terkettim ama çok mutsuzum

bedevi88

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
13
0
aldatıldığımı düşündüm ve deli gibi aşık olduğum 10 aylık sevgilimden ayrıldım. nereden başlasam bilemiyorum ama herşeyi anlatıp içimi dökmek istiyorum. asla barışmayı düşünmüyorum ama en azından desteklerinizle bu durumu atlatmak istiyorum.
ben ilk kez ailemden ayrılıp başka bi şehire atandım. burada kimsem olmadığı için ilk başlarda çok zor geçiyordu zaman. sonra aynı iş yerinde çalıştığımız bir çocuk çıktı karşıma. ısrarla ben olmaz dedikçe arkadaşlık teklif etti her gittiğim yere geldi adeta takip etti aylarca beni. sonunda kabul ettim ve çıkmaya başladık. başlarda herşey çok güzeldi ama sonradan sıksık tartışmaya başladık. bu tartışmalardan birinde 15 gün süren bir ayrılığımız oldu. ve ben kesin bitti gözüyle baktığım için işyerinden başka bir çocukla yemek yedim görüştüm vs. ama asla sevgili olarak değil. bana arkadaşlık teklif etti ama kabul etmedim yani. neyse sonuç olarak yapamadık ayrılamadık barıştık. ve diğer çocuğu öğrenince çıldırdı. her küstüğümüzde başkasıyla mı çıkıcan sen beni aldattın diye çok kırıldı bana. tüm bu zorluklara gögüs gererek hatamı kabullenerek ondan ayrılmadım. ve aramızı düzelttik zaten olayın üzerinden aylar geçti. Bu süre zarfında küçük tartışmaları büyütüp küsmeye başladık. Genelde o büyütür ters davranırdı. Bende arayan taraf olup barışırdım. Naz yapardı resmen ve bunu alışkanlık haline getirdi. Suçluda olsa özür dilemez havasından geçilmez olmuştu.
Neyse zamanla ben tüm herşeyi atlattık mutluyuz derken geçen ay onun doğumgünüydü. ve il dışında görevlendirilmişti. bulunduğum ilden kalkarak 500 km yol gittim onun için. ve doğum günü akşamı orda olduğumu öğrenince sevinçten deliye döndü. onu hiç bu kadar mutlu görmemiştim ve bundan adım kadar eminim. ne kadar mutlu olduğunu söylüyordu durmadan. beraber çok güzel bi akşam geçirdik derken işte tüm sorunumuz o zaman başladı.
Telefonu durmadan çalıyor. Ve buda ısrarla açmıyor. Neden açmıyorsun dedim kavga ettik uzatmak istemiyorum daha sonra konuşucam dedi. Ama aradan saatler geçmesine rağmen karşı tarafın sürekli arayıp bunun açmamsından çok şüphelendim. Sonuçta insan annesinin telini neden açmasın. Sonra telefonunu istedim vermedi derken tartıştık vermediği için. Sonra işte bi ara tamam konuşayım diyip telefonu alıp lavaboya gitti. Ertesi gün ben telefonunu ele geçirip annem diye kayıtlı telefon numarasına baktım. Tabiki annesi değildi tabi. Benim daha önce onu kıskandığım işyerinden başka bi bayanın numarası çıkmasın mı? Nasıl çıldırdığımı anlatamam. En iğrenci kadın evli kızlar. Ve bi kaç yıllık evli düşünebiliyor musunuz iğrençliği. Neyse bunun açıklaması şu oldu aşkım ben seni kızdırmak için yaptım. Senin telefon numarasını alacağını biliyordum. Akşam lavaboya gittiğimde sırf seni kızdırmak için sana ders olsun diye onu ışılın numarasını kaydettim kıskan diye. Çünkü onu kıskandığını biliyorum dedi. Böyle saçma açıklama tabiki olmaz. Ama bana telefon faturasını 10 gün sonra vereceğine, kaç aylık döküman istiyorsam vereceğine kimseyle mesaşlaşıp konuşmadığını gösterceğine söz verdi. Anne babasının üzerine yeminler etti. Işılın numarasını bana verdi ve eşinin numarasınıda verdi aklına bi şey gelirse ara dedi gerekirse istediğini yap dedi. Ve barıştık. Sonuçta başka bi şehirdeydik, bana her türlü garantiyi verdiği için ve o an inanmak istediğim için belki affettim.
