Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

..

almanyayi cok gezdim kizlar ama hic sevmedim söyliyeyim

stuttgart freiburg köln hamburg lübeck falan da filan da gezdim ama begenmedim

bizim buralar daha güzel buralar viyana oluyor :lepi:

vaay stuttgartmi
kiz ben oraya cok gidip gelirim
sinavlara gidiyom ludwigsburga hep :)

öylemi acik ögretim yapiyon yani :) bir kac defa bende gittim oraya amca kziimda o sinavlara giriyor onunla gitmistim onu beklemeye, gelince bura bi haber et kuzum ya :)

..

almanyayi cok gezdim kizlar ama hic sevmedim söyliyeyim

stuttgart freiburg köln hamburg lübeck falan da filan da gezdim ama begenmedim

bizim buralar daha güzel buralar viyana oluyor :lepi:

ben burasini cok seviyorum valla :) teyzemde viyanayi hicmi hic begenmemis hehe avusturyaya vorarlsberge cok gideriz bizde ama insanlari bi tuhaf oranin bizim oradaki türkler bile cok sosyetik cogu acik sacik
aaa bende pendikte oturuorum meryem =) teyzemde bursada yıldırım mollaarap ta zemuszemus

kız patricia napıosun kız ses soluğun çıkmıo:eek:klava:

yazin yalovadan pendige gecmistim askimla :) ah ne güzel deniz dibinizde ah aaah

tamam meryemcim haber ederim ama belkide münihe aldiricam kaydimi, orayada acilmis artik ordanda giriliyor sinavlara.
ama ludwigsburga gelirsem sölerim sende gel :)

öylemi sultanim :) sen yinede gelirsen söyle gerci ludwigsburg biraz ters düsüyor bizede ama vakitli haber edersen gelmeye calisirim biz sindelfingendeyiz asil stuttgarta 20 km ama hergün stuttgartdayim orda okudugum icin

iyi geceler parlayan yildizim

bende simdi yatayim sabah ise gidecem ah aaaah hadin öpüyorum Allah rahatlik versin cümleten

Sormayın kızlar ya bana ilgisi olan biri vardı aynı şehirdeyiz.ben görüşmeyelim dedim san ümit vermek istemiyorum çünkü benim sana ilgim yok dedim .olsun arkadaşça görüşelim dedi neyse tmm dedim.en son mat dersi alacaktım alma boşa para verecen ben seni çalıştırayım dedi.yok kalsın senin banailginde var DURUMLAR ıYıCE KARIŞMASIN dedim.anlatamazssın zaten dedim.kaldı ders alıorm şimdi geçen testlerim yığıldı napim dedim neyse sürekli ısrar edio bi çalışalım dedim söyledim hiç oralı olmadı.daha sonra yine ben sözümdeyim halen sözümdeyim çalışalım dedi tmm dedim aradım çalıştık amam sanki zoraki. Adam bi pozisyon değiştirdi anlatamma sanki tanıdığım o değil ne anlama gelio kızlar bu

Bence gurur meselesi yapmıştı benle görüştü ders bahanesi ile sonrada vazgeçti

Bu değişken bukelamun giib insanlardan bıktım ya bi öyle bi böyle kime güveneceğini şaşırıyosun inanın kızarkadaşlarımdada var böyle bi arkadaşım üniversteye okumaya gitti şimdi hiç sanki muhabbet etmemişiz kızla

ohoh boşwer canım ya belliki mors olmuş işte kendin çalış yapamasanda ama ondan yardım alma bence bak ne olduğunu göstermiş:eek:klava:

öyle dedim zaten kurcalama dio sorduumda dedimki değişken insanlar uzak dursun benden kimsenin merhametineihtiyacım yok

günaydın kızlarhihoyyyt ve hoşçakalın malesef ben yine haftasonumu evde ya da gezerek geçiremiyorum:1no2: neyse ben geç kalmadan hazırlanıp gideyim kursuma iyi günler hepinize

günaydınlar ıyı hafta sonları
bir resimle baslayımdedım
dscf011.jpg

dscf0113.jpg

X