Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Amin kuzum listeyi beraber yaptık hatta ben banliydim seninde emeğin çok bitanem beraber cüzleri ayarladık takip ettik
Allah sende de razı olsun güzel kalpli.lenam

Allah okuyandan okutandan herkesten razı olsun dualarımızı kabul etsin aminnn
Listenize beni de eklediğiniz için çok çok çok teşekkür ederim Rabbim bu geceyi hakkıyla dua edenlerden duası kabul olanlardan kılsın bizi

Amin canım amin

Allah sizlerden de razı olsun rabbim dualarımızı dualarımızı kabul

Sebep olduğunuz için sizlerden ve okuyan herkesten Allah razı olsun kabul buyursun inşallah

Allah razı olsun vesile olanlardan ve okuyanlardan. Hatim duasını yapıp bitirdim. Rabbim bu mübarek günde affedilenlerden eylesin bizleri

Allah senden razı olsun canım
Hayırlı Kandiller

Allah gecemizi nurlandirsin günahlarımızı affetsin Kadir Gecemiz hürmetine bütün dualarımızı , ibadetlerimizi kabul etsin. Bu sayfada cüz okuyan bütün hanım kardeşlerimizden Allah razı olsun.
Misparecim Rabbim senden de razı olsun.

MssPARE canım Allah razı olsun vesile oldunuz aynı şekilde Lna16 canım sende Rabbim sizlerin ve bizlerin her ne niyet ile alıp okumuşsak Rabbim en güzelinden kabul ve makbul eylesin. Allah hepinizden razı olsun Hayırlı kandiller

Hatim arkadaşım senden de Allah razı olsun çiçeğim hepimizin emeği MssPARE düzenledi aklına geldi çok güzeldi olduuu Allah razı olsun hepinizden
Çokça Aminnnnnn ettiğin dualara kuzummm
Hayırlı kandiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…