Neyse o günden sonra telefonundaki şifreleri vs kaldırdı. Daha fazla ortada bırakmaya başladı. Eskiden karıştırmama kızarken herşeyi serbest bıraktı. İkimizde iphone kullanıyoruz spotlight araması diye bi şey var msjları vs. Silsende saklayan bi uygulama. Misal sevgilim yazıyorsun, geçmişte birine sevgilim diye msj attıysa yada biri ona attıysa çıkıyor ama kimin kime gönderdiği anlaşılmıyor. Orayı karıştırdım aklıma gelen herşeyi denedim aşkım, hayatım, canım vs. sadece bizim mesajlarımız çıktı. En son seviyorum yazdım ben hariç tek bir numara çıktı. Sonra bu numarayı çok araştırdım bulamadım kime ait olduğunu. Ve bende konuyu unuttum gitti.
Neyse aradan biraz zaman geçti aramız çok iyi bi gün akşam saat 10 oturuyoruz telefonu çaldı arayan ışıl hanım. Ve ikide msj yollamış. Mesajlardan biri boş diğerinde de sadece ? var. Neyse yine tartıştık. Aradı bu ışılı noldu neden aradın diye çok soğuk konuştu. Kızda işle ilgili saçma sapan iki laf edip kapadı. Ya arkadaşlar insan nasıl bi samimiyeti olan birine boş mesaj atar? Bunun cevabını verebilir misiniz?
Neyse ben uzanmıştım üzerime doğru uzandı saçlarımı okşadı bana sevgi dolu gözlerle baktı. Aşkım dedi fatura 1 kaç gün içinde çıkacak, göreceksin hayatımda kimsenin olmadığını, için rahat olsun ben seni üzmem dedi. O an o kadar mutlu oldum ki anlatamam bana o güveni benimle öyle konuşması bile çok güzeldi. Uzun uzun konuştuk ona ışılla ilgili bana anlatmadığı bi şey varsa anlatmasını söyledim. Bana yok eşide arkadaşım sadece bi ara araları çok bozuktu. O ara benimle işyerinde çok dertleşti yanlış anladın sende dedi. Ve bana bi daha ufak kavgaları büyütmeyeceğine söz verdi. ona gururumu kırmamasını zaten yeterince kırıldığımı söyledim.
Ertesi gün ajandamı karıştırırken, kimin olduğunu bilmediğim o numarayı gördüm bu kiminki buraya yazmışım dedim. yanımda başka bölümden çok samimi olduğum bi arkadaş vardı ver bakim dedi. Telefonuna yazıp yese basınca ışıl ın eski numarası çıktı. Yeni hatta geçmiş .... ve ne tesadüfki eski hattı vodofone yeni hattı sevgiliminkiyle aynı operatör. Resmen daha fazla konuşabilmek için hat değiştirmiş ya. O an bittim ben nefesim kesildi gitti çektiğim acıyı anlatamam.
Aradım bu şerefsizi açtım ağzımı yumdum gözümü nasıl sinirliyim anlatamam. Sakin ol aşkım dedi. Telefonu alıp ışılın yanına gidicem. Telefonu açık bırakıcam ışılla konuşucam sende duy dedi. Bu mesaj ne diye ona sorucam dedi. Güya beyefendinin telini çok alıyomuş bi ara ordan kocasına çekmiş olabilirmiş. O hattıda kocası kullanıyo olabilirmiş. Seni ışılla tanıştırcam istersen kocasıyla tanıştırcam çok samimiyiz vs. Diyo bu. Neyse azcık yumuşadım dedimki bi daha o kızın yanından bile geçmeyeceksin. Bana ne dese beğenirsiniz. Sen böyle yapmaya devam ettikçe bir dahası olmayacak. Kızlar benim şalterler bi attı. Sen kimsin ya hem suçlu hem güçlümüsün? Demediğimi bırakmadım. Restleştik kapadık telefonları. Hzımı alamadım. Attığım mesajlarla şerefsizin, midesizin bir olduğunu bir daha asla karşıma çıkmamasını söyledim. Ona beş on tane hakaret sitem vs. Dolu mesaj attım. Oda her mesajıma ayrı ayrı cevap olarak beni çok sevdiğini, hayatında kalbinde kimsenin olmadığını olmayacağını belirten buna benzer acıtasyon mesajlar attı. Tabi ben yemedim bitti yazdım en son ve gönderdim.

