Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Bugün duası okunucak arkadaşımız

🍀 Lna16 Lna16 🍀

🍀 Selin arkadaşımızın dileği ... Allah'ım sen bizi bizden daha iyi bilirsin..
Yuvamı ve ailemi kötülüklerden koru

Kötü insanlardan ıslah et, hastalıktan koru..
Bizi bu imtihan yolunda sıkma, daratma sana sabır ve tevekkül etmeyi nasip eyle..
"Allah'ım! Her türlü övgü sana mahsustur. Senden başka ilâh yoktur. (Sen), mennânsın/çok nimet verensin, gökleri ve yeri yokken var edensin, celâl ve ikram sahibisin, ey yaşayan, diri, canlı, ölümsüz, ezelî ve ebedî olan; zatı ile kaim olan, her şeyin varlığı kendisine bağlı olan, uykusu ve uyuklaması olmayan, varlıkları yöneten, koruyan ve ihtiyaçlarını üstlenen Allah'ım! cümleleri ile sana dua ediyor, senden talepte bulunuyorum, bana hayırlı, sağlıklı ve senin yolunda olan bir evlat nasip et.. Benim gibi bekleyen, çabalayan, gözyaşı döken herkeze hayırlı bir evlat nasip et Rabbim.. Kün fe yekün sen ol dersin ve olur..Hz. Zekeriyanın duasında ettiği gibi bize salih evlat nasip et..Rabbim bizi yolda sabır ve dayanma gücü ver.. Burda olan arkadaşlarımın da gönüllerin muradını ver kimin ne sıkıntısı varsa gider Allahım.. 3 ayların yüzü suyu hürmetine kapından boş çevirme Rabbim.. Biliriz ki sen sana açılan elleri boş çevirmezsin..
Bu duayı bize sebep kılan Yaseminden, Allah razı olsun ben razıyım Rabbim sende onun gönlünün muradını ver..
Amin diyen arkadaşlarımdan Allah razı olsun ....Niyetiyle

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇1.okunucak duamız..➡️ 7 defa okuyacağız

🌷AMENERRASULÜ🌷

🌷Bismillahirrahmanirrahim🌷

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini ➡️100 defa okuyacağız

🌺 Esma-ül-hüsna🌺

➡️100➡️Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

➡️100➡️Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

➡️100➡️Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

🌹Peygamberimize Salâvat-ı Şerif 🌹

➡️100 defa ➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

➡️ 10 defa➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Dualarımız bitiyor

🤲 yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲

🍀 ezgiisel ezgiisel / Ezgi 🅾️
🍀 Sohrab Sohrab / Nick ile 🅾️
🍀 PiXiEE PiXiEE / Filiz🅾️
🍀 MssPARE MssPARE / yasemin 🅾️
🍀 @Ada-anne / nick ile🅾️
🍀 bir mucizee bir mucizee / Fatma 🅾️
🍀 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra🅾️
🍀 Madammor Madammor / Merve🅾️
🍀 M MaviMabellee / Nesibe 🅾️
🍀 Y yagmurdansonra / Zeynep nehir🅾️
🍀 Hali Hali / Elif🅾️
🍀 RedGirl RedGirl / Nick 🅾️
🍀 Lna16 Lna16 / Selin
🍀 Aktif Lora Aktif Lora /Ayşe
🍀 @gulumser43 / Gülümser -lavin 7.sira
🍀 OraEtLabora OraEtLabora /Büşra
🍀 IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
Okudum dualadım Allah kabul etsin.

Lna16 Lna16 çiçeğimmm Niyetin için okudum çok güzeldi🤲🏻😍😍😍 Rabbim kabul etsin inşallah hayırlı kapılar açsın sana ve bekleyen herkese kolaylıkla hayırlı gebelikler nasip etsin kuzum :anne::dua::KK60::KK60: MssPARE MssPARE mm🌺❤️
Yaaaa Amin inşallah tinnimmmmm 😍🥰💜 Umutlarımız birgün çiçek açsın bebeğimmm Aminnnn 🤲🏻 Rabbim hepimizin niyetini kabul etsin inşallah kuzum🌺♥️🤍😍🥰💜 hepimize kolaylık versin Rabbim kolaylaştırsın Aminnnnnnnnnnn 🤲🏻🥰😍♥️🤍💜🎀🌷🌼🍒💐

Bugün duası okunucak arkadaşımız

🍀 Lna16 Lna16 🍀

🍀 Selin arkadaşımızın dileği ... Allah'ım sen bizi bizden daha iyi bilirsin..
Yuvamı ve ailemi kötülüklerden koru

Kötü insanlardan ıslah et, hastalıktan koru..
Bizi bu imtihan yolunda sıkma, daratma sana sabır ve tevekkül etmeyi nasip eyle..
"Allah'ım! Her türlü övgü sana mahsustur. Senden başka ilâh yoktur. (Sen), mennânsın/çok nimet verensin, gökleri ve yeri yokken var edensin, celâl ve ikram sahibisin, ey yaşayan, diri, canlı, ölümsüz, ezelî ve ebedî olan; zatı ile kaim olan, her şeyin varlığı kendisine bağlı olan, uykusu ve uyuklaması olmayan, varlıkları yöneten, koruyan ve ihtiyaçlarını üstlenen Allah'ım! cümleleri ile sana dua ediyor, senden talepte bulunuyorum, bana hayırlı, sağlıklı ve senin yolunda olan bir evlat nasip et.. Benim gibi bekleyen, çabalayan, gözyaşı döken herkeze hayırlı bir evlat nasip et Rabbim.. Kün fe yekün sen ol dersin ve olur..Hz. Zekeriyanın duasında ettiği gibi bize salih evlat nasip et..Rabbim bizi yolda sabır ve dayanma gücü ver.. Burda olan arkadaşlarımın da gönüllerin muradını ver kimin ne sıkıntısı varsa gider Allahım.. 3 ayların yüzü suyu hürmetine kapından boş çevirme Rabbim.. Biliriz ki sen sana açılan elleri boş çevirmezsin..
Bu duayı bize sebep kılan Yaseminden, Allah razı olsun ben razıyım Rabbim sende onun gönlünün muradını ver..
Amin diyen arkadaşlarımdan Allah razı olsun ....Niyetiyle

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇1.okunucak duamız..➡️ 7 defa okuyacağız

🌷AMENERRASULÜ🌷

🌷Bismillahirrahmanirrahim🌷

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini ➡️100 defa okuyacağız

🌺 Esma-ül-hüsna🌺

➡️100➡️Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

➡️100➡️Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

➡️100➡️Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

🌹Peygamberimize Salâvat-ı Şerif 🌹

➡️100 defa ➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

➡️ 10 defa➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Dualarımız bitiyor

🤲 yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲

🍀 ezgiisel ezgiisel / Ezgi 🅾️
🍀 Sohrab Sohrab / Nick ile 🅾️
🍀 PiXiEE PiXiEE / Filiz🅾️
🍀 MssPARE MssPARE / yasemin 🅾️
🍀 @Ada-anne / nick ile🅾️
🍀 bir mucizee bir mucizee / Fatma 🅾️
🍀 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra🅾️
🍀 Madammor Madammor / Merve🅾️
🍀 M MaviMabellee / Nesibe 🅾️
🍀 Y yagmurdansonra / Zeynep nehir🅾️
🍀 Hali Hali / Elif🅾️