Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ewet ikea çok pahalı ya burda kzım awrupa hayat standartı die bişi yok malesef bizim ülkede o yok olamıcakta belli ki..

internettede öle dio hm de yurtdıına göre dha pahalı olabilirmiş maliyet yüzünden:eek:lmaz:

ewet ikea çok pahalı ya burda kzım awrupa hayat standartı die bişi yok malesef bizim ülkede o yok olamıcakta belli ki..

internettede öle dio hm de yurtdıına göre dha pahalı olabilirmiş maliyet yüzünden:eek:lmaz:

dogrudu canim

ama h&m öyle olmaz sanirim cünkü cogu mallari türkiyede üretiliyor, yani fiyatta pek fark olmaz diye düsünüyorum, ins da öyledir..sonucta bende türkiyede yasayacagim :umursamaz:

kızlar tekstıl yuzde 85 ı Türkıye de uretılıyor sadece yerlerını ıyı bılmek lazım . bazı yerler pahalı bazı yerler ucuz satıyor.esım tekstılde calısıyor ordan bılıyorum

alveri.gif

canlar ben çıkıyorum... :gitme: bugün birileri canımı sıkmak için direniyo.. başıma ağrılar girmeden uyumaya çalışıcam..hepinizi öpüyorum..

kızlar hadı cayaaaaaaaaaaaaaaaaa
aman pendorya daha acılmasına daha cok var balım neomarıne gıdeydın hoş ordada bı fıskı yok gercı. kızım alışverıs askın tuttuysa bulusup cıkalım alışverıse :)))kaydirigubbakcemile5

X