Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Şimdi gördüm ben varım zaten parwm bir de kv ekle

Listeyi kapatıyorum üye eklemesi yapmıyacağım inşallah şaban ayı dua listemizde buluşuruz...

Kızlar okunucak dualarımızı daha sadelestirdim sayılarıyla ekledim listemi ekledim inşallah gözden kaçan biri olmamıştır olduysa eğer yazın ki ekleyim lütfen..

liste sonuna doğru günde iki kişiye okuma yapacağız liste sayımız şükür fazla oldu bu duruma seviniyorum çünkü herkese ulaşmak istiyorum .Şaban ayına sarkmasın diye günlük iki okuma yapacağız..liste sonuna doğru..
her gün sıra kimdeyse ekleyip etiket yapicam lütfen bu etiketlere bildirimlere dönüş yapılsın
okumalar başlamadan önce niyet listesini paylaşıcam önden okuma yapabilirsiniz tabiki ama günlük okudum etiketi yapın lütfen

Eğer bildirimlere dönüş olmayacaksa listeyi bitirdim deyip ortadan yok olunucaksa ki bunu çok yaşadım yada kendi niyetine okutup ben çıkıyorum denicekse ve listenin ortasına gelip gruptan gidilicekse lütfen ama lütfen listeden çıkın çünkü bu vebal bu hak
dönüş yapmayan üyeyi etiket yapar ozel mesajina yazarım dönmüyorsa listeden çıkarırım
ha Allah korusun ciddi durumlar olur o ayrı..

Kızlar okumaya 23 ocak pazartesi başlayacağız Recep ayı boyunca birlikte dualarımızı okuyup niyetlere bağışlayacağız..okumalara başlamadan bir-kac gün önce etiket yaparım bir araya geliriz inşallah

Kızlar niyetlerini yazmayan arkadaşlar var lütfen niyetlerinizi özele yazın ki niyet listemizi düzenleyim

23 ocak pazartesi günü ne kadar Allaha emanet olun...❣❣❣❣❣❣❣

1.duamız 1 defa okuyacağız...
Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh

2. duamızÜÇ AYLAR Recep ayı dualarımız

- 1 defa okunucak ... "Allahümme barik lenâ fi Recebin ve Şa’ban. Ve belliğnâ Ramazân.”

- 100 defa okunucak 'La İlahe İllallah', 100 defa da 'Muhammedeürresullullah' denir.

- 100 defa okunucak 'Sübhana'llahi'l-hayyil-kayyum'

- 100 defa okunucak 'Sübhana'llahi'l-ehadi's-samed'

- 100 defa okunucak 'Sübhana'llahi'l-gafuri'r-rahim'

3.duamız 3 defa okunucak

“Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbi’l-kulûbi ve devâihâ ve âfiyeti’l-ebdâni ve şifâihâ ve nûri’l-ebsâri ve diyâihâ ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim"

4. duamız 41 defa okunucak

Hicr süresi 86.ayet....

'İnne rabbeke huve-l ḣallâku-l’alîm(u) "

Toplam sayısı 1227 olucak

5.duamiz 1 defa okunucak

*Bismillahirrahmânirrahîm.

-Vedduha

-Velleyli iza seca

-Ma vedde'ake rabbüke ve ma kala

-Ve lel'ahıretü hayrün leke minel'ula

-Ve lesevfe yu'tıyke rabbüke feterda

-Elem yecidke yetiymen feava

-Ve vecedeke dallen feheda

-Ve vecedeke 'ailen feağna

-Femmel yetiyme fela takher

-Ve emmessaile fela tenher

-Ve emma binı'meti rabbike fehaddis

6.duamız 100 defa okunucak

"YA HALIK "cc

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

1. RedGirl
2. geceyagmuru
3. penyez83
4. @Ada-anne
5. Catlak-kurabiye
6. Tiniminimavihanim
7. ohbb
8. Cookiie
9. safi.naz
10. mesirmacunu
11. QueenGenepil
12. marmeladova
13. MssPARE
14. bir mucizee
15. ManyakMisir
16. S smelllikeheaven
17. ezgiisel
18. Hali
19. HejaR12
20. Aktif Lora
21. Freddy
22. tatlicincap
23. Meral01
24. YagmurSendeanlarsn
25. aypare ackerman
26. Minnosprenses
27. Minnosprenses Kv
28. PiXiEE
29. coconatt
30. Lna16

Son düzenleme:
Paree ablacııım kullanıcı adım yanlış yazılmışta bildirim gelmedi haber vereyim dedim

Ellerine sağlık parem sağolasın

Paremmm sabırsızlıkla bekliyorum ellerine emeğine sağlık Allahım bu mübarek günlerde de kavuşmayı tekrardan nasip etti
Aynen kuzum geçen yıl geldi aklıma ne güzel ne coskuluyduk rabbime şükür yine birlikteyiz
Sevdiklerimle olunca ayrı bir önemi oluyor yeni arkadaşlar var inşallah onlarla da devam eden dua dostluğumuz olur❤❤

Allah razı olsun transferimi yetişmiyor ama olsun niyet çok önemli 13 Ocak transferim gerçekleşecek bana yine de dua eder misiniz
Tabiki ederiz etmez olurmuyuz rabbim inşallah herşeyi yolunda koysun ve müjdeli haberi alın
❤❤❤

Allah kabul etsin inşallah

Allah razı olsun transferimi yetişmiyor ama olsun niyet çok önemli 13 Ocak transferim gerçekleşecek bana yine de dua eder misiniz
Bizim gibi bebek haberi bekleyen herkes duamda Esracım
Rabbim hayırlı ve sağlıkla müjdeli haberler almayı nasip etsin inşallah
Dualardasın..

Ellerine sağlık pare
Liste ve dualar güzel olmuş
Rabbim tekrardan güzel ayları görmeyi nasip etsin hamd olsun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…