Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Amin inşallah. Şimdi onlar can derdindeyken bende düğün dernek diyemiyorum haliyle.
Zaten bende istemem böyle bi durumda

tabi cnm..zaten etrafta laf aramaya meyilli ya,söylenip dururlar hem tedavi oluyo hem düğün yapmaya kalkıyo falan diye..gerek yok,boşver..
zaten ışının sonucuna göre karar verilcekmiş ya az kalmış..sonuç bi çıksın da..

oooo aile açısından emin olunamayan şeyler mi var?
istemiyo mu annenler?

yok canım onlar karşına çıkan taliplerden birini seç artık diyolar
sanki pazardan karpuz seçiyoruz
olmuyor işte bir şekilde uyuşamıyoruz
mantık olarak bakıyolar,hayırlısı

Amin canım inşallah geçecek. Işın tedavisindeyiz işte bekliyoruz

geçmiş olsun canım

Dikkat et kendine havalar çok etkiliyor bizleri
Evet bizde sorun yok bu balık erkekleri manyak

evet havalar mahvetti beni

yok canım onlar karşına çıkan taliplerden birini seç artık diyolar
sanki pazardan karpuz seçiyoruz
olmuyor işte bir şekilde uyuşamıyoruz
mantık olarak bakıyolar,hayırlısı

heeee tamam şimdi anladım
sen kafana,gönlüne yatanı seç boşver dinleme kimseyi..illa evlencen diye hemen olsun diye bişeyde yok sonuçta..birazda kader kısmet bu işler yani..

Günaydın herkese...

PUFPUFF, evlisin demek. Allah gönlüne göre versin. Anne olmak için en güzel yaşların. ( biz geç kaldık maalesef! bırak anne olmayı hayatımda birisi bile yok. )

Bu arada ara sıra migrenim tutunca falan ben de "evlenince çalışmam" diyorum da sonra hemen "ayyy! ben evde duramam , sıkılırım. paslanırım" diyorum.
Tabii çocuk olsa insan onunla uğraşır falan. günler gelir geçer zaten. ;-)

Kesinlikle millet çok fena geçrekten

Çok sağol canım benim.

günaydın cnm hoşgeldin

neden geç kaldın ki? yaş kaç bacım ayrıca yaşın kaç olursa olsun bence evlilik yaşa başa bakmaz,zamanı gelince olur
ayrıca kesinlikle bi kadının çalışmasından yanayım..bende asla evde devamlı oturamam diyorum..çocuk olsa başka tabi,o zaman ayrı ama çocuk yokken mutlaka çalışmalı..

aslında herkes tanıtsın kendini..
tanışalım gerçek anlamda

yaş?
nerdensiniz?
okul/iş?
evli/bekar/nişanlı?
vs vs.. aklınıza gelen istediğinizi yazın işte
İşte detaycı TERAZİ özelliği, bunları ben de merak etmiştim hatta sana soracaktum PUFPUFF nerede yaşıyorsun diye...
Efendim ben Gülümsün! 30 yaş, 6 ay, 4 günlük bir TERAZİ kızıyım. İstanbul'da ikamet ediyorum. Dış Ticaret şirketinde çalışıyorum. Ön muhasebe/Finans/Yönetici Asistanlığı ( ne iş olsa yaparım abi. ) müzmin bekarım, ciddi bekarım yani, bekar ve yalnız. 10 sene önce çıktığım vardı. Zengin çocuk fakir kız durumlarından ayrıldık. Onu unutamadım, insanlara güvenemedim, AÖF okudum şu bu derken geldik bugünlere...

Evel ezel bir anne olma merakım var. Önceleri yaşım geçti diye çok üzülürdüm. Baktım cidden geçti yaşım; koyverdim artık! Battı balık yan gider... Rabbim biliyor zamanını... İnşallah hayırlısıyla ve gönlüme göre önce AŞK, mutlu bir yuva sonra sağlıklı hayırlı gönlüme göre bebecikler nasip eder!

Aklıma gelenler bu kadar yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim.
Sormak istediğiniz bir şey olursa sorun cevaplayayım.

yazını gülümseyerek okudum resmen deli kız..
tipik bi terazi işte,verdiği cvp lardan bile belliii... kendimi gördüm bi an
şu yaş 30 kısmına gelirsek...30 ne ki? çok mu diyosun sen buna? saçmalamaaaaa arkadaşım,daha neler.. bilmez misin biz teraziler yaşlanmayız ve yaşımızı asla göstermeyiz.. seninde göstermediğine ve güzel bi hatun olduğuna eminim
aklına,gönlüne yatan sevdiğin sevildiğin biri olunca evlilik seninde çalıcak kapını..bence hayıflanmak yerine şu anının tadını çıkar,evlenince özlersin bak

Yok, hayıflanmıyorum. Erken evlenmediğime şükrediyorum her zaman.
Fakat ben de artık geç kalıyorum canım! Birisini tanı, evlen, doğur.
Sonra "Amaaaaaaaaaan! boş ver. evlilik zor." falan diyorum.
Gel git ruh halim oluyor yani. :)

Bu arada evet, yaşımı göstermediğimi söylerler genelde ve tabii ki çocuk ruhumuz heyecanımız sayesinde büyümüyoruz.

iyiyim efenim, mersiii...
sizlerle beraber olmaktan, aynı tipik özelliklerle birarada sohbet etmektende oldukça memnunum
sen nasılsın bakalım?

allaha şükür, bugün bomba gibiyim
her zaman olmasa da ara sıra uğrarım bende :) asla bağlı kalamıyorum bir yere

hani teknoloji bu denli gelişmiş olmasa çocuk doğurma açısından belki zaman geçtikçe zorlaşabilir derdim ama artık biliyosun herşeyin bi çaresi var nerdeyse sorun etme yani..zamanını bekle sen yeter..

yaaa bak gördün mü?zaten heyecanımız,kıpır kıpırlığımız sayesinde yaşımızı göstermiyoruz..banada herkes 22 falan diyo en fazla yaş takıntım yok gerçi,büyük gösteriyo olsamda takmazdım sanırım..

evet bende hem burcum hem yükselenim terazi
o zaman selam olsun terazi hatunlarına
Hoş geldin aramıza... TERAZİ kere TERAZİ'yim diyorsun yani.

Benim yükselen burcum KOÇ! ( onun da özelliklerini taşıyorum kısmen ama TERAZİ ağır basıyor tabii ki! )

allaha şükür, bugün bomba gibiyim
her zaman olmasa da ara sıra uğrarım bende :) asla bağlı kalamıyorum bir yere

allah bozmasın
aaa olur muuuu hiiiiççç gel geeeel burası burçdaş topiğimizzz

Aşık olmadan sevmeden zor! Al benden de o kadar. Allah gönüllerimize göre versin.

bu arada kızlar benim tanıdığım tüm TERAZİ kızlar geç evleniyor. hatta KK 'da böyle bir konu var ve ben oraya da yazmıştım.

Sizce?_Fikirlerinizi alalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…