Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

aynen terem cim ya sorma.. :uhm: bide çok terliyorum ben,hele ki öğlen saatlerinde dışarı çıkmak zorundaysam ölüm bana işte

aynen canım hawalar serinledi ya oh ne güzel nefes alıyorum diorum gülüolar bana ama napimm yazın ölüm bana kapalı olarak ilk yazımı geçirdim ve accayip zorlandım..

amaan kizlar abartmayin yaa.. aslina bakarsan aciklar tesetturlulerden daha cok yaniyor.. onlar actikca yaniyor kaydirigubbakcemile3

amaan kizlar abartmayin yaa.. aslina bakarsan aciklar tesetturlulerden daha cok yaniyor.. onlar actikca yaniyor kaydirigubbakcemile3

herkesin metabolizması farklı cankız ben böyle geçiyorum bende açıktım önceden ewet o zamanda teliyordum ama şimdide terliyorum yani açıklar daha çok terler die bişi yok güzelimyerimseniben

ben uzun süredir kapalı olduğum için alışkınım..ama terlemekten nefret ettiğim için sıkıntı veriyo bana o kdr.. bu arada cankız ım katılıyorm.ama yanmak bronzlaşmak anlamında katılıyorum

herkesin metabolizması farklı cankız ben böyle geçiyorum bende açıktım önceden ewet o zamanda teliyordum ama şimdide terliyorum yani açıklar daha çok terler die bişi yok güzelimyerimseniben

bundan emin ol benim dedigim gercekten dogru.. vatandaslar yaniyolar aciliyolar.. acildiklari zaman daha cok yaniyorlar cunku gunes direkt vucuda temas ediyor.. daha cok yandiklari icin daha cok acilmak istiyolar.. ama bunun onlar icin daha zararli oldugunu bilmiyolar yerimseniben

bi nevi doğru aslında :uhm: aman neyse açılmak demeyin,kış geldi üşüyorum
atetesnhe5.gi

Kizlar size bir sorum var :sm_confused: Hani bir topik vardi. Tesetture uygun giyim kombinasyonlari diye... Ben oraya giremiyorum.Tikliyorum sizin bu sayfaya girme yetkiniz bulunmuyor diyor. Orasi KK Kart sahiplerine mi acik yalnizca ?Bilginiz varmi??

Kizlar size bir sorum var :sm_confused: Hani bir topik vardi. Tesetture uygun giyim kombinasyonlari diye... Ben oraya giremiyorum.Tikliyorum sizin bu sayfaya girme yetkiniz bulunmuyor diyor. Orasi KK KULUP KART SAHIPLERINE MI OZK YOKSA?

hayır canım malesef topiciğimiz kapandı o yüzden girilemez:1no2:

X