Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bende dün çıktım çarşıya canım..evdeydim bugün.. orda babadağlar iş hanı vardı 7 katlı mı neydi..öyle hatırlıyorum kaydirigubbakcemile2
hem neler aldın bakiiiiiiim delikafadulden

evt cnm çok değişk şeyler var orda hediyelik ceyizlik falan aldınmı bişler peki ordan ?

pantolon aldım cnm biraz uzundu terziye verdim ..bide kap arıorum kışlık hala bulamadım armineye gelcekmiş onu bekliorum 2 gündür :bbo:

evt cnm çok değişk şeyler var orda hediyelik ceyizlik falan aldınmı bişler peki ordan ?

pantolon aldım cnm biraz uzundu terziye verdim ..bide kap arıorum kışlık hala bulamadım armineye gelcekmiş onu bekliorum 2 gündür :bbo:

çeyizimde ki örtülerin havluların çoğu ordan be canım delikafadulden arada bi geliyoruz oraya..

güle güle giy tatlım ..ama kap ne yahu :uhm:
:kedi:

bizede buyrun geln cnm opuyorumnanaktan

arminenin katoluğuna bak tatlım şmdi yanlış anlatırım faln :kedi:..yani kaban tarzı bişi bakıorum cnm ....sen neler aldın bakalım :eek:

bizede buyrun geln cnm opuyorumnanaktan

arminenin katoluğuna bak tatlım şmdi yanlış anlatırım faln :kedi:..yani kaban tarzı bişi bakıorum cnm ....sen neler aldın bakalım :eek:

inş. gelirsek haberin olur papatya m.canım bende kaban bakıyorum..beğenipte alamadım daha. :gitme: sen yine almışsın.

hoşgeldin cankız ım nasılsın bakalım opuyorumnanaktan

burdayız tatlım
5555555hn6.gif

X