Benim onunla çıktığımı sadece bir arkadaş biliyordu. Çünkü daha aday memurken bilinsin istemedik. İlerde dedik herşey güzel giderse açıklarız. Neyse o olaydan sonra bir kaç kez serviste karşılaştık. Benim arkadaşla bu yanyana oturuyor bende duyuyorum. buna sordu naptın niye küssünüz diye. Buda bi şey yapmadım boşu boşuna küstü barışırız vs dedi. Bende duyunca kıza kızdım benim hakkında konuşmayın diye. Neyse bazen servise biner bazen binmez bu. Bindiği zamanlarda sadece ben inerken arkamdan seslenip iyi akşamlar dedi bi kaç kez. Ve bi kerede odama gelmişti. Bi ara yanlız kalınca dışarı bakmaktan boynun kırılacak dedi. Yemem vs. Yaptı. Ama aradan tam 11 gün geçti ne özür diledi ne bi şey yaptı.
Benim kabullenemediğim peşimden koşması dahil 1 yıllık bi ilişkimiz var. Ve 10 ay boyunca neredeyse hergün birbirimize sevgimizi ifade ettik. Her zaman aşk ve sevgi dolu olduk. Her koşulda bana yardım etti bende ona. Böyle bitmesini hele hele yokmuşum gibi yapmasını kabullenemiyorum. Zoruma gidiyor. Hoş koşsada barışamam çünkü kızı her gördüğümde kan beynime sıçrıyor. Tekrar tekrar nefret ediyorum hayattan herşeyden. Ama bir yandanda çok seviyorum. Ve bana böyle davranmasında ki asıl sebep onu deli gibi sevdiğimi bilmesi. zaten kendiside hep söylerdi beni çok seviyorsun bunu hep hissediyorum ve çok mutluyum demişti sadece birgün önce.

Yazinizi okudum cok uzun bir yorum yapamam belki ama sevgiliniz güven vermiyor sanki isil ile iliskisi devam ediyor gibi hatta bunu gizli bicimde yürütüyor isilin esini ve sizide aldatmis oluyor böylelikle, gibi düsündüm acikcasi ..Böyle bir insandan ben nefret ederdim heralde ve bana selam vermesini falan beklemezdim görmezlikten gelmesinide hic umursamazdim ki ben kendim görmezden gelirdim zaten o kisiyi .Duygulariniz hala taze bu yüzden bi anda bitirmek agir gelmis olabilir haklisiniz umarim sizde sakin ve canli bir zihinle daha iyi düsündükce kendiniz icin en iyi karari verirsiniz

arkadaşım üşenmeden tüm yazdıklarını okudum erkek arkadaşının yaptıklarından benim bile midem bulandı. çok çelişkili ve karışık açıklamalar yapıyor. çok dikkatli ol bence hani affedip yeniden görüşmeye başlasanız bile bu duruu atlatamazsınız.

peki erkek arkadaşınla cinsel ilişki yaşadınız hiç yanlış anlama :/ ışılla belki bu tür bi ilişkisi oabilirmi sürekli biyerlerden çıktıgına göre

arkadaşım üşenmeden tüm yazdıklarını okudum erkek arkadaşının yaptıklarından benim bile midem bulandı. çok çelişkili ve karışık açıklamalar yapıyor. çok dikkatli ol bence hani affedip yeniden görüşmeye başlasanız bile bu duruu atlatamazsınız.

