Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

MssPARE MssPARE yarın benim rahim kontrolüm transfer için gün de verilecek nasipse bana da duada yer verirmisin yarın yoksa günümde mi okuma olacak sadece 😇😇😇😇
canım çok duygulandım ve de heyecanlandım senin adına Allah'ım inşallah çok çok iyi geçer senin için . Keşke bugün senin için rabbi hebli minessalihin zikri için sayfa açsaydık ne iyi olurdu

canım çok duygulandım ve de heyecanlandım senin adına Allah'ım inşallah çok çok iyi geçer senin için . Keşke bugün senin için rabbi hebli minessalihin zikri için sayfa açsaydık ne iyi olurdu
Snowumm Bir dua topiğimiz var bu ayeti okuyoruz inşAllah pokişime şifa olsunn😍

Ben o gruba katılmıştım kızım doğmadan önce hatta sonra da bir ara gelmiştim Allah'ım inşallah dilek kapilarim açıktır şu anda Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin hiçbir anne evladına kavusmakta gecikmesin 🙏

Ben o gruba katılmıştım kızım doğmadan önce hatta sonra da bir ara gelmiştim Allah'ım inşallah dilek kapilarim açıktır şu anda Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin hiçbir anne evladına kavusmakta gecikmesin 🙏
Ahh aminn aminnn snowumm şu kalbiim nasıl pır pır ettii bilsenn bekleyişlerimiz hayırla son bulsunn kuzummm:KK60::KK60:

Allah razı olsun inşallah 🥰🌹😘
Tinim Allah senden de razı olsun gülüm

PiXiEE PiXiEE ve MssPARE MssPARE kusura bakmayin lütfen cocugum rahatsiz bende çok iyi degilim bugune kadar olan dualari hic aksatmadim ozellikle MssPARE MssPARE biliyorsun sen uzun zamandır okuyorum ama şu an hastaliktan dolayi zorlaniyorum kusurama bakmazsaniz eger listeden beni cikarmanizi rica edicem insallah saglikli gunlerde yeni gruplarıniza katilabilirim

PiXiEE PiXiEE ve MssPARE MssPARE kusura bakmayin lütfen cocugum rahatsiz bende çok iyi degilim bugune kadar olan dualari hic aksatmadim ozellikle MssPARE MssPARE biliyorsun sen uzun zamandır okuyorum ama şu an hastaliktan dolayi zorlaniyorum kusurama bakmazsaniz eger listeden beni cikarmanizi rica edicem insallah saglikli gunlerde yeni gruplarıniza katilabilirim
Nerdeyse yarılamıştık canım sana da okuma olsaydı keşke
Istersen arkadan gel banada okunsun dersen
Emeğin oldu okuman oldu duzenli okuyan arkadaşlardansın ALLAH razı olsun yarim kalmasın diye diyorum
Ama yok istemiyorum beni çıkar listeden dersen çıkarırım
Bu arada çokta geçmiş olsun inşallah ciddi bir şey yoktur..🤲😊

Nerdeyse yarılamıştık canım sana da okuma olsaydı keşke
Istersen arkadan gel banada okunsun dersen
Emeğin oldu okuman oldu duzenli okuyan arkadaşlardansın ALLAH razı olsun yarim kalmasın diye diyorum
Ama yok istemiyorum beni çıkar listeden dersen çıkarırım
Bu arada çokta geçmiş olsun inşallah ciddi bir şey yoktur..🤲😊
Cok tesekkur ederim cocugum rota virusu ishal kusma onuda benide mahvetti.Bende ona bakicam diye kendimi ihmal ettim heralde soguk aldim faranjitim azdi.1 hafta boyunca evdeyim isten izin aldim cocukla beraber bu hafta okuyamam.kabul ederseniz ben 1 hafta sonra zaten eksiklerimin hepsini tamamlarim.ama geriden gelirim dediğin gibi.bide bildirim yapamiyorum bu ara

Cok tesekkur ederim cocugum rota virusu ishal kusma onuda benide mahvetti.Bende ona bakicam diye kendimi ihmal ettim heralde soguk aldim faranjitim azdi.1 hafta boyunca evdeyim isten izin aldim cocukla beraber bu hafta okuyamam.kabul ederseniz ben 1 hafta sonra zaten eksiklerimin hepsini tamamlarim.ama geriden gelirim dediğin gibi.bide bildirim yapamiyorum bu ara
Tamam canim sen vaktin oldukça gün içerisinde bir iki kişiye okursun arkadan gelirsin yine okundu eetiketi yapki okudugun belli olsun diğer arkadaşlarda görsün sıra sana gelince ben açıklarım inşallah...tekrar geçmiş olsun rabbim şifa versin hemen atlatin🤲

