Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

22 ekim , yükselenim de başak ... Çok zor bir burç , hem adaletli , hem olaylara heraçıdan bakan , hem özverili titiz ...

:KK57::KK57::KK57: Yükseleni koç olan bir terazi .. Çok enterasan.. Koç terazinin düşmanıdır , merak ettim ortaya nasıl bir karakter çıkıyor ? Koç önce ben der terazi buyrun siz der ... Başak teraziye yakın bir burç , zıtlıkları yok yani ..

Ben koçla terazinin birbirine benzediğini düşünüyorum.
Terazi koça aksiliğini ,inatçılığını fazla göstermiyor sanki diğerlerine gösterdiği kadar.
Bende teraziyim bu arada.
Eşim koç.(yakında eski eşim)

Terazi koça aksiliğini ,inatçılığını fazla göstermiyor sanki diğerlerine gösterdiği kadar.
Terazi karşı tarafın mutluluğunu önemsiyen bir burç , damdumluğumuz olsada. Koç kendi mutluluğunu ön planda tutuyor . Çok zıt burçlar . Ama anlaşmada problem her burçla konuşurum ama her anlaştığımıda sevmem

:KK57::KK57::KK57: Yükseleni koç olan bir terazi .. Çok enterasan.. Koç terazinin düşmanıdır , merak ettim ortaya nasıl bir karakter çıkıyor ? Koç önce ben der terazi buyrun siz der ... Başak teraziye yakın bir burç , zıtlıkları yok yani ..

Terazi karşı tarafın mutluluğunu önemsiyen bir burç , damdumluğumuz olsada. Koç kendi mutluluğunu ön planda tutuyor . Çok zıt burçlar . Ama anlaşmada problem her burçla konuşurum ama her anlaştığımıda sevmem

Evet, KOÇ ve TERAZİ anlaşamaz, zıttır derler...
Düşünün ben o zıtlığı içimde yaşıyorum. :KK70:
Allah yardımcım olsun. Cidden beni zorluyor bazen.:mad:

TERAZİ BURCU
♎ Herkesten çok farklı sever bir terazi. Yeter ki ona dürüst davranın. Senin değerini bilmeyenler, şu an salaklıklarına yanıyorlar.

(terazi burcu sayfasından alıntı)

Sevgi ve toplumsal yaşam alanlarında her zamankinden daha başarılısınız. Araştırmaya, öğrenmeye ve haberleşmeye çok önem verebileceğiniz hareketli bir gün. Çıkabileceğiniz yolculuklarda bilgilerinizi arttırma fırsatı bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman.
Aşk Yaşamı : Ay, karşı cinsle ilişkilerinize dikkat çekiyor ve istediğiniz yenilikler için güç veriyor. Bugün ilişkilerinize duygusal bir boyutta yaklaşabilirsiniz.
İş Yaşamı : İş konusunda kendinize yüklenebileceğiniz bir gündesiniz. Düzenleme kabiliyetinizi ön plana çıkarabileceğiniz işlerde başarılı olabileceğiniz görülüyor. Bu arada İkili ilişkilerdeki yanlış anlamalar can sıkıcı olabilir.
Para Durumu : Parasal konularda ortaya çıkan gelişmeler sizi harekete geçiriyor. Maddi açıdan yeni fırsatlar yakalayabilir, kişisel gelirinizi artırıcı uğraşlarda bulunabilirsiniz.

♎ TERAZİ: O kadar çok kalabalıksın ki kendini yalnız hissediyorsun. Sana yüzlerce arkadaş değil bir tek şey lazım; AŞK.

1546266_10152746600814461_7608334725064274921_n.jpg

TERAZİ BURCU
Tüm Dünyayı karşısına alıp senin için savaşmayı da bilir bir "terazi". Kıymetini bilmezsen tüm dünyayı senin başına yıkıp gitmeyi de

merhaba aranıza katılıbilirmiyim. çılgın gösterişi seven terazidaşlarım.
ben 10/10/1985 doğumlu bir terazi kadınıyım. yükselenim ikizler.. eşim yay burcu...

Terazi burcu günlük yorum
Terazi Burcu
24 Eylül – 23 Ekim

Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Önünüze çıkabilecek engellere dikkat etmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Bugün iletişim konularında istediğiniz performansı yakalayamayacak olmanızdan çevrenizi suçlamak yerine eski hatalarınızı yinelememelisiniz. Her şeyi zamana bırakmalısınız..

X