Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Arkadasımızın niyetine okudum Rabbim hayırlısıyla bu surecten yüzü gülerek çıkabilmeyi nasip etsin hayırlısı ile evlat kokusu nasip eylesin

Kızlar beni bir şey huzursuz etti sabahtan beri dua niiyetlerine bakıyordum aynı niyette olan arkadaşların niyetlerini listeleyim derken pokemon arkadaş denk geldi bana üyeliğimi sil demişti bende sildim ama huzursuz eden şu arkadaş bütün listeyi okuduğunu yazmıştı

Tüp bebekle ilgili sorun olmuş subatta deneme olucak diye niyetini de yollamıştı sanırım bir seylernters gitti morali bozuk siteden ayrılmak istiyorum dedi üyelik iptali yaptı yazismayi alta ekledim kızlar kusura bakmayın sonradan oldu biliyorum ama ne kul hakkı olsun ne vebal nede hak vardır bunda da bir hayır diyerek arkadaşa duamızı okuyalım

Rabbim yüzünü güldürsün insallah

arkadaşımız ... Iron Butterfly

Pokemon arkadaşımızın dileği
... . Benim tüp bebek denemem olacak sizlerden hayırlısı olması için dua istiyorum buda olumsuz sonuçlanmasın bana sımsıkı tutunsun artik dinsin benimde evlat hasretim istiyorum Allah'ın izni ile okuyandan iletenden destek olandan Allah şimdiden razı olsun ...Niyetiyle

Bismillahirrahmanirrahim

1.okunucak duamız ( 33 kez okuyacağız )

Hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim.”

2. Okunucak duamız ( 7 kez okuyacağız)

İNŞİRAH SÜRESİ

İnşirah Suresi Arapça Okunuşu

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ

اَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَۙ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْكَ وِزْرَكَۙ ﴿٢﴾ اَلَّذ۪ٓي اَنْقَضَ ظَهْرَكَۙ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَۜ ﴿٤ فَاِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًاۙ ﴿٥﴾ اِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًاۜ ﴿٦﴾ فَاِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْۙ ﴿٧﴾ وَاِلٰى رَبِّكَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

İNŞİRAH SURESİNİN OKUNUŞU

• Bismillahirrahmanirrahim

• 1- Elem neşrah leke sadrek

• 2- Ve vada'na 'anke vizreke

• 3- Elleziy enkada zahreke

• 4- Ve refa'na leke zikreke

• 5- Feinne me'al'usri yüsren

• 6- İnne me'al'usri yüsren

• 7- Feiza ferağte fensab

• 8- Ve ila rabbike ferğab

3.okunucak duamız (100 kez okuyacağız)

Ya ErhamerRahimin
.................
Aşağıdaki duamızı da okuyalım ve duamızı bitirelim

Ey merhamet edenlerin en merhametlisi,
Ey bütün şifa verenlerden daha iyi şifa veren
Sen bütün kusur ve noksan sıfatlardan münezzehsin, Senden başka ilah yok ki bize imdat etsin. Eman ver bize, Eman diliyoruz. Bizi cehennemden kurtar
Dualarımızı geri çevirme katında dualarımıza amin dediğin kullardan eyle..Âmin

Rabbim duamızı kabul etsin inşallah
.....................

Dualarımızı yarın sabah saat 10 gibi tamamlıyoruz lütfen bana okundu etiket yapın ki listeyi tamamlayım...

1. RedGirl /nick ile
2. M MaviMabellee / Nesibe
3. M Msspinkie /nick ile
4. Madammor / Merve
5. M Migrenben /Özge
6. MelayMeltem /meltem
7. coconatt .../Aysel
8. @Kestanesekeriiim /
9. Cookiie / Özge
10. MssPARE .../yasemin
11. Minnosprenses ve kv.. /Melike
12. Catlak-kurabiye /Merve
13. Tiniminimavihanim / Esra
14. Eymen-in Clnar-in Annesi / Kübra
15. bir mucizee / fatma
16. Y yagmurdansonra /zeynep nehir
17. @Ada-anne / nick ile
18. Merayyy /Merve
19. BlueBerry4268 /Rümeysa
20. Saliha40 ... /Saliha

21. G Gunesinyuzu / nick ile
22. ezgiisel / Ezgi

23. Noisy Girl / öznur
24. PiXiEE /Filiz
25. Bal0ncuk / nick ile
26. evhayalim / nicki ile

Tamam canım ikindi abdestiyle okurum inşallah birazdan

Allah yar ve yardımcısı olsun Okuyorum simdi niyetine Rabbim kabul etsin.

Tamam canm ben de pokémon arkadaşımız için okuyacagim. Allah yar ve yardımcısı olsun. Olmaz bitti dedigimiz anda ne mucizelerle karşılaşıyor insan. Umarım daha fazla yorulmadan, sıkıntıya girmeden arkadaşımız ve bebek hasreti çeken bütün arkadaşlarımız sağlıklı, hayırlı salih saliha evlat(lar)ına kavuşur.Aminn

Parecim bana etiketler gelmiyor liste de mi yokum acaba.
Başlamışsıniz benim haberim yoktu.
Etiket mi yanlış oldu ne yapayım okuyayım mi ben

İncim arkadaşımız için okudum Allah'ım kabul etsin
Parecim ben yine fazla fazla okuyorum önden giderim sen beni okudu işaretle canım

Okudum duami MssPARE tupbevek yaptiracak arkadas Iron Butterfly niyetine Allah gonlune gore versin insallah

Parem bence de çol iyi düşünmüşsün tabiki seve seve okurum ben işi rast gitsin kolaylıklarla hallolsun inşallah

Parecim bana etiketler gelmiyor liste de mi yokum acaba.
Başlamışsıniz benim haberim yoktu.
Etiket mi yanlış oldu ne yapayım okuyayım mi ben
Cemosum etiketi duzelttim ama bur daha kontrol edeyim oku canım bugunki arkadaşa düzelteyim kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…