Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

tv2hz0.gif
tvde de bişi yok yahu

aslinda pek bi karar veremedim ne giyecegim konusunda.. :sm_confused:cunku planlarimda baska bisey giymek vardi ( annemden trden beyaz gomlek istemistim saolsun getirmis ama bedeni olmadi malesef:çok üzgünüm:).. ama simdilik aklim dakiler bunlar.. ( tabi annem persembe gunu bi surpriz yapip bi beyaz gomlek daha getirmezse kaydirigubbakcemile3)birazda havanin durumuna bagli.. hava soguk olursa bunlari giymeyi dusunuyorum;

1003078.jpg
(annem getirmis istanbuldan)
1003088g.jpg
( bu yaz pendikten almistim)
1003096.jpg
(istanbul sali pazarindan)

selam şekerler ewet tw de bişi yok malum pazartesi..benimde bi foto makinam olsa eklerdim ama yok olunca eklerim bayramlıklarımı

hava fazla soguk olmazsada bu kombinleri giymeyi dusunuyorum..
bunu uzerinede hangi esarbi baglayacagimi bilemedim siz bi fikir verin..
ikisinide cok seviyom

1003109n.jpg
(syah etek istanbul/ hirka hollanda/ kemer hollanda)
1003113j.jpg
( istanbul)
1003115j.jpg
( istanbul)

Yadaaaaaa pertolle siyah etegimi ustune bu salimi.. sizce ?

1003111.jpg

oyyyyy çok güzel cicilerin canım..güle güle giy.. grili eşarbın grili siyahlı kıyafetinle uyumlu ..onu tak canım..diğer şalda o kıyafetin için uygun.

oyyyyy çok güzel cicilerin canım..güle güle giy.. grili eşarbın grili siyahlı kıyafetinle uyumlu ..onu tak canım..diğer şalda o kıyafetin için uygun.

saol tsk ederim canim.. dur bakalim persembe gununu bekliyorum.. beyaz gomlek gelirse sil bastan hepsi degisecek kaydirigubbakcemile3

bende beğendim canm kıyafetlerini...grili olanlar la o grli eşarbını tak cnm...diğerndede eşarbının içnde eteğinnle uyumlu renkler var aslında oda olur ama şalda yakışıo cnm o gün içnden ne geliosa onu tak kaydirigubbakcemile5

sanırım kışın kıyafet uydurmamız daha kolay mirmirmirmir yazlık kıyafetlerde bize uygun pek bulunmuyo.kışın ben daha rahat bluyorum

bende beğendim canm kıyafetlerini...grili olanlar la o grli eşarbını tak cnm...diğerndede eşarbının içnde eteğinnle uyumlu renkler var aslında oda olur ama şalda yakışıo cnm o gün içnden ne geliosa onu tak kaydirigubbakcemile5

saol tsk ederim canim.. yaa annem dediki 1ci gun birini giyin 2 ci gun otekilerini giyinkaydirigubbakcemile3 ikisinide giyinmis olursun dedi

benim de kışlıklar çok canım.. ya da kalın oldukları ve dolapta daha çok yer kapladıkları için bana öyle geliyo kaydirigubbakcemile3

papatya m amin hepimiz gülelim ama :sm_cool:

cankız siyahlı grili kombin daha hoşuma gitti..
ay on41 benmde kışlığım mdaha fazla sıcağı hiç sewmem yazın bana işkence gb gelio hele bunaltıcı günlerde eşarpla feci terliyorum

X