Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ewet ara boy biricik saten değil canım sadee kuması biraz parlak duruyor zarifecim çok ince değil canım mevsimlik basıyazmalıkız bende öle düşündüm sade bitane uzun trenchkotum var kahverengi buda böyle olsun dedim ama işte ara boy olması düşündürdü biraz bazen uzun etek giymek icap ediyo nasıl olur bilmiyorumkafamçokkarıştı

içine sinmediyse değiştir sonra ben kafama çok takıyorum böyle şeylerikaydirigubbakcemile5

ebru sahin niye kiz araboylarda gayet guzel duruyo.. hem altindan etegin gorunse ne olurkii.. bu sene izinde hep oyle bayanlari gordumm.. bence hos duruyo tabi senin kararin.. ben simdi mesela montlarimi dizime kadar aliyorum,, Allah nasip ederse bi kac yil sonra parduse almayi dusunuyorum.. bende araboy alirim herhalde..

dicerim saol canım

araboy bilekle diz arasında canım ne uzun ne kısa bayrama kadar vaktim var düşünmedeyim şu anda fikirleriniz için teşekkürler gerçekten muallaktayım çünkükafamçokkarıştı

img5265h.jpg

kızlar benimde bayram için aldığım bluz bu yanlız size bir şey soracağım bunun altına siyah etek pantolonum var onu giyeceğim eşarp alacağım daha almadım evde bu vardı sizce bu eşarp uyarmı???

img5268.jpg

Son düzenleme:
imkanın varsa sıyahl beyaz ygunluklu bır esarp alabılırısn canım
yad aburbery cok şık olur sıyah kırmızı ve beyazlı

ama yok drsen bence pembelı bır kolyeyle bunu tamamlyabılırsın

img5272r.jpg

buda ayakkabım ne zamandır topuklu giymiyordum babet, spor ayakkabı rahattı valla.. Düşmem inşallahhakannehir

Son düzenleme:
1111111k.jpg
222ee.jpg

daha sade düz bişeymi alsam bide bu ara boy uzunmu alsamkafamçokkarıştı

ebru trençkotunu beğendim canım ben.her zman ara boy sevrim zaten.kollar falanda çok şık...

img5265h.jpg

kızlar benimde bayram için aldığım bluz bu yanlız size bir şey soracağım bunun altına siyah etek pantolonum var onu giyeceğim eşarp alacağım daha almadım evde bu vardı sizce bu eşarp uyarmı???

bluzun çok güzel elifnaz.
ama eşarbı bende beğenmedim.
imkanın varsa al derim .
yoksada kıyafetin içinde kısların dediği gibi kolye falan bir yerde pembeyle renk ver...
güle güle kullan...

karalahana saol cnm tesekkur ederim..

elifnaz bu tarz bluzları bende cok severin gecen bayramda bende bunun morunu almıştım kırmızı esarbını bende cok begenmedim cnm alma imkanın varsa daha değişik bi desen renk sec derim

kristaltane baska yerden denesene tatlım ImageShack® - Image Hosting burdan yükliyebilirsn

X