Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

RECEP AYI DUA GRUBU

Bugün dua okuması 2. Kişiye olucak önce 1.siradaki arkadaşın niyetini okuyup duaları okuyup bagisliyoruz daha sonra 2.arkadaşın niyetini okuyup duaları okuyup tamamlayıp niyetine bagisliyoruz Allah kabul etsin

coconatt ve afil

1.Arkadaşımız coconatt niyeti ... Allahım bilerek yada bilmeyerek gizlice veya açıkça işlediğimiz bütün günahlarımızı sen affeyle. Rabbim sen affedicisin affetmeyi seversin bizi de affet. Bizi yolundan ayırma Ya Vekil adınla yoldaşımız ol. Doktor kapısında çaresizce bekleyen biz gözü yaşlı kullarına Hz. Muhammed Mustafa (sav) sabrı ver. Firdevs cennetinde iki meleğimizle aile olarak bir arada olmayı nasip et bize. Eşimle birlikte silahlı kuvvetlerde görevde olanların ayağına taş değdirme ve ailelerine yardım et. Hanelerimize huzur sağlık mutluluk bolluk bereket nasip eyle. Baktığımız ama göremediğimiz ihtiyaç sahibi kullarını bize göster. Kalp gözümüzü aç Ya Rabbim. Gönlümüzdeki hayırlı dualarımızı hayatımıza nasip eyle. Dualarımızı kabul eyle. Amin

2. Arkadaşımız afil niyeti ...Niyetim en kısa sürede bütün borçlarımı ödeyerek borçsuz bir şekilde Hayırlısıyla sağlık sıhhatle eşim çocuğum ile ailece hacca gitmek.....Niyetiyle

1.duamız 1 defa okuyacağız...

TÖVBE DUAMIZ

Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh

2. duamız 1 defa okunucak

ÜÇ AYLAR RECEP AYI DUALARI

"Allahümme barik lenâ fi Recebin ve Şa’ban. Ve belliğnâ Ramazân.”

Tesbih okumalari

- 100 defa okunucak 'La İlahe İllallah', 100 defa da 'Muhammedeürresullullah' denir.

- 100 defa okunucak 'Sübhana'llahi'l-hayyil-kayyum'

- 100 defa okunucak 'Sübhana'llahi'l-ehadi's-samed'

- 100 defa okunucak 'Sübhana'llahi'l-gafuri'r-rahim'

3.duamız 3 defa okunucak

SALAVAT-I TIBBI KULUBİ

“Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbi’l-kulûbi ve devâihâ ve âfiyeti’l-ebdâni ve şifâihâ ve nûri’l-ebsâri ve diyâihâ ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim"

4. duamız 40 defa okunucak

HICR SÜRESİ 86.ayet..

'İnne rabbeke huve-l ḣallâku-l’alîm(u) "

Toplam sayısı 1227 olucak

5.duamiz 1 defa okunucak

DUHA SÜRESİ

*Bismillahirrahmânirrahîm.

-Vedduha

-Velleyli iza seca

-Ma vedde'ake rabbüke ve ma kala

-Ve lel'ahıretü hayrün leke minel'ula

-Ve lesevfe yu'tıyke rabbüke feterda

-Elem yecidke yetiymen feava

-Ve vecedeke dallen feheda

-Ve vecedeke 'ailen feağna

-Femmel yetiyme fela takher

-Ve emmessaile fela tenher

-Ve emma binı'meti rabbike fehaddis

6.duamız 100 defa okunucak

ESMA-ÜL HÜSNA

"YA HALIK "cc

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar günlük okundu etiketini yapmayı unutmasınlar lütfen

⚘ 1. RedGirl
⚘ 2. geceyagmuru
⚘ 3. penyez83
⚘ 4. @Ada-anne
⚘ 5. Catlak-kurabiye
⚘ 6. Tiniminimavihanim
⚘ 7. ohbb
⚘ 8. Cookiie
⚘ 9. safi.naz
⚘10. mesirmacunu
⚘11. QueenGenepil
⚘12. marmeladova
⚘13. MssPARE
⚘14. bir mucizee
⚘15. ManyakMisir
⚘16. S smelllikeheaven
⚘17. ezgiisel
⚘18. Hali
⚘19. HejaR12
⚘20. Aktif Lora
⚘21. Freddy
⚘22. Meral01
⚘23. YagmurSendeanlarsn
⚘24. aypare ackerman
⚘25. Minnosprenses
⚘26. Minnosprenses kv
⚘25. PiXiEE
⚘26. PiXiEE annesi
⚘27. coconatt
⚘28. afil
⚘29. kunfeyekun__
⚘30. Mavi ayy

coconatt ve afil niyetlerine okudum ALLAH kabul etsin aminnnn MssPARE

canım annem ve kendim için annem ve ben okuduk

Okuyan herkesten Allah razı olsun . Rabbim herkesin niyetinin en hayırlısını nasip etsin

Bu duayı listedeki kişiler mi yapacak sadece

coconatt ve afil okudum
MssPARE Tiniminimavihanim

coconatt afil niyetine okudum Rabbim kabul etsin aminnnn Tiniminimavihanim MssPARE

Cocom ve afil için okudum Rabbim kabul etsin

Peki bu dualara çarşamba günü mü başlayacaz yoksa yarın 10 a kadar mı vaktimiz var. Kafam karıştı

Okudum Allah kabul etsin

Bu duayı listedeki kişiler mi yapacak sadece
Bu liste bitmek üzere bu listede siz yoksunuz arkadaşım penyez83 açıklama yapmış siz şaban ayi listesindesiniz bu liste recep ayı biz inşallah çarşamba günü başlayacağız lütfen bildirimleri etiketleri takip edelim ve günlük okumalar yapalım ❤

Minnosprenses ve kv
PiXiEE ve annesi için okudum

MssPARE

Parem okudum rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…