Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Canım grip sanırım halsizlik kalkasım yok. Kendimi iyi hissedersem okurum dedim ama diğer arkadaşların hakkına girmek istemiyorum
Geçmiş olsun kuzum Allah şifa versin havalar sıcak soğuk olunca grip mevsimi tamm dikkat et kendine çiçeğim iyi düşünmüşsün kuzum haklısın kimsenin hakkı geçmesin kimseye bebeğim

Geçmiş olsun kuzum Allah şifa versin havalar sıcak soğuk olunca grip mevsimi tamm dikkat et kendine çiçeğim iyi düşünmüşsün kuzum haklısın kimsenin hakkı geçmesin kimseye bebeğim
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Okudum kuzum ezgiisel kuzumun niyetine Allah kabul etsin amin

ezgiisel canım benim niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah amiinnn Paremmmm

Ben bugün nobetciyim gece bitirmiş olurum ama

Okudum Allah kabul eder insallah

Okudum

Hanımlar niyetlerini yazmayan arkadaşlara diyorum özelden yazarmisiniz lütfen...

Bugün duası okunucak arkadaşımız

Sohrab

Sohrab arkadaşımızın dileği...Rabbimden sabır diliyorum, bana ve eşime güç kuvvet versin, evlat sahibi olabilmek için verdiğimiz çabaların mükafatını, kucagımıza da alabileceğimiz hayırlı ve saglıklı bir evlat olarak nasip eder inşallah, rabbim en doğrusunu bilir, en hayırlı ve dogru zamanda olur inşallah..Niyetiyle

❇1.okunucak duamız.. 7 defa okuyacağız

AMENERRASULÜ

Bismillahirrahmanirrahim

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.

La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini 100 defa okuyacağız

Esma-ül-hüsna

100Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

Peygamberimize Salâvat-ı Şerif

100 defa Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

10 defaAllahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Dualarımız bitiyor

yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin

ezgiisel / Ezgi
Sohrab / Nick ile
PiXiEE / Filiz
MssPARE / yasemin
@Ada-anne / nick ile
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
Madammor / Merve
M MaviMabellee / Nesibe
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
Hali / Elif
RedGirl / Nick
Lna16 / Selin
Aktif Lora /
gulumser43 / Gülümser
L a v i n /Ceren
OraEtLabora /
IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
Iron Butterfly /Şeyda

Sabah hatırlatma yapmayı unuttum canım kusuruma bakma okudum ben arkadaşımızın niyetine Allah kabul etsin inşallah ezgiisel MssPARE

Okudum Allah kabul etsin insallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…