben

canim hic sikma canini en önemlisi namazdir gerisi sonradan yavas yavas gelir önemli olan bilincli olarak bunu yapmak, yani gercekten kapanmak istemek neden kapaniyorum deyipde bu soruyu cevaplayabilmek, bir huzura ermek. ve eminimki dua ettikce icin rahatlayacaktir kararin kolaylasacaktir. kaydirigubbakcemile3

dayanamadm geldim yine delikafadulden

On41

Canim cok gecmis olsunn..ALLAh acil sifalar versinn
sağol hemşom.. canımsınopuyorumnanaktan
:gitme:eek:n41 bende zaten uykuluyum ilaçlarım uyku yapıyo ve mide bulantıs yarın doktora söylicem.
oyyy:teselli: kıyamam.. Allah şifa versn.doktor raporlarını bize de ilet.. geçmiş olsun cnm
selam kizlar
ne yapiyorsunuz mahpustan yeni ciktim...hepinizi ozledim

selam canım... ne mahpusu kız :bbo:

cankizim yok onemli birsey degildi 1 hafta banliydim.
bir topikte bir olaydan dolayi.neyse kkkde herzaman olan seyler.
fikir anlasmazligi.

hayirlisi canim yani siz nisanlisiniz bile öylemi :) bende stuttgartdayim balim burayami gelecek seninki?

Sözlenicektik gecen yaz ama ailem istemiyor..mafoldumben
Yaza mutlaka dugun olucak diyor ailesi delikafadulden
Türkiyede kalmayi düsünüyoruz ama bilmiyorum yapabilirmiyim..
Deniycez olmassa buraya gelicek stuttgarta:eek:

Sözlenicektik gecen yaz ama ailem istemiyor..mafoldumben
Yaza mutlaka dugun olucak diyor ailesi delikafadulden
Türkiyede kalmayi düsünüyoruz ama bilmiyorum yapabilirmiyim..
Deniycez olmassa buraya gelicek stuttgarta:eek:

peki bu yaz dügün yapmaya ailen razi olacakmi? hayirlisi olsun insallah rizalarini en kisa zamanda alirsin, bu arada sen calisiyormusun okuyormusun evdemisin nediyon kiz :)

cankizim yok onemli birsey degildi 1 hafta banliydim.
bir topikte bir olaydan dolayi.neyse kkkde herzaman olan seyler.
fikir anlasmazligi.

gecmis olsun canim benim :) bida olmasin haaaaaa

slm kızlarrr nasılsınız?
ben yorgunum ,uykusuzum :bbo:
sabah civcivimi aşıya götürdüm, tam çıkıyom kapıdan gelmiyo benim büyük oğlum, 3.5 yaşında kendisi, evde kalcakmış bilgisayarda oyun oynucakmış,komşuya geç diyom yada benle gel hiçbişi kabul etmiyo :icecream:
aşağıda taksi bekliyo ,civicvimi giydirdim diye ağlıyo kucağımda ,sabah sabah sinirilerim zıpladı :bbo:
çarşamba günü yemekli misafirilerim gelcek 20 kişi birden hemde cokacimcoook

zar zor biraz temizlik yaptım şuan yemek molası verdim allahtan civicivim uyuyor :ecrin_bebek:
yarında yemeklerin bir kısmını ve tatlılarımı yapcam
ay yazması bile çok oldu :1shok: ne çok işim var

ya şöyle bi sorun var bende , misafir gelceği zaman bana strese giriyom NEDENSE :uhm:

bende durumlar böle sizler de nasıl? :kahve:

ya şöyle bi sorun var bende , misafir gelceği zaman bana strese giriyom NEDENSE :uhm:

:kahve:

bende de var aynı durum ,çalışırken haftaiçi çok zor oluyo ,aniden bir yerden biri geleceği zaman deli oluyorum ,normalde hafta içi kabul etmem ama uzaktan biri gelince git ,haftasonu gel diyemiyorum :KK43:

halledersin yaaa ben öyle durumlarda mesela bugün haber verdiler yarın geliyorlarsa akşam harıl harıl hazırlıyorum sıcak olacakları da o gün gelince hazırlıyorum ya da işten izin alıp öğleden sonra eve gidiyorum başka çaresi yok

X