Terleme ve Lazer Epilasyon

Portakal3k

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
16
4
Merhaba arkadaşlar. Ben 5 seans koltukaltı, genital ve tüm bacak için lazer epilasyona gittim. Epilasyondan sonra aşırı terleme problemim ortaya çıktı. Koltukaltım sürekli ıslak ve genel vücudum, yüzüm de aşırı terlemeye başladı ve bu durum sosyal hayatımı çok olumsuz etkiliyor. Bu sebeple 4aydır epilasyona gitmiyorum. Bunun için ne yapabilirim? Bu durum düzelir mi?

Aynı dert bölgedeki teri tutan kıl köklerini yok ettiği için normal bi durum. Valla benim kendi yöntemim var. Duşta koltukaltına peeling yapıyorum sonra sabunluyorum iyice. Çıkınca orayı iyice kurutup hemen roll on kullanıyorum tamamen kesmiyor ama etkili oluyor yine de. Duş alacak vaktim yoksa duru suyla siliyorum kurulup aynı işlemi yapıyorumm

Merhaba arkadaşlar. Ben 5 seans koltukaltı, genital ve tüm bacak için lazer epilasyona gittim. Epilasyondan sonra aşırı terleme problemim ortaya çıktı. Koltukaltım sürekli ıslak ve genel vücudum, yüzüm de aşırı terlemeye başladı ve bu durum sosyal hayatımı çok olumsuz etkiliyor. Bu sebeple 4aydır epilasyona gitmiyorum. Bunun için ne yapabilirim? Bu durum düzelir mi?
merhaba ben de yaşıyorum aynı sorunu , son durumunuz nedir acaba tekrar lazere başladınız mı , yoksa tamamen bıraktınız mı ve problem hala devam ediyor mu ?inşallah geçicidir

merhaba ben de yaşıyorum aynı sorunu , son durumunuz nedir acaba tekrar lazere başladınız mı , yoksa tamamen bıraktınız mı ve problem hala devam ediyor mu ?inşallah geçicidir
Terlememin artışını tamamen farkettikten sonra bir daha epilasyon yaptırmadım ve maalesef hala devam ediyor. Umarım geçicidir sizede geçmiş olsun

X