Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

İsterdim katılmayı bende kendim hatim yapıcam nasip olursa teşekkür ederim etiket için Rabbim kabul etsin inşallah

Canım ramazanın ilk günü başlıyacak kadir gecesi biticek ram 27 gün de bir cüz okunucak baya zaman var tamam dersen ekleyim

Canımsın sen ya ekleyim bitanem ❤

Canım hergün değil ramazan ayının Kadir gecesine bağışlıcaz 1 aydan fazla var tabi ki musaitlik durumun varsa yoksa sıkıntı yok
Tamam ben her gün bir hatim olacak şekilde her gün bir cüz anlamışım bir cüz elbette okurum ta bir ay var nerdeyse

Tamam ben her gün bir hatim olacak şekilde her gün bir cüz anlamışım bir cüz elbette okurum ta bir ay var nerdeyse

Bir ay var evet ama herkesin okumaları var grupları var yoğunluğu olucak ben önceden listeyi hazır edeyim dedim canım
Yoksa hatim için zir toparlanıyor kişi

Okudum MssPARE m
Rabbim kolaylaştırsın kuzum Iron Butterfly

Davet için teşekkür ederim:) Ben daha yeni okumaya başladığım için çok yavaş ilerliyorum bir de yanlış olur diye çok tedirginim:) Hatim değil ama zikir ve dualara katılmayı isterim

Bir ay var evet ama herkesin okumaları var grupları var yoğunluğu olucak ben önceden listeyi hazır edeyim dedim canım
Yoksa hatim için zir toparlanıyor kişi
Anladım canım Allah razı olsun uğraşmışsın
25 cüz var canım yaziyorum öyleyse
Tamam canım Erzurum’un plaka kodu unutmam ne ben Erzurum’dan ne Erzurum benden kopamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…