Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

MssPARE cumartesi ve pazar günü okunmasi gereken arkadaslara okudum canim gec oldu kusura bakma ama rahatsizdim giremedim

Kızlar ben hepinize teker teker okudum niyetlerinizide okudum yine de içimden geçiririm hesabımı kapatıyorum bu çocuk isteme süreci beni çok yordu heryerden uzaklaşmak istiyorum düşünün gece eşimle ikimizde ağlıyoruz o bana bakiyo agliyo ben ona niye ağlıyorsun diye sormuyoruz bile biliyoruz çünkü çok istiyoruz ve çok yorulduk olurda Betül kardeşinize dua ederseniz Allah razı olsun

Betülum Allah buyuk cnm .. neler atlattık biz elbet bunun mükafatı verilecek ins..

Canım ilk defa senin adına denk geldim, hislerini,niyetini,evlat hasretini çok iyi anlıyorum, Allah salih, sağlıklı kuzularla doldursun kucağinızı,inşallah aklıma gelince sana dua edicem,sende benim için dua et

Gözlerim dolduu betüşüm bastıramıyoruz annelik duygularımızı özlemlerimizi bende öyleyim her ay bir umut diyorum işte hep duamdasın üzülme diyemiyorum

okudum

Rabbim tez zamanda aydınlığa çıkarsın seni ve kim ne istiyorsa herkesi

Okundu listesi

@Ada-anne

in_cim / nick ile
ezgiisel / Ezgi
Sohrab / nick ile
PiXiEE / Filiz
mavikelebek34 / Şeyma
MssPARE / Yasemin
@Ada-anne / nickle
Cookiie / Özge
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
M Migrenben / Özge
Minnosprenses / Melike
Minnosprenses / kv
Madammor / Merve
Feminas / Sena
M MaviMabellee / Nesibe

Cemoos / Cemile
BlueBerry4268 /Rümeysa
Jawlensky / Merve
Bal0ncuk /
Saliha40 /Saliha
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
M Msspinkie /nick ile
Hali / Elif
Mihra95
M Mavi Menekse / öznur
Mavimsikelebek61 /
Taze fasulye / zeynep
RedGirl /nick ile

ezgiisel için okumayanlar

Mihra95

Sohrab için okumayanlar
Mihra95

PiXiEE için okumayanlar

Mihra95

mavikelebek34 için okumayanlar

Mihra95

MssPARE için okumuyanlar

Mihra95
M Mavi Menekse

@Ada-anne için okumayanlar

Mihra95
PiXiEE
M Mavi Menekse
Taze fasulye

Bugün ki duasi okunucak arkadaş

Cookiie

Özge arkadaşımız dileği... Rabbim evime, eşime, ailelerimize sağlık huzur bolluk bereket ver. Sınavlarımızı kolay kıl, bizi bağışla. Eşimin abisinin gönlüne hayırlı birini nasip eyle oda yuvasını kursun. Bizede hayırlı sağlıklı senin yolunda yetiştirebileceğimiz evlatlar, bizide ona hayırlı anne baba olmamızı ..Niyetiyle

1.duamız(35 defa okunucak)1100 tamamlayacağız

"Lailahe illallah "

2. duamız..(4 defa okunucak)100 tamamlanacak

"muhammedün resulullah "

3.okunucak duamız (1 defa )

"Fatiha süresi "

• Bismillahirrahmânirrahîm. Elhamdulillâhi rabbil'alemin, Errahmânir'rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na'budu Ve iyyâke neste'în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en'amte aleyhim Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn ..Âmin

4.okunucak duamız.(4 defa)
"ihlas suresi"

Bismillahirrahmanirrahim
Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

5. Okunucak duamız (100 defa )
" innallâhe semîun alîm"

6.okunucak duamız (68 kere)
"Ya Muhyi"
.........................
Dualar bitiyor

Rabim kabul etsin inşallah

Yarın sabah saat 10 kadar duaları bitirip beni okudum etiket yapın ki liste tamamlansın yeni okuma listesine geçelim
....
in_cim / nick ile
ezgiisel / Ezgi
Sohrab / nick ile
PiXiEE / Filiz
mavikelebek34 / Şeyma
MssPARE / Yasemin
@Ada-anne / nickle
Cookiie / Özge
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
M Migrenben / Özge
Minnosprenses / Melike
Minnosprenses / kv
Madammor / Merve
Feminas / Sena
M MaviMabellee / Nesibe

Cemoos / Cemile
BlueBerry4268 /Rümeysa
Jawlensky / Merve
Bal0ncuk /
Saliha40 /Saliha
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
M Msspinkie /nick ile
Hali / Elif
M Mavi Menekse / öznur
Mavimsikelebek61 /
Taze fasulye / zeynep
RedGirl /nick ile

Biraz gecikti kızlar kusura bakmayın listeyi kopyele yerine sile bastım liste silindi tek tek yeniden uğraştım

Mavimsikelebek61 Arkadaşımız bütün listeyi okuduğunu söyledi üyelik iptali yaptı
Sırası gelince arkadaşımıza okuma yapacağız
Allah razı olsun

Mihra95 dün yazmıştım listeden çıkarıcam diye çünkü sadece bir kişiye okuma yaptı en son cuma siteye girmiş onca bildirim onca etiket yaptım gelip bir şey demedi
Ve ben dua okumaları başlamadan kaz kez yazdım duaya katilicaksaniz devam edecekseniz listeye alayım diye

Tum listeyi okuyan arkadaşlar o Günkü arkadaşın niyetine duamızı bağışlayın kızlar dua okudunuz allah razı olsun ama niyetleri bilmeden olmaz niyetlerine bağışlayın ve en azından gelip bağışladım deyin

bazen bende kaçırıyorum yada unutuyorum okundu mu kim tüm.listeyi okudu diye tüm listeyi okudum deyip gidilmesin lütfen sitede aktif olanlara diyorum

MssPARE okudum canim Cookiie
Arkadasin gonlunun muradi olsun insallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…