Niyetini yazarmisin bu arada yagmurcum

Bugün duası okunucak arkadaşımız

🍀 Iron Butterfly Iron Butterfly 🍀

🍀Şeyda arkadaşımızın dileği .. Önümüzdeki hafta tüp bebek teamfer öncesi kontrolüm var Allah'ın izni ile kontrolüm güzel geçsin transfer günüm belli olsun veee inşallah bu transferle gebe kalayım...Niyetiyle

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇1.okunucak duamız..➡️ 7 defa okuyacağız

🌷AMENERRASULÜ🌷

🌷Bismillahirrahmanirrahim🌷

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini ➡️100 defa okuyacağız

🌺 Esma-ül-hüsna🌺

➡️100➡️Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

➡️100➡️Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

➡️100➡️Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

🌹Peygamberimize Salâvat-ı Şerif 🌹

➡️100 defa ➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

➡️ 10 defa➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Dualarımız bitiyor

🤲 yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲

🍀 ezgiisel ezgiisel / Ezgi 🅾️
🍀 Sohrab Sohrab / Nick ile 🅾️
🍀 PiXiEE PiXiEE / Filiz🅾️
🍀 MssPARE MssPARE / yasemin 🅾️
🍀 @Ada-anne / nick ile🅾️
🍀 bir mucizee bir mucizee / Fatma 🅾️
🍀 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra🅾️
🍀 Madammor Madammor / Merve
🍀 M MaviMabellee / Nesibe
🍀 Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
🍀 Hali Hali / Elif
🍀 RedGirl RedGirl / Nick
🍀 Lna16 Lna16 / Selin
🍀 Aktif Lora Aktif Lora /Ayşe
🍀 gulumser43 gulumser43 / Gülümser
🍀 L a v i n L a v i n /Ceren
🍀 OraEtLabora OraEtLabora /Büşra
🍀 IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
🍀 Iron Butterfly Iron Butterfly /Şeyda

Bugün duası okunucak arkadaşımız

🍀 Iron Butterfly Iron Butterfly 🍀

🍀Şeyda arkadaşımızın dileği .. Önümüzdeki hafta tüp bebek teamfer öncesi kontrolüm var Allah'ın izni ile kontrolüm güzel geçsin transfer günüm belli olsun veee inşallah bu transferle gebe kalayım...Niyetiyle

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇1.okunucak duamız..➡️ 7 defa okuyacağız

🌷AMENERRASULÜ🌷

🌷Bismillahirrahmanirrahim🌷

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini ➡️100 defa okuyacağız

🌺 Esma-ül-hüsna🌺

➡️100➡️Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

➡️100➡️Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

➡️100➡️Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

🌹Peygamberimize Salâvat-ı Şerif 🌹

➡️100 defa ➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

➡️ 10 defa➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Dualarımız bitiyor

🤲 yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲

🍀 ezgiisel ezgiisel / Ezgi 🅾️
🍀 Sohrab Sohrab / Nick ile 🅾️
🍀 PiXiEE PiXiEE / Filiz🅾️
🍀 MssPARE MssPARE / yasemin 🅾️
🍀 @Ada-anne / nick ile🅾️
🍀 bir mucizee bir mucizee / Fatma 🅾️
🍀 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra🅾️
🍀 Madammor Madammor / Merve
🍀 M MaviMabellee / Nesibe
🍀 Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
🍀 Hali Hali / Elif
🍀 RedGirl RedGirl / Nick
🍀 Lna16 Lna16 / Selin
🍀 Aktif Lora Aktif Lora /Ayşe
🍀 gulumser43 gulumser43 / Gülümser
🍀 L a v i n L a v i n /Ceren
🍀 OraEtLabora OraEtLabora /Büşra
🍀 IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
🍀 Iron Butterfly Iron Butterfly /Şeyda

Iron Butterfly Iron Butterfly Rabbim niyetini dualarini kabul etsin tez zamanda gönlündekini nasip etsin sana 🤲🏻

MssPARE MssPARE Okudum canim 💜
Allah razı olsun inşallah MssPARE MssPARE 'mmmm Allah senden dua arkadaşlarımdan razı olsun bu perşembe 1 de transferim gerçekleşecek 😇😇😇 Allah'ım izni ile dua edenlere duasında eksik etmeyenlerden razı olsun inşallah 🥰🌹😘😘

X