Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

253035_419659131415155_1158966671_n.jpg

Bende sizdenim. Bu aralar kefelerim tozutmuş durumda :KK14:.
Evdeyim ve çok sıkılıyorum. Bu kadar ağırlaşmış olmasam doğurana kadar işe giderdim yemin ederim :KK53:...

way be bu başlığı şimdi gördüm ve tipik bir terazi olarak bu başlığı incelemek için geç kaldığımı düşünüyorum şu an .. neyse :/
evet şahsen kendim tipik bir teraziyim..yine terazi kadınlarından pek çok ykın arkadaşım mevcut o yüzden terazi kadınları hakkında doğruluğuna derinden inandığım tespitlerim var hemen şurada maddeler halinde paylaşayım..:

1. bi kere bence terazi kadınları ve erkekleri birbirinden farklı.. herkesin düşüncesi değişebilir ama bence terazi erkekleri terazi kadınlarına göre çok duygusal feminen vs.

2. terazi kadınları güzelliğe düşkün güzel giyinmeye düşkün..güzellikleri hakkında iltifatlar almak hoşlarına gidiyor..hele ki kendilerin hoşlandığı biri güzelliklerini övsün akılları başlarından gider..tabi sonra bu aklı başından gitme halinin sonuçları kötü olabiliyor ama neyse..

3. terazi kadınları gittikleri her ortamda dikkat çekiyorlar..dikkat çekmeyi sevmeyen bir karakter de olsa, dikkat çekmeyecek şekilde giyinseler de, hal ve hareketlerine azami özen gösterseler de dikkat çekiyorlar işte bir nevi kader gibi sanırım..

4. kararsız olduğumuz söylenir aslında ama bence bu kararsızlık değil de olayları her boyutuyla düşünmemizden elde edeceğimiz sonuçtan maksimum verim ve fayda sağlama arayışımızdan kaynaklanıyor..riskleri minimum etmeye çalışıyoruz..bunu hemen diplomat olamamıza bağlayacağım..

5. evet diplomatız..her zaman her yerde.. istiyoruz ki hep orta yol bulalım..en olumsuz sonuçlardan bile biraz fayda sağlayalım..saf mutsuzluk saf hüzün saf kayıp olmasın hayatlarımızda.. riskli durumlardan bile kendimize pozitif bir fayda çıkaralım.. başımıza gelecek negatif durumlarda bile kendimizle ilgili istediğimiz bazı şeylerde ufak tefek de olsun..en başta da dediğim gibi hep orta yolu bulalım orta yol kazansın..

6. kabalığa tahammülümüz yok..bizle kibar konuşan bizi her daim kandırabilir..buradaki kibarlıktan kastım samimiyetsizlik değil yalnız.. en yakınımız kardeşimiz dahi olsa bizle kaba saba konuştuğu an şalterlerimiz atar..

7. güzel olan her şeye meyilimiz var..demek istediğim şey burnu büyük veya ukala olduğumuz değil ama güzel ve lüks olan yerlerde kendimizi daha iyi hissediyoruz napalım allah bizi böyle yaratmış :) mesela kendimizi güzel ve lüks bir otel manzarasında da iyi hissederiz veya ormanın ortasında sade bir ahşap evde de yeter ki ahşap ev estetik olsun etrafta çer çöp kaba saba insanlar olmasın :)

8. bi an depresyonun dibine batarız ölmek isteyecek kadar ruhsal acı çekeriz ama o moddan çıkabilmemiz çok uzun zaman almaz sevdiğimiz bi arkadaş ferah bir mekan güzel bi yemek sevdiğimiz kişilerle iki geyik yapıp kahkaha atmak bizi o moddan çıkarır..

9. kararsızlık karar verememe iki seçenek arasında kalma bize çok acı verir aslında isteriz ki seçeneklerden biri içimize sinsin ve yolumuza devam edelim..her türlü çabaya rağmen seçenekler arasında karar veremezsek eziyet olur o süreç bize..

