Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Kusura bakma canım bugün geç kaldım kuran okumaya gitmiştim çiçeğim yeni geldim. Allah kabul etsin niyetini ne güzel dua etmişsin Allah razı olsun tez zamanda gönlünün muradı olsun inşallah parişimmmm

Olsun kuzum yarin sabah 10 kadar zaman var lenam❣❣

Niyetine okudum parem Allah kabul etsin

Kızlar ALLAH razı olsun yüreğinize sağlık rabbim benim ve hepimizin duasını dileğini kabul etsin inşallah...

MssPARE

Okundu listesi

ezgiisel / Ezgi
Sohrab / Nick ile
PiXiEE /Filiz
MssPARE / Yasemin
@Ada-anne / nick ile/
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
Madammor / Merve
M MaviMabellee / Nesibe
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
Hali / Elif
RedGirl / Nick
Lna16 / Selin
Aktif Lora / Ayşe
gulumser43 / Gülümser
L a v i n /Ceren
OraEtLabora /Büşra
IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
Iron Butterfly /Şeyda

MssPARE için okumuyanlar

Iron Butterfly
L a v i n
Aktif Lora
Hali
Y yagmurdansonra

Bugün duası okunucak arkadaşımız

@Ada-anne

Ada-anne arkadaşımızın dileği .. Rabbim gönlümden geçeni hayırlısıyla en kısa zamanda nasip etsin,tüm dua arkadaşlarımında dualarını kabul etsin
..Niyetiyle

❇1.okunucak duamız.. 7 defa okuyacağız

AMENERRASULÜ

Bismillahirrahmanirrahim

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini 100 defa okuyacağız

Esma-ül-hüsna

100Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

Peygamberimize Salâvat-ı Şerif

100 defa Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

10 defaAllahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Dualarımız bitiyor

yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin

ezgiisel / Ezgi
Sohrab / Nick ile
PiXiEE / Filiz
MssPARE / yasemin
@Ada-anne / nick ile
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
Madammor / Merve
M MaviMabellee / Nesibe
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
Hali / Elif
RedGirl / Nick
Lna16 / Selin
Aktif Lora /Ayşe
gulumser43 / Gülümser
L a v i n /Ceren
OraEtLabora /Büşra
IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
Iron Butterfly /Şeyda

Ay ya sabah sabah ne güzel dua aldım ALLAH razı olsun canım hep birlikte buluştuk birlik olduk rabbim dualarda buluşturdu bizi inşaallah seninde gönlünden geçen ne varsa tez vakitte versin mevlam dua arkadaşlarımıza bana cümlemize de ALLAH razı olsun canım

Pare'cim ben senin için ilk okuyanım neden çarpı var bende

Okudum kuzum Allah kabul etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…