Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

çok hoşşşş opuyorumnanaktan ve çok güzel kombine edilmiş canım..sana da çok yakışır eminim a.s.

ayyy acilsin canim yaa ne kadar sevindim anlatamam

ben buluzu 20 euro diye aldim dedim aa ne kadar ucuz kasaya bi geldim kiz 9,90 dedi
aa dedim neden kiz bana tuhaf tuhaf bakti sasirdim niye öyle bakti diye meger indirimdeymis :roflol:

Son düzenleme:
bak bak neler demişler arkamdan patrıca kocaya kaçmadım kız :umursamaz: güzel kokulumla görüştük doktora gittik:sinifsinif: gece kuşu olarak geri gelim naparsınız

heuehueheuheu kız kactın sandım gecelerın kadını. bende geldım gece mesaısıne baslayalım hadı

cingirakli yilan yilan cikti sevdigimmmmmmmmmm
gizlar ben dayanamiyom yine oynuyorum ya odamda deli gibi tek basima hahahaha :roflol: :roflol:
bide böle göbegimi salliya salliya oynuyom :roflol: hahaha

heuehueheuheu kız kactın sandım gecelerın kadını. bende geldım gece mesaısıne baslayalım hadı

oo sen gelene kadar biz başladık kızz..resimler ekledik ooohihoyyyt

cingirakli yilan yilan cikti sevdigimmmmmmmmmm
gizlar ben dayanamiyom yine oynuyorum ya odamda deli gibi tek basima hahahaha :roflol: :roflol:
bide böle göbegimi salliya salliya oynuyom :roflol: hahaha

hihoyyyt:dance:

:teytey: oleyyyy

açılsın ilk ben gidicem merak ettim anamm:dance::teytey:

abowww akannehir sahi mi kız? ne zmn evleniceksn..elini çabuk tut.. ben ist. a gelin gidicem yoksadelikafadulden

sen git git ben pesindeyim :roflol:

benim evlenmem 2 seneyi bulur ama benimki zaten kocaelinde kalmak istemiyor yani istanbul adayiyiz bizde

istanbula bayilir zaten, olmazsa orda görüsürüz opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…