10. erkeler konsuudna evet sor beğeniriz ama bi kere de beğendik mi tam severiz ve ayrılığın acısı da o kadar güçlü koyar.. o yüzden tavsiyem bizi kolay kolay terketmeyecek güven verecek kişilere vurulmaya çalışmak :) spnradan acı çekmemek için :) (biliyorum kolay değil)

11. teraziler geç evlenir diye bir başlık okudum sanırım öyle ama keşke böyle olmasa :) inşallah tez amanda bu durum düzelir

diyerek sözlerime burada son veriyorum..tüm terazilerin tez zamanda feraha kavuşması dileğiyle..

Karga burcuyuz arkadaşlar. :KK70:
Özellikleri bize gayet uygun! :KK66:

http://onedio.com/haber/kizilderili-burclari-ve-siz-368808

10. Karga (23 Eylül – 23 Ekim)

5416f3120544f24559a7e39c.webp

Uğurlu Taşı: Jasper

Rengi: Kahverengi

“Özveri, nezaket ve kararlılığın mükemmel bir bileşimi!”

Papağan gibi görünüyorsunuz ama kartalsınız rahat olun.

• Yardımsever,

• Doğa ile ilişkide olmayı seven,

• Ani, beklenmedik manevralar yapabilen,

• İç dengeleri bozulmazsa uzun süre çalışabilen,

• Ruhsal alanda çok rahat olan,

• Hayattan zevk almayı bilen,

• Küçük şeylerden mutlu olan,

• Her şeyin iyi ve kötü yanını kolayca görebilen,

• Çelişkili,

• Her türlü düşünce ve akımı izleyip öğrenmek isteyen,

• Sevdiklerine karşı aşırı korumacı hatta yıkıcı,

• Kendilerini bulmak için zamana ihtiyaç duyan,

• Hayvanlara düşkün,

• Evine özenen, zevkli, dekorasyona meraklı,

• Güzel şeyleri seven,

• Estetiğe düşkün,

• Kendilerini bulmakta bazen zorluk çeken,

• Çok sevimli,

• Çok fedakar bir ebeveyn,

• Kucaklanmayı ve öpücüğü seven,

• Güven vermeyi ve güven kazanmayı seven ve kolayca öğrenen,

• Hayatı dolaysız ve yoğun yaşayan,

• Güzel ve yakışıklı insanlardır!

Kaynak: http://astroloji.mahmure.com/astrolojiler/kizilderili-astrolojisi/karga-burcu

Karga burcuyuz arkadaşlar. :KK70:
Özellikleri bize gayet uygun! :KK66:

http://onedio.com/haber/kizilderili-burclari-ve-siz-368808

10. Karga (23 Eylül – 23 Ekim)

5416f3120544f24559a7e39c.webp

Uğurlu Taşı: Jasper

Rengi: Kahverengi

“Özveri, nezaket ve kararlılığın mükemmel bir bileşimi!”

Papağan gibi görünüyorsunuz ama kartalsınız rahat olun.

• Yardımsever,

• Doğa ile ilişkide olmayı seven,

• Ani, beklenmedik manevralar yapabilen,

• İç dengeleri bozulmazsa uzun süre çalışabilen,

• Ruhsal alanda çok rahat olan,

• Hayattan zevk almayı bilen,

• Küçük şeylerden mutlu olan,

• Her şeyin iyi ve kötü yanını kolayca görebilen,

• Çelişkili,

• Her türlü düşünce ve akımı izleyip öğrenmek isteyen,

• Sevdiklerine karşı aşırı korumacı hatta yıkıcı,

• Kendilerini bulmak için zamana ihtiyaç duyan,

• Hayvanlara düşkün,

• Evine özenen, zevkli, dekorasyona meraklı,

• Güzel şeyleri seven,

• Estetiğe düşkün,

• Kendilerini bulmakta bazen zorluk çeken,

• Çok sevimli,

• Çok fedakar bir ebeveyn,

• Kucaklanmayı ve öpücüğü seven,

• Güven vermeyi ve güven kazanmayı seven ve kolayca öğrenen,

• Hayatı dolaysız ve yoğun yaşayan,

• Güzel ve yakışıklı insanlardır!

Kaynak: http://astroloji.mahmure.com/astrolojiler/kizilderili-astrolojisi/karga-burcu
TIPKI BEN:):):)

X