Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Busra arkadasımıza okudum dua ettim. Rabbimiz duasına kavuştursun ınsallah

MssPARE can hemşom pazartesi günü histeroskopi çekileceğim sizden ricam benim için dua eder misiniz herhangi birşey çıkmasın
Kuzum inşallah herşey yolunda gider bitanem bir sorunla karşılaşmazsin güzel kalpli hemsom bu mübarek aylarda eabbimnyaninda olsun korusun kollasin

Kuzum inşallah herşey yolunda gider bitanem bir sorunla karşılaşmazsin güzel kalpli hemsom bu mübarek aylarda eabbimnyaninda olsun korusun kollasin
Ben ramazan hatmine katılmak ıstıyorum canım, gecen gun yoldayken yazarım demıstım ama bakıyorum yazmamışım. Listede yer varsa eklersin benı de olur mu

Canim yarin aksam bugünü ve yarını okumus olurum öncesinde bir sebepten dolayı okuyamayacagim yarın akşam bildirim yapacağım.bilgin olsun kusura bakmayın.

Ben ramazan hatmine katılmak ıstıyorum canım, gecen gun yoldayken yazarım demıstım ama bakıyorum yazmamışım. Listede yer varsa eklersin benı de olur mu
Liste de yer yok canım ya Lna16 ile ayarladım düzenledik hatta 3.hatim yapalım dedik oda zor olucak herkes aldığı cüzü iki kere okuyacak iki liste yaptım
Ama dua grubuna katıl keşke yazsaydın hatim listesine yaz diye özelden mesaj atsaydın

Okudum MssPARE mm

Tamam olsun,duaniza katilirim bitiripte insallah

OraEtLabora arkadaşımın niyetine okudum.Allah kabul etsiin rabbim çıktığın yolu hayırlı etsiin miniklerime tez zamanda kavuş canım MssPARE mm

Bugün duası okunucak arkadaşımız

IcimdekiSonsuzDeniz

Deniz arkadaşımızın dileği ... Allahim sen bizi,niyetimizi,beklentimizi duamizi biliyorsun,uzun zamandir bekledigimiz guzel,bizi sevindirecek bereketli haberi bize ulastir(duam❤ burada)
Hayatimizi onunla daha guzellestir
Allahim cocuklarımı ıstedıklerı basarılara saglık, hayır ve kolaylıkla kavuştur.
(Oglumun duası,
Allahım işimi kolaylaştır, yapmak ıstedıklerımde benı muvaffak eyle, beni hedefime hayırlısıyla ulastır, gonlumu ferahlandır amin
sen rezzaksin,rahimsin,mucibsin,dualara cevap verensin,ya mufettihal ebvab,iftalena hayrel bab
Sebep olan arkadasımız ve okuyan tum arkadaşlarımızla bırlıkte duamızı en guzeliyle kabul ederek bızı sevındır yarabbi

Duamı bu sekılde duzenledım canım, bu sekılde paylasırız, Rabbım dualarımızı kabul etsin, sana da kat be kat mıslını versın amin....Niyetiyle

❇1.okunucak duamız.. 7 defa okuyacağız

AMENERRASULÜ

Bismillahirrahmanirrahim

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini 100 defa okuyacağız

Esma-ül-hüsna

100Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

Peygamberimize Salâvat-ı Şerif

100 defa Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

10 defaAllahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Dualarımız bitiyor

yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin

ezgiisel / Ezgi
Sohrab / Nick ile
PiXiEE / Filiz
MssPARE / yasemin
@Ada-anne / nick ile
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
Madammor / Merve
M MaviMabellee / Nesibe
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
Hali / Elif
RedGirl / Nick
Lna16 / Selin
Aktif Lora /Ayşe
gulumser43 / Gülümser -lavin 7.sira
OraEtLabora /Büşra
IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…