Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

MssPARE părem kavs-i kuzah arkadaşım da kendi cüzünü ve annesin olduğu cüz 2 kere okunmuş haberin olsun canım
11. Ve 12. cüzlar okundu yani 2 kere
Tamam canımım ici

Lenam ramazan başladığımdan beri buraya hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar hayırlı sahurlar artık neyse yazıp etiket yapıyorum saolsunlar listede bir sürü arkadaş var biride bir şey yazmadı cidden dikkatimi çekiyor beğeniyi geçtim artık ama ne bileyim neyse

Yerim seniii părem
Ya kuzum belki çalışıyorlardır vakitleri olmuyordur ya da cevap yazarım diye unutuyorlardır çiçeğim sıkma canını sennn ..
Canım paremmmm sen üzülme ..

Ramazan dan akıl kalmamıstır sen sıkma o tatlı canını

Sayfayı kalabaliklastirmamak icin kimse yazmıyor. Sanirim ben yazmıyorum.

Yaaa kıyamam sana MssPARE
Hayrılı cumalar canım dua arkadaşlarım benim güzel kalpli hatunlar Rabbim dualarımızı tez vakitte kabul edip oldu sevincini birbirimize vermeyi nasip etsin Aminnn

Yaaa kıyamam sana MssPARE
Hayrılı cumalar canım dua arkadaşlarım benim güzel kalpli hatunlar Rabbim dualarımızı tez vakitte kabul edip oldu sevincini birbirimize vermeyi nasip etsin Aminnn
Ya ne bileyim öyle yazdım
Bu ayları dilekleri paylaşalım istedim belki bilmiyorum

MssPARE canım hakkını helal et. Rabbim emeğinin karşılığını misliyle versin sana.
15. cüz ilk hatim için bir kere okudum. Bu gece ikincisini de tamamlayıp yazacağım inşallah. Bitirip yazacaktım ama biraz üzgün görünce seni tabi sonuna kadar haklısın siteminde ilk okumamı yazayım dedim. Seni çok seviyorum her zaman takdir ediyorum.

Yaaa elhancim bende seni seviyorum teşekkür ederim cansın
Tatlı villa ablam❤

Allah kabul etsin

Canım birinci hatimimizin 15. cüzü iki kere okundu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…