Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Paris 8 9 10 cüz arkadaşım aldı 11 12 cüz kavsi kuzah aldı 13 oznurvurol karışmasın kuzum
O liste cüz alanlar da var öyle mi tamam o zaman o liste sende kalsın o zaman hatim listesini tamamliyalim alinmiş cüzler arkadaşların oksun diğerlerini veririz kuzum okuma için

O liste cüz alanlar da var öyle mi tamam o zaman o liste sende kalsın o zaman hatim listesini tamamliyalim alinmiş cüzler arkadaşların oksun diğerlerini veririz kuzum okuma için
Tamam canım öyle yapalım seni etiket edeceğim sende bak listeye az kaldı zaten parişimmmm hatim listesini yapalım arapça bilmeyenler için de zikirleri ayarlarsin bebeğim sen

hangi cüzü verirsen olur misparecim.

Taşınma aşamasındayım yetiştiremezsem mahçup olurum başka zamana inşallah. Şimdiden kabul olsun dualarınız ve hatminiz

BanadA bir cüz yazabilirsin parem farketmez hangisi olduğu

Taşınma aşamasındayım yetiştiremezsem mahçup olurum başka zamana inşallah. Şimdiden kabul olsun dualarınız ve hatminiz
Canım ramazan ayı başlayınca okumalar başlıyacak kadir gecesine biticek 27 gün var hemen okunmuycak yani

Kızlar Ramazan ayı yaklaşıyor ne mutlu
Inşallah bu ayı boşa geçirmeyelim ve Kuran hatmi yapalım istiyorum arapça bilen arkadaşlar ramazan ayı boyunca aldığımız cüzü okuyalım ❣ramazan ayının ilk günü başlıyalım 27.geçesi yani kadir gecesi hatminizi bitirelim inşallah bir cüz yada iki cüz okumak isteyen bu katılmak isteyen olursa lütfen etiket yapın❤ lsiteye ekleyim biraz erken yapıyorum listeyi herkesin okuması duası olucak hiç olmazsa bir cüz okuyarak birlik olmak bir araya gelmek istedim listeyi anca tamamlarim diye de erkenden etiket yapıyorum...

Yine ramazan ayında dua grubumuz tesbihlerimiz günlük okumalarimiz olucak❤ inşallah ama öncelikle kuran hatmi listesini tamamlamak istiyorum

Kuran hattmine katilmak isteyen arkadaşlar etiket yaparsa sevinirim ...Teşekkürler ALLAHrazı olsun

Kızlar gulumser43 arkadaş üyelik iptali yapmış yeni gördüm sırası gelince bugüne kadar kime okuduysa sadece o kişiler okuma yapalım ayrıca L a v i n arkadaş listeden cıktı sağlık sorunlarından dolayı okuma yapmiyacakmis yine aynen onada bugüne kadar kime okuduysa sadece o kişiler okuma yapalım haksızlık olmasin sonuçta emek verdi kul hakkı olmasin ...
ve Y yagmurdansonra arkadaşın evladı hastaymış ben arkadan okurum dedi

Iron Butterfly

Okundu listesi

ezgiisel / Ezgi
Sohrab / Nick ile
PiXiEE /Filiz
MssPARE / Yasemin
@Ada-anne / nick ile/
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
Madammor / Merve
M MaviMabellee / Nesibe
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
Hali / Elif
RedGirl / Nick
Lna16 / Selin
Aktif Lora / Ayşe
gulumser43 / Gülümser
OraEtLabora /Büşra
IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
Iron Butterfly /Şeyda

Kuzu ben arapça bilmiyorum. Rabbim hatminizi kabul etsin inş

Ben de kensşm için okudum canım Allah senden sizden razı olsun inşallah hepinize de ayrı ayrı teşekkür ederim

Canım 10.
Cüzü de ben alayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…