Abisinden sonra kardeşine aşkk olmak gibi bir konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba bugün size bi fikir danışmak istiyorum

Ortaokulda zamanları benden 1 yaş büyük bi çocuktan hoşlanmıştım ama beğenme gibiydi fakat bu çocuk kafasına göre reddettim seni cart curt diye zırlayıp duruyodu oysaki ortada fol yok yumurta yoktu neyse bu mezun oldu liseye geçti aklıma bile gelmiyodu kardeşiyle aynı sınıftaydık bi zaman sonra birbirimizden hoşlanmaya başladık ama niye hoşlandığımı ben bile bilmiyordum o derece neyse sonra bi şekilde biz sevgili olduk sonra ben geçmişte abisinden hoşlanmamdan sebep ayrılmak istedim çünkü böyle bi olayın lafının yapılması çok zoruma giderdi hatta bu çocukda abisinden hoşlandığımı biliyodu neyse 8. Sınıftaydık sonra ben bilerek soğuk yapmaya başladım ayrılsın o bitirsin diye neyse ara ara mesaj atıyodum napıyosun tarzında korona döneminde en son bana demişti ki işte telefonum bozuldu bi kaç ay sonra konuşuruz ama bana hiçbir zaman yazmadı bende bu süre zarfında ona ulaşmak istemedim eğer ulaşırsam beni unutmazdı birnevi sevmiyomuş gibi yapmak zorunda kaldım ama beni görmeye bile tahammülü yoktu o derece nefret ediyodu sonra bunun okul arkadaşıyla yaklaşık 7 ay sevgili olduk biz ikimiz için bunlar ne ayak filan demişti sşwllsöwld, geçenlerde bi düğünde karşılaştık sürekli kaçamak bakışlarını yakaladım yazıcaktım aslında özür dilerim tarzı ama beni tersler diye korktum sizce ne yapmalıyım vazmı geçmeliyim yoksa beklemelimiyim düzelirmi herşey
Çok hızlı yaşıyorsunuz, bir kaç seneye hatırlamayacaksin bile. Ayrıca cart curt ne ? İki anlamsız kelime çok kitap oku, kelime dağarcığın gelişsin.

Yaş kaç ilerdeki mesleğe karar verdiniz mi malum iş yok insan çok artık tek dil yeterli gelmiyor bunlara dikkat etmek lazım.Dikkati dağıtmamak lazım.O babasından harçlık mı alıyor siz geçimi neyle sağlıyorsunuz.Bir araba kaç TL olmuş tatile gidebiliyor musunuz ehliyet almayı düşünüyormusunuz.Bunlarla o düşünceleri yer değiştirin kazanın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X