canım Allah'a şükür o anlamda bişey yaşamadık. ama o kadınlada yaşadığını sanmıyorum. çünkü ne zaman arasam telefonumu açar zaten günde en az 10 kez arardı.
çok fazla sevmiş güvenmişim onu anlıyorum

Yazinizi okudum cok uzun bir yorum yapamam belki ama sevgiliniz güven vermiyor sanki isil ile iliskisi devam ediyor gibi hatta bunu gizli bicimde yürütüyor isilin esini ve sizide aldatmis oluyor böylelikle, gibi düsündüm acikcasi ..Böyle bir insandan ben nefret ederdim heralde ve bana selam vermesini falan beklemezdim görmezlikten gelmesinide hic umursamazdim ki ben kendim görmezden gelirdim zaten o kisiyi .Duygulariniz hala taze bu yüzden bi anda bitirmek agir gelmis olabilir haklisiniz umarim sizde sakin ve canli bir zihinle daha iyi düsündükce kendiniz icin en iyi karari verirsiniz

çok teşekkür ederim vakit ayırdıgın için. benimde midem bulandığı için ayrıldım. ama dayanamıyorum deli gibi özlüyorum :KK43:

bide şöyle bi durum var arkadaşlar.
aramız bozukken görüştüğümüz çocuk adı Anıl bi doktor. ve zaten tayinini başka yere aldırıp gitti.
bizimkide lise mezunu taşören elemanı. sürekli aşağılık kompleksi yaptı bunu. en ufak tartışmada başıma kaktı.
son olarak ayrıldığımız gün bana dedi ki. sen beni anılla aldattın inkar ettin. ama ben seni aldatmadığım halde sana tüm faturaları vermeye çalışıyorum her türlü şeyi yapıyorum ama yaranamıyorum. sana anıl yakışır boşver dedi. bende ağır konuştum sen kendini onunla kıyaslama o senin gibi arkadaşımın karısı diyip bi haltlar karıştırmıyor en azından şerefli diye :KK43:
çok ağır oldu biliyorum.
ve bu hafta anıl burayı ziyarete geldi sırf ziyaret adı altında bi haftadır hastanede ve odamızdan çıkmıyor :KK43: sanki aramızda bi şey varmış gibi oluyor. ve bunada çok üzüldüm.

Bir kadının sevgisiyle şımarmış ve özgüveni tavan yapmış erkek modeli..
Bazı ezik erkekler, hayatta hiçbirşeye cesareti olmayan erkekler işte böyle kendiyle barışık, güzel, özgüvenli kadınlar kendilerine aşık olunca ve değer verince "vay be ben neymişim" kişiliğine bürünüyorlar.. Hayır birde sen onla beraber olana kadar kadınlar onunla ilgilenmezken "vay be bu kız bile bu adamla çıkıyorsa var bunda da birşeyler" denilerek o erkekte dikkat çekiyor..
Olan sana oluyor kendini kullanılmış hissediyorsun.. Ama hala seviyorsun tek hatasından bitirmek istemiyorsun hem artık seni sevdiğinden eminsin bir daha böyle hatalar yapmayacağından eminsin o yüzden affetmek geri dönmek istiyorsun diğer yandan bu olaylar aklına geldikçe nefesin kesiliyor.. Hele o ilk numaranın ışıla ait olduğunu öğrendiğin an nefesin kesilmiş ya çok iyi bilirim o duyguyu.. Hayatta kimse, hiçbir kadın o duyguyu yaşamasın istersin o kadar canın yanar ki.. O yüzden geri dönmemelisin işte.. Özür dilememesine de takılma baksana adam hala barışırız diyor.. Yani senin onu özlemeni ve dayanamayıp aramanı bekliyor, o halde neden kendi arayıp uğraşsın ki değil mi?
Hayat o adamsız daha güzel olacak emin ol, çünkü aklında soru işaretleri olmayacak en azından kafan rahat olacak.. Seni haketmeyen bir adam için huzursuz bir ilişki yaşamaya değmez.. Hemde hiç :)

