Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

canlar ben çıkıyorum... :gitme: bugün birileri canımı sıkmak için direniyo.. başıma ağrılar girmeden uyumaya çalışıcam..hepinizi öpüyorum..

kuzum sen sıkma canını olur mu halanda gelcek ya gerginsin ondan da olabiir sen mışıl uyu olur mu say bakalım:teytey: keçilerii

uff bende diyorum bu cay kokulari nerden geliyoooor

ay bide gercek olsaydiya

cok sagol canim düsünmen bile yeter opuyorumnanaktan

beklerim tabi şekerler gelin hep beraber çıkarız siz nerelere geliosunuz yazın..benmde çok sewdiğim arkadaşım almanyada ama kenti bilmiom plakaa OE ile başlıou sultancım

terememim gömlegin etegin cok güzel hele etegin rengi tam benlik canim

parlayanyildiz
bluzun cok güzelmis ben göremedim bizim burada gerci okadar tiklim tiklimki dükkanlar noel üstü malum adim atilmiyor... ayrica iki esarpda üstdeki cok güzelmis ama asagidakini pek begenmedim yani bana göre degil :) kacamiski yeni sezonlar?

benimde safak 12 gidiyorum türkiyeye bir saat sonra safak 11 yasasin :)

patrıcıa açılı kız pendorya 17 aralıkta..neomarini sewmiom ya sadece künefe yemeye gidiomcokacimcoook

oyhh ellerine sağlık canımii geli gece gecehihoyyyt

OE yi bilemedim simdi teremcigim ya, almanyanin gicik huyu bu, mübarek her kasabanin köyün kendi plakasi var cok gicik bisey lmaz:

ben konyaya geliyorum insallahhhhhh

patrıcıa açılı kız pendorya 17 aralıkta..neomarini sewmiom ya sadece künefe yemeye gidiomcokacimcoook

oyhh ellerine sağlık canımii geli gece gecehihoyyyt

künefemiiiiiiiiiiii bende isteriiim, OE neresiymis hmm eminmisin OF falan olmasin bizim buralarda degil demek bu civar :)

evet noelde disari cikilmaz, ay nefret ediyorum o zamanda disariyi

armineler bizim burda 35 € canim sizde kaca veriyorlar

OE di cnım eminim her geldiğinde sölüoda ben unutuom balık hafızalı olarakk=)

kız üni de benm ew arkadaşım konya ereğliliydi..:ecrin_bebek:

OE di cnım eminim her geldiğinde sölüoda ben unutuom balık hafızalı olarakk=)

kız üni de benm ew arkadaşım konya ereğliliydi..:ecrin_bebek:

oooooo hemserimmis yavvvv akannehir
ben hem aksehirliyim hemde eregli li kaydirigubbakcemile2

kiz meryem sen nerde oturuyon hangi sehir ?

olabilir canım bende sadece plaka aklımda napimm..=) ohh gel gel nereye gelçen kız:uhm:

bursaya gidecem balim belki görümcemlere ugrariz bir gün onlarda kartal da

oooooo hemserimmis yavvvv akannehir
ben hem aksehirliyim hemde eregli li kaydirigubbakcemile2

kiz meryem sen nerde oturuyon hangi sehir ?

ben stuttgartdayim bacum :) varmi brusa tanidigin

aaa bende pendikte oturuorum meryem =) teyzemde bursada yıldırım mollaarap ta zemuszemus

kız patricia napıosun kız ses soluğun çıkmıoklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…