Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

iyilik dicerimm pazar gunu iste.. Yarin icin hazirlik yapiyorum. (usene usene) neden hafta sonu bu kadar cabuk geciyor yaa (

geçmiş olsun canımm.. bol bol C vitamini al iyileşirsi inşallah.. allah yardımcın olsun hastalık zor :Saruboceq:

allah hepinizden razi olsun.hepinizi yanimda hiseetim sanki.
cok sagolun dualarinizi rabbim kabul eyliyor.bugun kendimi inanilmaz iyi hissediyorum cok sukur elhamdullialh.
cok mutluyum ucukta kurumaya basladi sanirim ilaclar istiraht bol gida ve su tabiki onceliklle allahin izniyle yaptiginiz dualar . cok sukur allahim cok sukur elhamdulliah cok iyiyim.
hepinizi cok opuyorum rabbim ne dileiginizz varsa versin insallah.

canim inanamassin nasil sevdindim bunlari yazdigin icin, cok cabuk daha iyi olacaksin insallah biliyorum opuyorumnanaktan

hepinize günaydın kızlar iyi haftlar diliyorum... yha ben bugün çok mutluyum inş bütün hafta böyle geçer... hatta aylar yıllar:):)ferhatınşirini geçmiş olsun... biraz daha iyi olmana çok sevindim... bu ne salgın yha herkes hasta...

günaydıııııııııınnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
allahım hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda versin inşallah :Saruboceq:

GÜNAYDINN GÜNAYDIINNN

fatoşcum gördüm resmini maşallah ecrindilaya kocaman olmus annecinini karnında inşallah sağ salim kavusursun meleğine canımopuyorumnanaktan

ferhatınşiriniyim çok sevinidm iileştiğini inşallah daha ii olursun ve bi daha kimse bu illee yakalanmaz:Saruboceq:

zarifecik nirelerdeydin bakayımmkaydirigubbakcemile

bende dün ciciler aldım kendime yemyeşil olcam bu bayramda gurbaa gibin:lepi:

Günaydın kızlaar nasılsınız, herkese ii haftalar dilerim...
Dün Fatih'e gittim, adım atmak bile zordu o ne kalabalık...
Ümraniye'de oradan aşağı kalmadı...
Ama vapura binip denizi ve ıstanbul'u şöyle bir izleyince herşeyi unuttum, yaşadığımız şehirin güzelliklerini sıkıntıdan göremiyoruz malesef...

canım çok geçmş olsun.Rabbim şifa versin inş...sıkma canını zatwen yavaş yavaş geçmeye başlamış...:)

ohh zarifem en sıkıcı ve zorlarını atlatmışsın.
önemli olan kimsenin gönlünü kırmadan başarabilmk bu alışverişleri.
hadi bakalım inş dahada güzel günlere olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…