tekrar birine alışmaktan onu sevmekten o kadar çok korkuyorum ki. Neden böyle oldu anlamıyorum :KK43:
düşünün bende kadının da eşinin de telefon numarası var. istesem her türlü kötülüğü yaparım. ama yapmadım değmez diye düşündüm kendi pisliklerinde boğulsunlar :KK43:
ilk işim ONUN telefonunu silmek oldu ve peşinede kadının. artık gerek olacağını sanmıyorum.
ya bide kadını bi görseniz. güvenlik görevlisi. fizik ve surat olarak çok sert görünüyor. bide sarı erkek tipi saçlarıyla dahada tuhaf. kendi kız arkadaşlarıyla takılmaktansa güvenlikte 10 tane erkekle kapı önünde sigara içmeyi daha normal görüyor. (sakın yanlış anlamayın küçümsemekten değil erkeksi bi hali olduğunu söylemek için belirttim.)
bilmiyorum tek dileğim beni tavlamak için bilet bulamadığı için saatlerce konser salonunun önünde beklediği günlerde ki kapımda sürünür inşallah. uzaktan olsun görebilmek için cama çık diye yalvaran adam pisliği ortaya çıktıktan sonra önümden arabasıyla öylece geçip gidiyor. ama ne acıdır ki arabasının arkasında hala adımın başharfi yazıyor :KK43:

valla ben olsam kocasına çoktan anlatmıştım durumu

elimde kanıt yokki bana salak muammelesi yapıyor. yalan üzerine yalan. yok faturama bak. yok yüzleştireyim o bu boş laflar pislik sadece.
o kadar laflar söyledi ki hala acaba ben mi abartıyorum diyorum. ya nasıl bir kadın bi adamın telefonundan kocasına seni seviyorum diye mesaj atar ki???? bunun mantığı nedir?

canım nasıl yok doğum gününde erkek arkadaşının deli gibi aramış ya daha ne.
ya insanlar gerçekten çok pislik , sen sıyrıl bu olan herşeyden.
erkek arkadaşında kendini belli etmiş böyle saçmalık mı olur ya insanlarda miğde kalmamış gerçekten
çok sinirlendim

canım nasıl yok doğum gününde erkek arkadaşının deli gibi aramış ya daha ne.
ya insanlar gerçekten çok pislik , sen sıyrıl bu olan herşeyden.
erkek arkadaşında kendini belli etmiş böyle saçmalık mı olur ya insanlarda miğde kalmamış gerçekten
çok sinirlendim

canım bana açıklaması hazır ya annemdi sen güvenmeyeceksin diye karıştırdığını bildiğim için sonradan ışılın nosunu yazdım dedi. tabi inanmak zor geliyor. ama fatura vericem diyor. tüm şifrelerini veriyor yalvarıyor vs vs. ve öylesine sevgi dolu ki.
ben zaten ona hakvermiyorum versem ayrılmazdım.
peki sence evli bir kadının sudan sebeple gece saat 10 da onu araması normal mi? aralarında hiçbirşey yoksa ? yazılır mı yada boş mesaj? buna ne dersiniz?
beni sevdiğinede inanmıyorum artık doğum günü 18 aralıktı. aralarında bi şey var madem neden maymun gözünü açtı diyip bitirmedi. 8 inde ayrıldık.
ve her sabah kafamda aynı soru işaretleri var.
ben bu çocukla her gtün buluşuyordum ama hergün. günde attığımız mesajın aramaların hesabı yok. nasıl oldu aldattı. madem aldattı neden neden hep sevdiğini söyledi hareketleriyle herşeyiyle beni inandırdı. :KK43::KK43:

