Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Katılıyorum, hiç kendimi veremiyorum. Gerekirse günde iki, üç kişiye okur bitiririz.

Ben mavihali niyetine okudum Allah kabul etsin MssPARE Tiniminimavihanim

Gunaydin Kızlar iyimisiniz herkes iyimi nasılsınız bi sorayim dedim ve Mavi ayy salı gününden beri siteye girmemiş haberi olan varmı merak ettim Herkesi
Kimse iyi değil biliyorum ama en azından iyi kötü ayaktayız şükür Rabbim beterlerinden korusun

⚘ 1. RedGirl
⚘ 2. geceyagmuru
⚘ 3. penyez83
⚘ 4. @Ada-anne
⚘ 5. Catlak-kurabiye
⚘ 6. Tiniminimavihanim
⚘ 7. ohbb
⚘ 8. Cookiie
⚘ 9. safi.naz
⚘10. mesirmacunu
⚘11. QueenGenepil
⚘12. marmeladova
⚘13. MssPARE
⚘14. bir mucizee
⚘15. ManyakMisir
⚘16. S smelllikeheaven
⚘17. ezgiisel
⚘18. Hali
⚘19. HejaR12
⚘20. Aktif Lora
⚘21. Freddy
⚘22. Meral01
⚘23. YagmurSendeanlarsn
⚘24. aypare ackerman
⚘25. Minnosprenses
⚘26. Minnosprenses kv
⚘27. PiXiEE
⚘28. PiXiEE annesi
⚘29. coconatt
⚘30. afil
⚘31. kunfeyekun__
⚘32. Mavi ayy

çok şükür canım ne kadar iyi olunabilirse işte.. Rabbim cümlemizi korusun.. mavi ay adıyamanda deprem bölgesindeydi, internet sorunu yaşıyor olabilir umarım iyidir

Canım dualara sarıldık RABBİM bir daha yaşatmasın vefat edenlere ALLAH rahmet eylesin yaralı olan kardeşlerimize acil şifalar versin

RABBİM cümlemizin yar ve yardımcısı olsun

Parem listemizi okuyanlar ile tamamlayabiliriz yarim kalmasın. deprem bölgesinde olup bildirim yapamayan arkaşlarimizi, okumuş sayabiliriz yada onun yerine başka gönüllü arkaşlar ile okuyarak tamamlarız

Bi okumaya başlayalım duruma göre hareket ederiz İNŞAALLAH

Canım benim senle konuştuk inşallah sabah bi açıklama yazayım arkadaslara ve çarşamba günü başlıyalım Şaban ayı yaklaştı Recep ayı duaları sarkmadan okumalarimizi tamamlayalım Allahın izniyle

Kızlar herkese günaydın
herkes iyidir inşallah canlar biliyorum çok ama çok acı günler yaşıyoruz Rabbim bir daha yasatmasin beterinden korusun dualarla destek olmaya çalıştık inşallah Rabbim kabul etmiştir...ne moralimiz var nede psikolojimiz yerinde değil...

kk sitemizde hayatını kaybedenler oldu tanımadığımız bilmediğimiz binlerce kişinin acısı içimizi parçaladı ve bu acı devam ediyor bu durumdan dolayı dua grubumuza ara verdik bir hafta geçti
inşallah yarın listemizi okumaya devam edeceğiz...yarın HejaR12 ve Aktif Lora arkadaşımızla tekrar okumalara başlayacağız...günlük 2 kişiye okuma yapilacak çünkü Şaban ayına sarkmadan bitirelim insallah

Kızlar şuana kadara okumalarını yapmayanlar lütfen yarına kadar bitirelim eksik olmadan tekrar başlıyalım
Mavi ayy arkadaşımız siteye girmemiş onun yerine okuma yapmak isteyen olursa arkadaşımızın eksiğini de tamamlayalım çünkü kendisi deprem bölgesinde
kimsenin hakkı vebali kalmadan dualarımızı tamamlayalım kızlar

şimdi okunmadı listesini paylaşıyorum lütfen yarına kadar tamamlayalım
Hali
için HATIRLATMA LİSTESİ

Yarın sabah saat 10:00 gibi yeni listemizi paylaşacağım. Lütfen o zamana kadar okumaları bitirip etiket yapalım...

⚘ 1. RedGirl

⚘ 2. geceyagmuru

⚘ 3. penyez83

⚘ 4. @Ada-anne

⚘ 5. Catlak-kurabiye

⚘ 6. Tiniminimavihanim

⚘ 7. ohbb

⚘ 8. Cookiie

⚘ 9. safi.naz

⚘10. mesirmacunu

⚘11. QueenGenepil

⚘12. marmeladova

⚘13. MssPARE

⚘14. bir mucizee

⚘15. ManyakMisir

⚘16. S smelllikeheaven

⚘17. ezgiisel

⚘18. Hali

⚘19. HejaR12

⚘20. Aktif Lora

⚘21. Freddy

⚘22. Meral01

⚘23. YagmurSendeanlarsn

⚘24. aypare ackerman

⚘25. Minnosprenses

⚘26. Minnosprenses kv

⚘27. PiXiEE

⚘28. PiXiEE annesi

⚘29. coconatt

⚘30. afil

⚘31. kunfeyekun__

⚘32. Mavi ayy

S smelllikeheaven için okumayanlar

Mavi ayy

YagmurSendeanlarsn

ezgiisel için okumayanlar

Mavi ayy

YagmurSendeanlarsn

coconatt

QueenGenepil

Hali için okumayanlar

Mavi ayy

QueenGenepil

YagmurSendeanlarsn

coconatt

Minnosprenses

Minnosprenses kv

Meral01

YagmurSendeanlarsn

ezgiisel

YagmurSendeanlarsn Gaziantep'e devam edemeye bilir.. en son teyzeleri enkaz altında olduğunu yazmıştı

Hali deprem bölgesinde o da devam edebilir mi bilmiyorum

Parem mavi ayy dışında bildiklerim bunlar

Inşallah iyilerdir inşallah gelirler tekrar haber verirler
Ama olduda gelmediler dualar aksadı dua sonunda inşallah onlar için okuma yapacağız dualarımızı tamamlayacağız Allahım izniyle
Ve olağan üstü bir durum oldu bilerek yapılan bir şey değil hak hukuk vebalık durum yok herkesin anlayışlı olması gerekir ki kimse de Itiraz edeceğini sanmıyorum canım penyezim

bizler okuruz onların yerine canım günlük sırayı bitiririrz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…