canım bana açıklaması hazır ya annemdi sen güvenmeyeceksin diye karıştırdığını bildiğim için sonradan ışılın nosunu yazdım dedi. tabi inanmak zor geliyor. ama fatura vericem diyor. tüm şifrelerini veriyor yalvarıyor vs vs. ve öylesine sevgi dolu ki.
ben zaten ona hakvermiyorum versem ayrılmazdım.
peki sence evli bir kadının sudan sebeple gece saat 10 da onu araması normal mi? aralarında hiçbirşey yoksa ? yazılır mı yada boş mesaj? buna ne dersiniz?
beni sevdiğinede inanmıyorum artık doğum günü 18 aralıktı. aralarında bi şey var madem neden maymun gözünü açtı diyip bitirmedi. 8 inde ayrıldık.
ve her sabah kafamda aynı soru işaretleri var.
ben bu çocukla her gtün buluşuyordum ama hergün. günde attığımız mesajın aramaların hesabı yok. nasıl oldu aldattı. madem aldattı neden neden hep sevdiğini söyledi hareketleriyle herşeyiyle beni inandırdı. :KK43::KK43:

canım valla burda öyle şeyeler okuyoruzki insanın dudağı uçukluyor :KK43:
herşeyi geçtim o saatte benim sevgilimi bi kadının deli gibi ısrarla araması bile yeter bana kıyamet kopar yani
bide farklı kayıt etmiş. istediği kadar sevgi dolu olsun ne demek ya ne bu samimiyet öyle şey mi olur
faturayı isterdim ben mesela peşine düşerdim.
ki zatn böyle birşeyden sonra o kadnla hiç bi şekilde tekrar muhatap olmasına izin vermez hattınıda değiştirirdim
ortada açık açık olmasada normal olmayan bir şeyler var
ki sen zaten ayrılmışsın artık yapılcakda bir şey kalmamış gibi gözüküyor canım

sinirini bozmana değmez tatlım. unut gitsin. bir kere şüphelenmeye başlamışsan zaten bişeyler var demektir. yoksa kisme durup dururken şüphelenmez. salla gitsin iksiinide.

evet azıcık aklı ve gururu olan birinin yapması gerekeni yaptım. belki geç bile kaldım.
üzgünmüyüm çok ama yapacak bişey yok.
bence bir aşk uğruna kimse kendini aptal yerine koydurmasın.
bir gece önce söyledim ona benim gururumu kırma diye...
neyse benim başka bir tavsiyem sevgilinizi hayatınızın merkezi haline getirmeyin. şimdiki aklım olsa günde on kez konuşup 100 kez mesajlaşmaz hergün görüşmezdim. bir insanı iyce tanıyana kadar mesafe dedilen şey hep olmalı bence. ve asla arkadaşlarınızdan olmayın onun için. ben onun yüzünden hiç kimseyle arkadaşlık yapmadım elimde olanlarıda kaybettim. neden yolda yürürken görse bile krize girer bi hafta konuşmazdı. o yüzden hayatınızın merkezi asla bi erkek olmasın değmez.
hafta sonu tatiline gidiyorum arkadaşlar. yorumlarınızı pazartesi okuyacağım. yardım eden herkese teşekkür ederim...

şimdi bi sn :44:

erkek arkadaşın önce istersen fatura dökümüne bak demiş, ışılın o ilk numarasını göremeyeceksin demeye getirmiş
sonra ortaya çıkıyor ki, meğerse ışılın başka numarası varmış zaten, o numaradan iletişim kuruyorlarmış?

doğru mu anlamışım?

üzüldüm..
uzun olmasına ragmen gayet açıklayıcı yazmışsınız..

ışık, sen ışılın yanına gidip tanışabilirsin. ışıl sana hiç bişey demez. sana kocasını nekdar çok sevdiğini nekdar mutlu oldugunu söyler.. hatta bunu kocasının yanında söyler..
sen sadece sana oynanılan oyunla kalırsın..

ışıl sana yanlış yapıyor.. evliyken biriyle görüşüyor. bunun uğrunda her türlü yalanı her türlü oyunu oynar unutma..

10ay geçmiş.. şükür et.. senenlerini verilte gerçek yüzünü görseydin napcaksın..

ortada mahvedilmiş hayaller ve parçalanmış unutlar.. zor canım çok zor canım..

belki barışcaksın.. ama inan eski tat tuz olmuyor..
olmaz.. bir kere karalandıysa hikayeniz çok zor canım zor..

Son düzenleme:
X